MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V

2 posters

Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  Empty Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Eyl. 16, 2011 6:28 pm

Mywhoisit son videosu.Gözüm yollarda kalmıştı

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  Empty Geri: Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 16, 2011 9:54 pm

bu çok güzel harika bir video olmuş.twitterda -bu videoyu dünyadaki herkes görmeli- diye bir yorum okumuştum.cidden insan öyle istiyor.hele sonlara doğru o kadar güçlü bir anlatımı var ki,ben bile -o diane cadısı karşımda olsa,elimi şöyle saçlarına dolayıp,kafasını duvara vursam vursam- diye bi sahne canlandırdım gözümde yahu.bi de kendi dillerinde seyreden -vicdan sahibi olduklarını farzederek söylüyorum- haterların ,acaba biz neden nefret ediyoruz bu adamdan diye düşünmeleri gerekir-tabi bi de fındık kadar da olsa beyin olması lazım,yanlız vicdan yetmez.
hep şu cümleden etkilenm,şimdir,video da da zaten defalarca tekrar ediliyor;
I deserve a fair trial like every other American citizen.. I deserve a fair trial like every other American citizen.. I deserve a fair trial like every other American citizen
diğer amerikan vatandaşları gibi adil yargılanmayı hakediyorum..diğer amerikan vatandaşları gibi adil yargılanmayı hakediyorum..diğer amerikan vatandaşları gibi adil yargılanmayı hakediyorum......................
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  Empty Geri: Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Eyl. 17, 2011 5:47 am

Mdenz demiş ki:ben bile -o diane cadısı karşımda olsa,elimi şöyle saçlarına dolayıp,kafasını duvara vursam vursam- diye bi sahne canlandırdım gözümde yahu.

Harikasın ve sanırım sen benim fanmateyimsin. Very Happy Yemin ederim bende videoyu seyrederken aynı şeyi düşündüm.Bu insanlara sözle birşey anlatamazsın.Direk dalacaksın.

Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  885318 boks boks

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 17, 2011 8:00 am

Michael için çeviren arkadaşlara;biz yanlızca şakalaşıyoruz,yoksa IT'S ALL FOR L.O.V.E. YANİ Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Eyl. 17, 2011 8:51 am

Mdenz demiş ki:Michael için çeviren arkadaşlara;biz yanlızca şakalaşıyoruz,yoksa IT'S ALL FOR L.O.V.E. YANİ Very Happy

Beni lütfen çevirmeyin abi.Michael Jackson'nın bakışları benim yazılarıma değmesin.Benim kalbim var... Very Happy Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  50181

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis C.tesi Eyl. 17, 2011 11:32 am

Hehe Şengün çok komiksin çevir kazı yanmasın yaptın ama çeviren onu çoktan çevirdi öğrendi artık Maykıl geç kaldın Razz Razz Çok güzel bir video bence de herkes seyretmeli laf aramızda ben de öyle hissediyorum bazı kişilere,laf anlamayanların hakkı kötektir benim suçum yok atalarımız öyle söylemiş,laf anlamıyorsa,kötek at demiş Razz Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 17, 2011 11:38 pm

Sibel cim aslında üzülüyorum,çünkü bu kadın ve öbür kadın ve diğerleri hırslarını alamamış olacaklar ki;Michael hakkında atıp tutma fırsatı şu an ellerine geçti ve yine başladılar.mahkeme yaklaşıyor ama sanki yargılanan murray değil de michael.bağımlı mıydı dan tut da eski pilavlar,eski davalar,ay fenalık geldi,insan nasıl bu kadar kör bi nefretle dolu olabilir ?bilmiyorum bu durum üzücü mü,yoksa gerekli mi? gerçekten kapanmamış bi defterdi,şöyle onları dayak yemişten beter edecek bi BAM olsa da hesap kesilse,dava kapansa ya,yeter artık...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 18, 2011 9:26 am

Mdenz demiş ki:Sibel cim aslında üzülüyorum,çünkü bu kadın ve öbür kadın ve diğerleri hırslarını alamamış olacaklar ki;Michael hakkında atıp tutma fırsatı şu an ellerine geçti ve yine başladılar.mahkeme yaklaşıyor ama sanki yargılanan murray değil de michael.bağımlı mıydı dan tut da eski pilavlar,eski davalar,ay fenalık geldi,insan nasıl bu kadar kör bi nefretle dolu olabilir ?bilmiyorum bu durum üzücü mü,yoksa gerekli mi? gerçekten kapanmamış bi defterdi,şöyle onları dayak yemişten beter edecek bi BAM olsa da hesap kesilse,dava kapansa ya,yeter artık...

