MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uçan Fil Dumbo...

3 posters

Uçan Fil Dumbo... Empty Uçan Fil Dumbo...

Mesaj tarafından Misafir Salı Mayıs 24, 2011 7:47 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu haberimizde, dr.umuzu Disneyland de eğlenirken görüyoruz.Uçan fil Dumbo ile birlikte. Cool
bu şahane resmi görünce(fil mi daha komik yoksa dr. mu karar veremedim) şöyle düşündüm:gerçeküstü bir dünyada filler uçar,insan kendine propofol yapar.aslında ben TMZ Uçan Fil Dumbo... 56558 ye küsmüştüm(tabii TMZ nin bundan haberi yok)ama bu resim çok hoşmuş gerçekten.alta yorum yapanlardan biri sormuş: ,
-sonra Captain EO yu görmeye gitmiş mi?
Anonymous
Misafir
Misafir

Uçan Fil Dumbo... Empty Geri: Uçan Fil Dumbo...

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Mayıs 24, 2011 8:59 am

Benden Murray'e...

beLIEve Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Salı Mayıs 24, 2011 9:28 am

Uçan Fil Dumbo... 560376 İyi ki ripper değilim yoksa durum gerçekten tahammül sınırlarını zorluyor,believer olarak yaklaştığımda dahi şu görüntülere, pozlara dayanmak zor bir de bu adamın gerçekten katil olduğunu düşündüğümde Twisted Evil ......................
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Mayıs 24, 2011 5:37 pm

Buyrun...

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mayıs 26, 2011 1:50 pm

TMZ'nin haberinin final cümlesine ayrıca bayıldım; "He's living the life" mmmm hayatın tadını çıkarıyor, Möri mi yoksa bizimki mi Very Happy

Pinokyo demiş ki:Buyrun...

videoda pek gözelmiş bu arada, şöyle bir ayrıntıya dikkat çekmiş, 20 Eylül 2011 dumbo'nun doğumgünüymüş aynı zamanda da mörinin mahkeme günü Very Happy

Dumbo2nun hikayesi çok manidarmış bu arada (ben tanımıyorum bu Dumbo'yu, hiç ilgmi çekmemiş demek ki), neyse, Dumbo bir sirkte çalışıyormuş ve büyük kulaklarından dolayı herkes tarafından küçümseniyor, alaya alınıyormuş... sonra bazı hadiselerden, problemlerden sonra sirkin yıldızı olmuş ve medya onun eskiden çektiği eziyetlere daha duyarlı ve saygıyla yaklaşmış...

Ve videomaker 7 Temmuz'daki Memorial öncesi fil şovuna dikkat çekmiş. Ve galiba Prince'ın kolunda live life free and without regrets yazıyor yani hayatı özgürce ve üzüntüden uzak yaşa...

evet, ve videomaker da TMZ'nin final cümlesine dikkat çekmiş Uçan Fil Dumbo... 364876
nesronic
nesronic
Admin
Admin