MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour

2 posters

Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour Empty Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 10:56 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yani anlamadım galiba Shocked

Michael'ın Vegas'taki evine yapılan bir turda ateş mi ne açılmış Shocked

Eve tur düzenlenmiş sanırım ve o sırada ateş açılmış, bir köpek isabet almış.

şahitlerin dediğine göre turun olduğu noktaya bir kaç ev uzaklıktaki bir civardan olmuş...

bölgede zaten ateş açılmadan evvel de polis araçları varmış, fotoda görünen onlarmış...

Bu arada köpeğe ateş açan polis memuruymuş, köpek aniden saldırıya geçince polis de onu durdurmak için ateş etmek zorunda kalmış ve köpeğin durumu ile ilgili henüz bilgi yokmuş...

siyah bir pit bull ve ölmemiş yakınlardaki bir veteriner kliniğe kaldırılmış...

valla bir şey anlamadım, açılan ateş köpeğe açılan ateş mi yoksa ayrıca bir ateş mi var, ay beni ateş bastı Razz TMZ habere öyle bir başlamış ki, birileri turu bastı herhalde dedim Razz Bu saatte bu kadar cümle kurabildim valla Razz ben de bişi anlamadım Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour Empty Geri: Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 25, 2011 11:13 pm

yorum yapanlardan biri ,Murray in mahkeme salonunun dışında bulunan evsiz in cesedini hatırlatmış ve TMZ nin fanları kandırdığını ima etmiş.yanlış anlamadıysam biri de buranın MJ. ın evi olmadığını söylemiş.neyse onları boşverinde yine neler yazmışlar.ama bu yorumlara bakmıycam diyorum her seferinde yine bakıyorum.ne kadar çok gerizekalı var. Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour 815685
Anonymous
Misafir
Misafir

Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour Empty Geri: Shots Fired Near Michael Jackson Vegas Home Tour

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 26, 2011 12:00 am

Bu haberin bir de öncesi varmış;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fanlar onun yürüdüğü yerde yürüyebilecekler;

"the Estate will be opened to the public, for the first time, for only four hours for those who wish to pay their respects and to mourn his loss on this, the Second Anniversary of [MJ's] passing, June 25, 2011."

Estate ilk defa kapıları halka açacaklar, sadece 4 saat için, isteyen gitsin saygılarını sunsun ve kayıpları için kederlensinler diye, [MJ'ın], 25 Haziran 2011'de, gidişinin ikinci yıldönümü... valla aynen böyle olmuş cümle, ikinci gidişinin yıldönümü gibi Very Happy

rep (evdeki bir namlı kişiymiş bu rep dedikleri neyse artık), istemiş ki; evi ziyaret edenler onun yürüdüğü yerde yürüsünler, onun gömrdüklerini görsünler, zamanında onun soluduğu havadan solusunlar...

Devamı da var da kafa basmıyor artık, pek mühim bir şeyde yok zaten...

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Haz. 26, 2011 10:39 am

hiç istedigim, bugün görmeyi bekledigim, haber türlerinden degil bunlar ama ya
KING-MJ
KING-MJ

- Similar topics