Aslında şöyle bir şey hissettim ben.Tmz de Harvey Nancy cadısı beraber canlı yayına çıktıklarında Harvey son derece normal davranıyordu.Sen bizim misafirimizsin gibi..Ben şahsen Michael'ın bölgesinde o kadını görmekten acayip sinir oldum.Neyse telefon aldılar kadına soru sorsunlar diye,ilk telefonu eden ben büyük bir fanım dedi,birşeyler söyledi-anlamadım ama konuşan net ve sinirli bir tonla konuşuyordu- kadına,kadın cevap vermedi ama acayip bozuldu,suratı asıldı.Harvey'e baktım insanı gözleri ele verir ya,oh oluyor sana der gibi bakıyordu.Sonra bunun için özür dilerim dedi.Dava ve tribute öncesi Michael acayip şekilde haterlar üzerine oynuyor.Dava sırasınca canımızın ciddi anlamda sıkılacağını düşünüyorum.Öte yandan sanki michael küçük bir yem hazırladı bütün haterlar bu tuzağa düşüyor gibi Michael Jacksons REAL story behind THREATENED - Judgement Night Pt V  733568 Question

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 18, 2011 10:16 am

Pinokyo umarım öyledir.nancy programında neler konuşuldu merak ediyorum.ayrıca programı seyretmek için verilen linke bakınca yukarda bazı resimler vardı.nancy nin en iğrenç ve çirkin çıktığı resimler seçilmişti sanki,??hater resmi geçidi seyrediyoruz sanki.bu arada senin dediğin doğru olabilir,çünkü dün Jermain in twitleri beni bayağı düşündürdü.-umarım benim kitabımı okursun da ne yaptığını anlarsın- gibilerinden bazı mesajlar gönderdi diane dimond a .ve bu arada onun twit hesabını da vermiş oldu???madem vıdıvıdı susmuyorlar,dibine kadar gelsinler o zaman.kadını takibe alsam,eminim bi çok fanın aklına gelmiştir o hesaba bişeyler yazmak???
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Eyl. 19, 2011 9:52 pm

diane dimond(her seferinde ismini farklı yazmışım galiba) ın twitlerine bakmak,Jermain in ona yazdığı şeylerden önce hiç aklıma gelmemişti.şimdi bi baktım;
haha,çok eğlenceli bi sayfası var aslında.anladığım kadarıyla bu günlerde kızgın fanlara cevap yetiştirmeye çalışıyor.kadına hakettiği şeyler söyleniyor tabii ki de Jermain in bu yönlendirmeye etkisi olmuş mudur acaba?daha öncesini bilmediğim için bişey diyemiycem.MJ Fanlarının küfürlü ya da küfürsüz mesajlarına cevap yazmaya çalışıyor,onları buraya yazamıycam.arada tabi kendini destekleyenler de var,orda da hastalıklı beynin ürettiği bahaneleri görmek mümkün.küfürsüz bir kaç diyaloğu yazayım;
-Neden onun hakkında konuşmaya devam ediyor ve neden hala yalan söylüyorsun
Demon un cevabı-fan zihniyetinden örnekler,brezilya,Türkiye,irlanda,dünyama hoşgeldiniz.
-Jermain in kitabını okumalısın.belki o zaman Michael ın bir insan olduğunu ve ona yaptıklarını anlarsın
demon un cevabı;her gece,yanlış tanrıları idol kabul eden insanların,tüm gerçeklere kör baktığını düşünüyorum.
-Jermain dan demon a ;aslında hiç birşey bilmeyen insanların anlattıklarını gerçek olarak aktarmak,oyalanma..??
Demon un Jermain e cevabı;komik sin...
-neden ondan nefret ediyorsun,merk ediyorum
demonun cevabı;ondan nefret etmiyorum,hiç bir zaman etmedim.yanlızca başkaları gibi onu idolize etmedim.adamı ve müziği ayırabilirim(aferin sana,sorun da belki budur) (burda aslında neden nefret ediyor olabileceği ile ilgili eğlenceli Exclamation mesajlar gelmiş.o da korkunçsunuz falan demiş Very Happy )
neyse arada bir canım sıkılınca bu sayfaya bakıyorum ama ben kendisini takipe almadım,zira yeter gayri Michael ın adıyla kariyer yaptı bu karı afedersiniz ama...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Eyl. 20, 2011 5:31 am

