MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilderberg ...

+7
gizemaksut
ecz_mj
Berfin
hsbmj
blue sea
leydis
MJ-4EVER
11 posters

Bilderberg ... Empty Bilderberg ...

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 11, 2011 2:07 pm

Mind Control da Bilderberg kulübünden bahsetmiştik biraz.adamların bu yılki toplantısı şu an devam ediyor.İsviçre de .önceden söylenen tarihe göre:9-12 haziran 2011.yanlız Rusya da bir dergiye konuşan üst düzey bir banka yöneticisi,illüminati teorisiyle bu adamların ilişkisini doğrular nitelikte.aynı zamanda internetten rahatsız olduklarını ve bu konuda birşeyler yapmaya hazırlandıklarını da doğrular nitelikte.röportajı anlatmadan önce Bilderberg le ilgili bir özet yapiim:
-60 yıldır dünyayı yöneten yaklaşık 130 kişi heryıl biraraya gelerek bir haftasonu toplantısı yapıyor.bu bir efsane değil,bilinen ama medyada çok az yer verilen bir gerçek..katılımcılar şöyledir:devlet başkanları,uluslararası bankerler,generaller,medya patronları,bazı ülkelerin aydınları(?),finans sektörü patronları.çekirdek kadro 80 kişidir.diğer katılımcılar her yıl özel olarak seçilip davet edilir.kimse bu gruba katılmayı satın alamaz.yanlızca katılımcı davet edilir.toplantı medyada çok az yer bulur.çekirdek kadro dışındakiler yanlızca izin verilen toplantılara katılırlar yani toplantının tamamına vakıf değillerdir.toplantının içeriği sorgulanamaz.bazı katılımcılara örnek:
1.bill clinton 1991 de arkansas valisi iken katıldı ertesi yıl başkan oldu.
2.tony blair 1993 te katıldı 1997 de başbakan oldu.
3.george robertson 1998 de katıldı ertesi yıl NATO genel sekreteri oldu.
4.romano prodi 1999 da katıldı bir kaç ay sonra AB. başkanı oldu 2006 da italya başkanı oldu.
5.Türkiye merkez başkanı başkanı gazi erçel ve dışişleri bakanı emre gönensay 1996 da katıldı ,4 gün sonra mesut yılmaz ansızın istifa etti,Türkiye de hükümet değişti. vb.
neyse bu yılki toplantı devam ederken,rus medyasında bir röportaj dikkatleri çekti.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu rusyada çıkan haftalık NoviDen dergisi.konuşan kişinin kimliği gizli,İsviçre de bir bankanın üst düzey yöneticiliğini yapmış.
-bu benim hikayem.ben J.C.
bankadan ayrıldıktan sonra uzun süre uykusuzluk çektim.eğer gereğinden çok konuşursam beni takip edecekler.dışarıdan birçok gizli servis,yasadışı eylemlerle insanları öldürürken,bunları İsviçre bankaları finanse etti.yabancı güçlerin talimatlarıyla bazı insanların öldürülmesi için ödeme yapmak zorunda kaldık.bu insanlar bazılarının emirlerini uygulamadıkları için ölüyorlardı mesela IMF nin mesela Bilderberg in mesela dünya bankasının.
toplantı İsviçre de yapılacak,dünyanın durumu kötüye gidiyor ve burdaki bankalar hala bu kayıtdışı işlere devam ediyor.bu operasyonlar bilanço dışıdır.herhangibir denetleme ve vergi yok,büyük miktarlardan bahsediyorum.milyarlar değil,trilyonlar,..normal insanlar kazançları için vergi öderken bu miktar toplu bir hırsızlık.
şimdi yeni bir hedefleri var:interneti kontrol etmek.çünkü internet hala serbest.kontrol etmek için terörizm ya da başka bir sebep kullanacaklar.int üzerinden korkunç bir saldırı yaparak bu bahaneyle,interneti kontrol etmeyi meşru hale getirecekler.
30 mayıs 2011-Novi den-Rusya....
bu röportajın özeti ama linkte uzun uzun tamamı da var.kısaca Bilderberg in öldürdüğü insanlar arasında ülkelerin başbakanları bile vardı demiş.bu insanlar hasta ruhludur,bazıları pedofil bazıları tecavüzcüdür ve çoğu satanisttir.D.S.Khan aslında onlara iyi bir örnek.demiş.bir çok bankada satanik semboller görürsünüz.mesela onlardan biri olan Rothschild lerin zürih bankasına bir bakın.demiş adam.yunanistan ve ispanyadaki halk ayaklanmalarını görüp de kontrolü kaybedeceklerinden şüphe duyunca hemen yeni bir Gladyo yaratırlar.???medya onların elinde olduğundan medyadan onlar hakkında doğru bilgi alamazsınız.toplantılara bazı gazeteciler de katılır ama katılımcıların hepsi herşeyi bilmez bazıları direktif alır.katılımcılar içinde en merkezde olanlar her planı bilir,dışarı doğru geliştikçe bilgi de azalır.ayrıca isviçre bankalarını da artık isviçreliler yönetmiyor.çoğu Anglo -Saxon kökenli ingiliz ve amerikalılar demiş.para ülkeleri yok etmek için kullanılıyor.hatırlayın toplantı 2009 da yunanistan da yapıldı,yunanistan battı,2010 da ispanya da yapıldı ispanya battı.amaçları avrupayı batırıp çini köleleştirmek??? demiş.
Anonymous
Misafir
Misafir

