MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION

3 posters

MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION Empty MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 30, 2011 5:48 am

Sevgili tmz yine ilginç bir haber başlığı atmış.Michael'ın blanket'ı balkondan gösterdiği yerde Macaulay C. sevgilisi olan Mila kulis aynı balkonda görünmüş.Hoaxta herşeye teker teker hesaplaşma var bu kesin bence.Yazının en sonunda tek bir cümle var "She is bad".Benim kişisel fikrim,herkes sırası gelince Michael rolünü oynuyor.Kadın erkek farketmez.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION Empty Geri: MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 03, 2011 11:46 am

Yani şu haberi biri tutup da MJ ile bağlamasa kimsenin dikkatini çekecek bir haber değil, şimdi konumuzla alakası ne diyesi geliyor insanın, bilmiyorum, tuhaf haber, burdan bakınca gereksiz görünüyor ama vardır bir gereği ya da sıra bu balkon olayında yazılan çizilen çirkin manşetlerin revengesine geldi Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION Empty Geri: MILA KUNIS & MJ THE HOTEL BALCONY CONNETION

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ağus. 03, 2011 12:06 pm

nesronic demiş ki:Yani şu haberi biri tutup da MJ ile bağlamasa kimsenin dikkatini çekecek bir haber değil, şimdi konumuzla alakası ne diyesi geliyor insanın, bilmiyorum, tuhaf haber, burdan bakınca gereksiz görünüyor ama vardır bir gereği ya da sıra bu balkon olayında yazılan çizilen çirkin manşetlerin revengesine geldi Very Happy
evet bende aynı şeyleri düşündüm nesrinim bakalım neler olacak haberin arkasından
nunu
nunu