Mdenz demiş ki:diane dimond(her seferinde ismini farklı yazmışım galiba) ın twitlerine bakmak,Jermain in ona yazdığı şeylerden önce hiç aklıma gelmemişti.şimdi bi baktım;
haha,çok eğlenceli bi sayfası var aslında.anladığım kadarıyla bu günlerde kızgın fanlara cevap yetiştirmeye çalışıyor.kadına hakettiği şeyler söyleniyor tabii ki de Jermain in bu yönlendirmeye etkisi olmuş mudur acaba?daha öncesini bilmediğim için bişey diyemiycem.MJ Fanlarının küfürlü ya da küfürsüz mesajlarına cevap yazmaya çalışıyor,onları buraya yazamıycam.arada tabi kendini destekleyenler de var,orda da hastalıklı beynin ürettiği bahaneleri görmek mümkün.küfürsüz bir kaç diyaloğu yazayım;
-Neden onun hakkında konuşmaya devam ediyor ve neden hala yalan söylüyorsun
Demon un cevabı-fan zihniyetinden örnekler,brezilya,Türkiye,irlanda,dünyama hoşgeldiniz.
-Jermain in kitabını okumalısın.belki o zaman Michael ın bir insan olduğunu ve ona yaptıklarını anlarsın
demon un cevabı;her gece,yanlış tanrıları idol kabul eden insanların,tüm gerçeklere kör baktığını düşünüyorum.
-Jermain dan demon a ;aslında hiç birşey bilmeyen insanların anlattıklarını gerçek olarak aktarmak,oyalanma..??
Demon un Jermain e cevabı;komik sin...
-neden ondan nefret ediyorsun,merk ediyorum
demonun cevabı;ondan nefret etmiyorum,hiç bir zaman etmedim.yanlızca başkaları gibi onu idolize etmedim.adamı ve müziği ayırabilirim(aferin sana,sorun da belki budur) (burda aslında neden nefret ediyor olabileceği ile ilgili eğlenceli Exclamation mesajlar gelmiş.o da korkunçsunuz falan demiş Very Happy )
neyse arada bir canım sıkılınca bu sayfaya bakıyorum ama ben kendisini takipe almadım,zira yeter gayri Michael ın adıyla kariyer yaptı bu karı afedersiniz ama...

Bu kadının Michael'a ilgisi var bence.Bir kadın bir erkekten bu kadar nefret ediyorum diyorsa mutlaka ona karşı birşeyler hissediyordur.Kızamıyorum kadına gönlü kaymış oda böyle dikkatini çekmeye çalışıyor Michael'ın Very Happy Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 20, 2011 5:48 am

Twisted Evil bu fikrin daha ileri aşamalarının ....yazıldığı mesajlar da almış zaten. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Salı Eyl. 20, 2011 7:04 am

Aynı fikirdeyim bu bir dikkat çekme taktiği,zaten kendi de nefret etmediğini söylüyor,Mj baby sinden kim uzak kalabilir ki,herkesi yörüngesine aldı,şaka bir yana Maykıl sayesinde adını duyurmak bütün mesele,e bunu başardı mı,evet bence konu bundan ibaret What a Face
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 20, 2011 7:44 am

ayrıca sayfasına kendisini sevmeyenlerin gelmesine memnunmuş,zira onları bloklayabiliyormuş,buna da -taktiğim-demiş kendisi.huaaahaha Razz
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics