MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tmz sessiz

5 posters

Tmz sessiz Empty Tmz sessiz

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mart 10, 2011 5:52 pm

Hollywood tonight'ın videosu internete düşeli neredeyse 16 saat oluyor.Murray tuvalete gitse haber veren tmz'de tek bir satır yok yeni single ile ilgili.Ben mi göremedim yoksa.Tuhaf geldi.Halbuki çekim aşamalarını hep yayınladılar.Gece kapıları kitleyip gidiyormusun Harvey.Ya da ben hoax zehirlenmesi veya delirmesi yaşıyorum.

Pinokyo

Tmz sessiz Empty Geri: Tmz sessiz

Mesaj tarafından blue sea C.tesi Haz. 11, 2011 1:44 pm

Top Secret MJ Videos Protected by Armed Guards!

The last videos of Michael Jackson were so top secret, they were transported in an unmarked truck, accompanied by armed guards in the dead of the night ... this according to new docs filed in the Conrad Murray manslaughter case.
You ask what Conrad Murray has to do with MJ videos? Well, Dr. Murray wants to see ALL of the rehearsal videos shot for the doomed "This is It" tour. Murray's lawyers believe it could show Michael was in such a frail condition ... there were many reasons for his death other than Propofol.

Murray's lawyers subpoenaed the tapes, but now Sony Pictures -- which has possession of the videos -- is objecting for several reasons. Sony claims there are more than 20 boxes of videos and it would cost $200,000 to log and reproduce all of them.

But in the docs, Sony describes how top secret the videos were to the studio. Sony lawyers say, "When they were transported to the Sony lot in Culver City, the transport in an unmarked truck was accompanied by armed guards in the dead of the night."

When the tapes were in an editing bay, security guards were posted outside the door and no Internet access was allowed in the room.

And a Sony honcho also submitted a declaration which says the videos "have a high monetary value inherent in their potential for future uses. Those uses include one or more 'anniversary editions.'"

Tmz sessiz 586927

Tmz nin bu günkü haberi
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından tubM Ptsi Haz. 13, 2011 9:37 am

Bu haberi görmüştüm, gizli videolar falan deyince merak etmiştim de çevirmeye üşenmiştim. Şimdi baktım biraz.

Michael'ın Gizli Videoları Silahlı Görevliler Tarafından Korundu

Murray'nin davasındaki yeni dökümanlara göre Michael Jackson'n son videoları oldukça gizemli çıktı, videolar gecenin bir yarısı unmarked (markasız, işaretsiz ya da en mantıklısı plakasız) bir araçla silahlı korumalar eşliğinde taşındılar..
Murray Michael'ın videolarıyla ne yapacak diye sorabilirsiniz.. Şöyle ki Murray TII için çekilen tüm prova görüntülerini görmek istiyor. Murray'ın avukatları TII provalarında Michael'ın zaten kötü bir durumda olduğunu görebileceklerine inanıyorlar. Onlara göre Michael'ın ölümünde propofolden daha başka sebepler de var.

Murray'ın avukatları videolar için mahkeme çağrısında bulunsa da Sony çeşitli sebeplerden dolayı itiraz ediyor. Sony 20 kutudan fazla video olduğunu ve bunları yeniden ürtetmenin 200.000 $ kadara mal olacağını söylüyor.
Ama dokümanlarda, Sony gizli videoların stüdyoda ne işleri olduğunu açıklamış. Sony'in avukatları videoların Culvey City'e, gecenin bir yarısı silahlı korumalarla birlikte plakasız bir araçla getirildiğini söylediler.

Videoların düzenlenmesi sırasında güvenlik görevlileri kapının dışında belirdi ve odada internet erişimlerine izin verilmedi. (Burdaki alakayı anlamadım, biraz atmasyon Smile)

Ayrıca bir Sony şefi, "videoların gelecekteki kullanımı için yüksek değere sahip olduklarını, bir veya daha fazla yıllık baskı içerdiklerini" bildiren bir beyanatta bulundu.

___

İşte böyle birşey. Sony'in bahanesi de hep aynı: para Evil or Very Mad
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 11:46 pm

TMZ geçen yıl bugün saniyede 500 haber basıyordu, bu yıl 3 haberde bıraktı, biri de timeline dı zaten, niyeki Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 26, 2011 12:05 am

forest lawn dan canlı yayın bile yapmıştı. şu an öyle bir şey görmediğime seviniyorum açıkcası.yine de ripperlar beni hayalkırıklığına uğrattı.acıyı kabullenebildien bu kadar insan varken King Of Pop daha güzel anılmalıydı.neyse daha gün bitmedi bakalım.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 06, 2011 12:35 pm

Yeni başlık açmiyim, burası iyidir dedim. Buradaki bağlantıya göre 11 Temmuz ya da 7 Kasım diyor BAM için de zorlama olmuş gibi geldi bana...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bir de şöyle bir bağlantılar zinciri var ama ben bir şey anlamadım...

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 06, 2011 12:38 pm

Artkadaş coştu, arka arkaya patlatıyor bağlantıları Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 06, 2011 12:43 pm

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Tem. 06, 2011 1:11 pm

Hakikaten zorlama olmuş bazı şeyler,Michaelin bad videosundaki ayaklarının duruşundan X files 'e bağlamış olayı.Birde Murray'in birden fazla avukatı var sanırsam ve bize gösterdiği resimdeki adamlar aynı kişi değil,biri farklı(ortadaki adam) gibi geldi bana... Question
Diana nın ölümü ile bad albüm çıkışı arasında tam 10 yıl olması enteresan ama dirty diana single çıkısı 18 nisan 1988,yani bağlantıyla biraz uzak kaıyor. Question
Bu sefer Michael 'ın her hareketinden anlam çıkartmış Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 06, 2011 1:18 pm

yani bence de bu denli kurcalandığı kadar çetrefilli bir şeyler yok ortada, I NEVER REVENGE'den çıkacak anlam da budur belki, suyunu çıkarmayın demek istemiştir Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Tem. 06, 2011 1:38 pm

Evet biraz önce doğru kelimeyi bulamamıştım,"suyunu çıkarmış"lar yani Very Happy
ecz_mj
ecz_mj