MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MJ. d.h.- Michaels latest message?yanlız değiliz ve umudunuzu kaybetmemelisiniz

MJ. d.h.- Michaels latest message?yanlız değiliz ve umudunuzu kaybetmemelisiniz Empty MJ. d.h.- Michaels latest message?yanlız değiliz ve umudunuzu kaybetmemelisiniz

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 25, 2011 2:51 pm

hafif,serinletici,hoş bir hoax videosu,parantezler benim hissiyatım okumadan da geçebilirsiniz Very Happy )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Michael Jackson death hoax - Michaels latest message?

-Michael ın son mesajı;
biliyorum ki birçoğumuz,tüm bu hoax durumlarından biraz umutsuzluğa düştü.(aynen)bazıları...kendini yanlız bırakılmış ve umutlarını kaybetmiş hissediyor(büyük ihtimal) ama yanlız değiliz ve umutlarınızı kaybetmemelisiniz.tabii ki mahkeme sürecinin ve tribute konseri olayının nasıl sonuçlanacağını tam olarak bilemeyiz.
fakat bu gün birşeye dikkat ettim.bana çok hoş göründü ve paylaşmak istedim.sanırım Michael bize sürekli mesaj vermek için uğraşıyor(uğraşıyor kelimesini sevdim,zira onun için herşeyin tereyağından kıl çekmek gibi basit olduğunu düşünmek bizi taaaa uzak ve imkansız yollara götürür,o bir kaçak...) tabii ki direk mesajlar değil,ve bulmak kolay değil.birkaç gün önce,La Toya nın bir mesajında ne demek istediğini düşündüm.ama önce 5alivedodo nun haziran daki mesajına bakın.(bunu bulmak zor değildir,dodo çok konuşan biri değil)
-rain rain go away,still dancing though:)
Dancing In The Rain???
ve şimdi latoyanın tweet i;
-sizinle konuşurken burda gözyaşları içinde oturuyorum ve Singing In The Rain i seyrediyorum.Michael ın favorisi.!
kulağa üzücü geliyor..ya da..belki arkasında bir şey var.şarkının tamamını özellikle ek kısmı(?) biliyor musunuz? size bu özel bölümü göstereyim;
-yağmur altında dansediyor ve şarkı söylüyorum
neden gülüyorum ve neden söylüyorum?
neden bu eylül,bahar gibi güneşli?
neden her sabah böyle kalkıyorum
kalbimde mutluluk ve neşeyle
yeni görevleri önemsemiyorum
ÇÜNKÜ YAŞIYORUM
SENİNLE DOLU HAYAT(ya da capcanlı olmakla ilgili bi deyim bu öyle görünüyor)
.....
Michael Is Alıve..Hold On!...Esprit 467 (ve hayranı ben)

Anonymous
Misafir
Misafir

MJ. d.h.- Michaels latest message?yanlız değiliz ve umudunuzu kaybetmemelisiniz Empty Geri: MJ. d.h.- Michaels latest message?yanlız değiliz ve umudunuzu kaybetmemelisiniz

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ağus. 25, 2011 6:09 pm

Güzel bi ipucuymuş Very Happy . Bunları görmekten gına gelmiş olsa da yine merak edip bakıyoruz işte. Bıktım artık yani Very Happy .. Teşekkürler çeviri için abla Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

- Similar topics