Bilderberg ... Empty Geri: Bilderberg ...

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Haz. 11, 2011 6:33 pm

Gerçekten çok ilginç, çok teşekkürler Şengün abla. Bizim başbakan da internete laf attıya Türkiye internet yasaklarına hazır duruma geldi. Illuminati artık internet kullanıcılarının çoğu tarafından biliniyor ve araştırılıyor, yani tek kitlesel araç internetimiz, bu da eliimizden alınırsa sahtekar medyaya kalacağız. Dünya kötüye gidiyor cidden.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından leydis Paz Haz. 12, 2011 1:04 pm

Teşekkürler Şengün, gelişmeler endişe verici bu olanları görüp,bilip hiç bir şey yapamamak kötü bir duygu,sayıları az da olsa bu olaylardan haberi olan insanlar var en azından gazeteciler,arştırmayı seven, okuyan insanlar var, fakat hiç bir şeyi değiştirememek çok kötü hissettiriyor,bu yıl ne kararlar alınıyor acaba dünyanın geleceği ile ilgili çok merak ediyorum,bizdeki seçimlerle aynı tarihe gelmesi de düşündürücü Question İnternet bütün dünyada bir yasaklamaya giderse bu kadar insandan da bir tepki gelir herhalde, daha doğrusu gelmesini dilerim belki bu sayede yasaklanmaz diye ümit ediyorum Rolling Eyes Ne pis bir oyunun içinde yaşıyoruz bir kaç hasta ruhlu insan tarafından herşeyin yönetilmesi,bir çok insanın bu kararlardan dolayı acılar çekmesi kabul edilemez bir durum,gerçekten yaşıyor muyuz yoksa bir rüya içindeyiz de,bir gün uyanacak mıyız diye düşünüyorum hep, bu kadar adaletsizliği başka türlü tarif edemiyorum Neutral
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 3:34 pm

bilderberg hakkında bir kitap yazmış olan Daniel Estulin de aynı şeyi söylemiş kitapta.bu kadar çok şeyi bilmeyi nasıl hazmedebilirim.tüm bu adaletsizliği bilerek yaşamaya nasıl katlanabilirim?tek tesellim insanların uyanmasından çekindiklerini görmekti.çünkü aslında güçleri sonsuz değil ama herkesin onları böyle görmesini istiyorlar demiş.tanınmış bir bilderbergci olan, dünyada aynı anda hem nobel barış ödülü almış hem de binlerce insanın ölümünden sorumlu bir katil olduğu aynı anda düşünülen kişi Henry Kissenger in bi lafı varmış:
-zor olanı hemen yaparız,imkansız ise biraz zaman alabilir.
tüm bu tanrısal olma görüntüleri yanıltıcı aslında,zihin kontrolü yapabildikleri için bu kadar güçlüler.zincir kırıldığı anda kaçacak delik arayacaklardır.insanlar artık haber almak için medya yerine twitterdaki muhabirleri kullanmaya başlayınca(ben mesela çoğu haberi twitterdan öğreniyorum) zihin kontrolünün etkisi giderek zayıflar değil mi?tabii tek etken medya değil ki eğitim sistemi de var mükemmel itaatkar köleler yetiştiriyorlar.neden dünyada BM in belirlediği tek tip eğitim veriliyor?6 yaşından başlıyor üstelik.ilköğretimde biz de ingilizlerle güya aynı sistemi uyguluyormuşuz,iyi ama biz ingiliz değiliz ki...
röportaj verdiği iddia edilen kişi demiş ki,interneti kontrol etmek istiyorlar derken bir şüphemi dile getirmiyorum bundan eminim.birşeyleri bahane olarak kullanmak isteyeceklerdir.mesela int üzerinden korkunç bir saldırı yapıp ,bakın işte bu bir terör diyebilirler.benim takıldığım nokta şuydu: int üzerinden korkunç bir saldırı da ne demek ve bu nasıl olur?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından blue sea Paz Haz. 12, 2011 4:09 pm

