MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached

4 posters

michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached Empty michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached

Mesaj tarafından deep_inside Salı Eyl. 27, 2011 8:35 am

TMZ'nin haberine göre Prince mahkemede tanık olarak ifade verecekmiş. Ancak çok gerginmiş. Haber tamam, bunu duyuyorduk zaten de şu cümle bana tuhaf geldi:
Sources close to Prince tell TMZ ... the 14-year-old is "nervous" and worried that if he's called to the stand he might get flustered and "mess up."
Prince'e yakın kaynaklar TMZ'ye 14 yaşındaki çocuğun "tedirgin" olduğu ve kürsüye çağırıldığında panikleyip, "herşeyi berbat edebileceğinden" endişe duyuyor.
"herşeyi berbat etmek"??? ve bu niye tırnak içinde belirtilmiş???
Bu arada Katherine Prince ifade verirken salonda kimsenin bırakılmamasını isteyecekmiş ama yargıcın bunu yapamayacağını söylemişler sadece kameraların çekmesini engelleyebilirmiş.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached Empty Geri: michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Eyl. 27, 2011 8:39 am

Prince'mi o gördüğüm en aklı başında çocuk.Ha yemişim mahkemenizi babam hayatta derse o başka Very Happy

Pinokyo

michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached Empty Geri: michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached

Mesaj tarafından blue sea Salı Eyl. 27, 2011 9:07 am

Pinokyo demiş ki:.Ha yemişim mahkemenizi babam hayatta derse o başka Very Happy

Çok yaşa sen Pinokyo, güldürdün beni Smile michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached 83066

Heart michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından leydis Salı Eyl. 27, 2011 4:34 pm

Herşeyi berbat edecebileceği mi Shocked Shocked nasıl yani,neyi berbat edecekmiş anlayamdım hehe,Pinokyo sana katılıyorum yanlışlıkla babam şu ülkede mi diyecek acaba,keşke berbat etse tongue michael-jackson-son-prince-testify-with-strings-attached 83066
leydis
leydis