Şengün, emeklerin ve paylaşımın vede sevgin için sonsuz teşekkürler.

Bilderberg ... 5192

Heart Bilderberg ... 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından hsbmj Paz Haz. 12, 2011 5:54 pm

Gerçekten birşeylerin farkında olup , engel olamamayı insan hazmedemiyor ,ki daha biz buz dağının ne kadarını görüyoruz acaba ,eğitim sistemi içinse , evet bizde bile bile o eğitim sistemine uyuyoruz maalesef,ama bilmiyorum ne yapmak gerekiyor , ayrıca insanların sizi anlamaması ayrı bi çıldırtıyo , Michael'ın nasıl hissettiğini şimdi çok iyi anlıyorum , bilgiler için çok çok teşekkürler .
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 12, 2011 6:19 pm

ben teşekkür ederim I love you
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Berfin Paz Haz. 12, 2011 7:54 pm

leydis demiş ki:"Teşekkürler Şengün, gelişmeler endişe verici bu olanları görüp,bilip hiç bir şey yapamamak kötü bir duygu..."

Katılıyorum, elden hiçbir şey gelmemesi çok berbat bir durum. Nasıl lanet bi sistemin içindeyiz Mad
Michael olmasa hiçbir şeyden haberim olmayacaktı zaten.Ve bu site..

Bilgiler için çok teşekkürler (:
Berfin
Berfin

Mesaj tarafından leydis Ptsi Haz. 13, 2011 12:42 pm

Evet Maykıl'a olan ilgim,sevgim başka duygularla başlamıştı, şu an da o duygularım baki olmakla birlikte o'nun sayesinde neler neler öğrendim,her şey için sana çok teşekkürler Maykıl, hem seni sevdiğim için, hem de dünyayla ilgili öğrettiklerin için Bilderberg ... 560376 Bilderberg ... 560376 Heart Bilderberg ... 586927 Heart Heart
leydis
leydis

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Haz. 13, 2011 12:46 pm

Bazen düşünmüyor da değilim bizim bunları görmemizi bilerek sağlıyor olabilirler mi diye ama bu düşünceyi hızlıca kafamdan uzaklaştırıyorum sonra...Yani diyorum ki bizim görüp kendimizi çaresiz hissetmemiz için interneti kullanıyor olabilirler mi?
Michael için söylemiyorum bunu,mesele bizde öğrendiğimiz birşeyi paylaşıyoruz refleks gereği,Michael da bunu yapıyordu ama geç çözdük biraz...
"You can change the world (I can't do it by myself)
You can touch the sky (Gonna take somebody's help)
You're the chosen one (I'm gonna need some kind of sign)
If we all cry at the same time tonight"
Demem o ki birleşirsek birşeyler yapabiliriz...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından gizemaksut Ptsi Haz. 13, 2011 6:59 pm

Söylenildiği gibi Illuminati'yi artık birçok kişi biliyor ve bu tip şeyleri araştırırken en büyük kaynağımız olan internetimiz de sınırlanacak. Illuminati konularının geçtiği bazen iyi oluyor çünkü Michael'ın onlara karşı olduğunu da öğreniyor insanlar. Araştıran ve cidden mantık yürütebilen insanlar da ona neden taciz davalarının açıldığını,basında neden kötü yer aldığını vs çözebiliyor,ya da hazır bilgilerden öğrenebiliyor. Bu bizim açımızdan Illuminati varlığının iyi tarafı -bu nasıl bi cümle oldu- En azından insanlar Michael Jackson'ın gerçekten karşı olduğunu öğreniyorlar. Olayın bu yönü gerçekten güzel bence.
Bilderberg hakkında fazla birşey bilmiyorum,burada konusunun açılması gerçekten güzel olmuş. Teşekkürler Smile
gizemaksut
gizemaksut

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 15, 2011 12:35 pm

Bilmemizi ve bilerek çaresiz hissetmemizi istiyorlar, başarıyorlar da aslında ama sonra bir bakıyorsunuz kendine Anonymous adı veren bir sanal terör örgütü çıkıyor ortaya (karşı tarafın bakış açısında Anonymous terör örgütüdür neticede) ve bir çeşit sanal savaş başlıyor... Kendi adıma bugüne kadar ne Zeitgeist'a ne Banu Avar'a ne de Wikileaks olayına tümden inanmadım, tümden gönül bağlamadım, her daim bir soru işareti vardı kafamda, ki Zeitgeist'in sistem ajanı olduğu da tescilleni yakın zaman önce ama Anonymous'tan bir saniye olsun şüphe etmedim ve umarım hayal kırıklığına da uğramam...

İnterneti kesmek ya da sınırlamak istiyorlar tabiki çünkü onların eski üsul politikalarını yerle bir edecek yeni bir güç internet, kendileri icat ettiler kiteleleri kontrol etmek için ama bu icat bir nevi kendi kuyularına düşme tehlikesine dönüştü şimdi

Teşekkürler Şengün, emeğine eline sağlık, düşündüm de 5'er 5'er çocuk doğurmaya başlasak iyi olacak çünkü virüs gibi çoğalan bu kör kafalara ancak yetişebiliriz kendi yetiştirdiklerimizle...

Bu paylaşımını face notlarıma taşıyorum Şengüncüm müsadenle Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 15, 2011 2:16 pm

5 mi? affraid ben 2 ile elimden geleni yaptığımı sanıyorum. Razz sıramı savdım Cool
bi de paylaş tabii .ama bişey anlatmazsam çatlarım.geçenlerde bu haberi face de paylaştım.sonra altına bu açıklamayı burdan kopyala-yapıştır yaptım,bir saat sonra baktım yok.sonra defalarca denedim,metni bir kaç parçaya böldüm belki uzun olduğu içindir diye.yine baktım bir süre sonra yokoluyor.biraz tırstım tabii,ama bi arkadaş bunun teknik sorun olduğunu söyledi.bi arkadaş da iddia ediyor ki,face deki haberler zaten sansürleniyor.bilemiyorum hafif bi ürperti oldu bende yine de metni biraz daha değiştirip ekledim şimdi oldu ama içinden pedofil,tecavüzcü vb. kelimeleri çıkardıktan sonraki hali oldu Question Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 15, 2011 2:30 pm

Bende tastamam oldu ama Rolling Eyes bana sansür uygulamamaya karar vermişlerdir belki Razz

Teknik sorundur Şengün, bazen tek satırlık gereksi yorumlarım bile silinip silinip duruyor, bu arada noyun altına kaynak olarak buranın linkini ekledim, merak edip de baksın hoaxtan bir haber olanlar deyüüüü Bilderberg ... 481545
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Haz. 16, 2011 10:15 am

Nesrin abla en üstteki yorumunu yeni okudum.Smile Sağlam girmişin konuya.
Bu Anonymous olayını bilmiyorum. ama Zeitgeist olayının tamamen fake olduğuna inanıyorum.milleti sistemi kendi istedikleri gibi anlatıyorlar.
internet olayına glince. net zaten kontrol dışında şu an.ama başarısızlar diyemeyiz kültürel yozlaşmayla koydular olaya.Smile
Sistemi öğrenmek isteyenler için bi kaç link.Cidden hayat sadece integral hesaplamakla bitmiyo.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu site insanı ateist yapabilir Smile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından leydis Cuma Haz. 17, 2011 11:29 am

Paylaşım için teşekkürler Umut özellikle bluebox enteresan ,havaların neden böyle gittiği anlaşılmıştır, bütün dünyada bir şeyler oluyor sanırım yapay olarak yapılıyor arkasından da büyük bir olay patlak verecek gibi görünüyor Crying or Very sad
leydis
leydis

Mesaj tarafından nunu Ptsi Haz. 20, 2011 9:55 pm

en büyük güç insanları güçlü olduğunuza inandırmaktır yorumlarınızla bunu belirtmişsiniz ben bir daha yazayım dedim
nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 02, 2012 8:31 pm

aslında bilderberg hakkında daha fazla konuştuğumuz bi başlık vardı ama şimdi onu bulamıycam..bu yılki toplantıları şu an amerika da yapılmakta.hatırlarsanız önceki toplantılarından birinde eski bir rus katılımcı demişti ki,''önümüzdeki yıl internete savaş açacak bu herifler ''sonra aynen çıkmıştı SOPA lar bilmemneler.şu anda protestolar eşliğinde ama CIA korumasında devam ediyor.her yılki gibi çekirdek kadro aynı.başrollerden biri yine kissinger.değişken katılımcılar yine son ana kadar açıklanmadı.Türkiyeden her yılki giden isimler de var(koçlar gibi) yeniler de.yine her zamanki gibi ''biz önemli bişey konuşmuyoruz,toplum refahı,demokrasi,cart curt'' demişler ama gündemin ayrıntıları gizli yine..bu yılki yıldız isim Mark Zuckerberg..ve yine heryılki gibi medya bu toplantıyı görmezden geliyor;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Paz Haz. 03, 2012 10:29 am

Sanal ortam kısıtlaması Sosyal Paylaşım sitelerinden başlıyacakmış.Çin de milyonlarca kullanıcısı olan (twitter gibi) bi siteye hükümet bayağı bi kısıtlama getirmiş.Bizde de facebook paralı olacak diyorlardı bi ara.Mark Zuckerberg olaya el atarsa ihale büyür Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından tubM Paz Tem. 08, 2012 4:44 pm

Bilderberg'e eğilelim biraz daha. Tüm yazılanları okuyamadım belki eklenen bir şeydir. Yine de ekleyeyim.
İlk araştırdığımda Bush'un ikinci kez başkan seçilmesinin arkasında Bilderberg olduğu yazıyordu, dahası da yazıyordu ama bulamıyorum sayfayı, bulunca eklerim. Ama ilgilenenler biliyor zaten, kısaca dünyada neler olacağına kendi adamlarını toplayarak karar veren bir topluluk. "Allah ile Aldatmak" kitabında bununla ve amaçlarıyla ilgili bir ayrıntı geçti. Şöyle:

1991 yılı Haziran ayında Almanya'nın Baden Baden bölgesinin Kara Ormanları'nda, dünyaya yön verilmesi düşünülen elitlerin toplandığı "Bilderberg" toplantısında dünyanın yüzlerce değil binlerce devlete bölünmesi gerektiği açıkça gündem yapılmıştır. Rockefeller: "Dünyada bin devlet oluşturduğumuzda dünya daha mükemmel ve daha istikrarlı olacaktır. Halkların kendilerini yönetme hakları artık dünya bankerleri ve entellektüelleri olan elitlerin otoritesi altına girecektir. Yüzyılımızda izleyeceğimiz strateji budur." demiştir.

Ben de kendilerini tebrik ediyorum. Adamlar kafaya koyduklarını yapıyorlar, aferin Evil or Very Mad
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından umut356109 Paz Tem. 08, 2012 5:53 pm

Ne kadar çok devlet ne kadar çok sistem o kadar düzen demektir.Düzen çok olursa düzensizlik yani kaos olur.Kaos tan da istediğin düzeni oluşturursun.

Adamların kafalarına koyduklarını engellemek için neler yapabilirz.Bence bu önemli.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından tubM Paz Tem. 08, 2012 8:16 pm

umut356109 demiş ki:
Adamların kafalarına koyduklarını engellemek için neler yapabilirz.Bence bu önemli.

Bence de bu önemli Umut. Bu yüzden onlar hakkında bilebileceğimiz her şeyi bilmek istiyorum. Zaten Rockefeller'ın söylediği gibi, bilebilceklerimiz de ünlü buz dağının görünen kısmı kadar.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör