MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deepak Chopra

+3
KING-MJ
nunu
deep_inside
7 posters

Deepak Chopra Empty Deepak Chopra

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ocak 19, 2012 9:56 pm

Deepak Chopra'yı tanıyorsunuz hepiniz. Kendisi bir guru ve Michael'ın da iyi bir arkadaşıydı. Şimdi bu Deepak insanı bir röportaj vermiş, röportajında da hayli ilginç şeyler söylemiş. Dediğine göre Michael "ölmeden" iki gün önce onu aramış ve telesekreterine mesaj bırakmış. Onunla paylaşacağı güzel haberler olduğunu söylemiş. Ona göre Michael kesinlikle baskı altında değilmiş, aksine çok heyecanlıymış. Yeni bir şarkısı varmış, adı Breathe yani Nefes Al...Deepak'tan şarkının sözlerine bakmasını istemiş, çevreyle ilgili bir şarkıymış. Bekleyin şimdi en güzel yerleri geliyor...Dostumuz Michael'ın "ölümünün" kader olduğunu söylemiş ve şöyle demiş: "like he was hurtling towards it. He wanted to die like Elvis Presley"- "sanki buna doğru savruluyordu. Elvis Presley gibi ölmek istedi". Durun, bitmedi! Şöyle devam ediyor Deepak: "Michael once asked me, what's the drug that takes you to the valley of death and then brings you back. That was propofol , I didn't know then" -Michael bana bir keresinde onu ölüm vadisine götürüp geri getirecek ilacın ne olduğunu sordu. Bu propofoldü. O zaman bilmiyordum"...Onu ölüm vadisine götürüp, geri getirecek ilaç...e daha birşey demesine gerek var mı??

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

Deepak Chopra Empty Geri: Deepak Chopra

Mesaj tarafından nunu Cuma Ocak 20, 2012 10:20 am

güzel deepcim teşekkürler
nunu
nunu

Mesaj tarafından KING-MJ Cuma Ocak 20, 2012 10:38 am

iyimiş ama bir sorun var.

Elvis Dönmedi..
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 20, 2012 11:33 am

KING-MJ demiş ki:iyimiş ama bir sorun var.

Elvis Dönmedi..

Elvis'in doktoru suçsuz bulundu = Elvis dönmedi ; Michael'ın doktoru suçlu bulundu = ?

beLIEve

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ocak 20, 2012 1:25 pm

Pinokyo demiş ki:
KING-MJ demiş ki:iyimiş ama bir sorun var.

Elvis Dönmedi..

Elvis'in doktoru suçsuz bulundu = Elvis dönmedi ; Michael'ın doktoru suçlu bulundu = ?

beLIEve

Elvis'in doktoru Elvis'e aşırı dozda ilaç vererek ölümüne neden olmadı çünkü, Elvis banyoda ''ölü'' bulundu. Yani bu benzetme çabası biraz saçma geldi bana. Hem doktorun suçlu bulunması Michaelın bir daha gelmeyeceğini daha da kuvvetlendirdi gibi.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 20, 2012 1:46 pm

Selocum ben senin kadar "Elvis" olayına hakim olmasam da hep şunu merak ediyorum.Acaba gerçekten banyoda bir ölü var mıydı?Banyoda ölü olarak bulunan adam Elvis ise neden mezar taşında yanlış isim var.Neden Michaelın sahte ölümü ile Elvisin "gerçek" ölümü birbirine bu kadar benziyor.Murray neden suçlu bulundu.Los angeles'ın otel konforundaki hapisanesinde suçsuz bir adamın ne işi var.Peki Murray kimi oynuyor bu oyunda.Michael'ı.Michael dünyanın diğer yarısı için ne ? Bir pedofoli.Bize ne anlatmaya çalışıyor Michael.Ben asla aklanmadım.Suçsuzum ama bu iftiranın bende izi kaldı.

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Ocak 20, 2012 2:01 pm

Ben Elvis konusuna hakim sayılmam aslında, ölümünü falan pek araştırmadım ama ben de ölmediğini, hiç olmazsa o basına yansıyan Ağustos 1977 de ölmedi diye düşünüyorum. Michael'ın ne düşündüğünü bilemiyorum, neyi nereye bağlıyor pek bir bilgim yok ama bazı benzetmeler de zorlama oluyor bence. Sadece bunu söylemek istedim ben abla.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 20, 2012 2:06 pm

MJ-4EVER demiş ki:Ben Elvis konusuna hakim sayılmam aslında, ölümünü falan pek araştırmadım ama ben de ölmediğini, hiç olmazsa o basına yansıyan Ağustos 1977 de ölmedi diye düşünüyorum. Michael'ın ne düşündüğünü bilemiyorum, neyi nereye bağlıyor pek bir bilgim yok ama bazı benzetmeler de zorlama oluyor bence. Sadece bunu söylemek istedim ben abla.

Seni anlıyorum.Bu işin tadı kaçtı diye düşündüğünü hissediyorum.Ben döneceğine bütün kalbimle inanıyorum diyemem ama içimde azıcıkta olsa bir umut var.Bende onu demek istemiştim.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Ocak 20, 2012 3:19 pm

Çok sağol deep_inside... Arada böyle şeyleri okumak, ümit verici videolar izlemek kendimi iyi hissettiriyor.Dönecek bence hatta dönmüş bile olabilir diye düşünüyorum ama geri planda kalmak,işin mutfak kısmı denir ya hani böyle işlerle uğraşmak daha iyi geliyordur belki Michael'a.Bize orada bir yerlerde olduğunu hissettirsin bana yeter.
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ocak 20, 2012 3:26 pm

iyi güzel konuşmuş deepak,yanlız bunu niye şimdi söylemiş ki acaba?ölümün ardından bi çok kere Michael la ilgili TV de olsun yazılı basında olsun,int te olsun konuştu etti de,bu özel bilgiyi bu zamana kadar niye sakladı acaba?ya o zaman bi plan dahilinde şimdi söylenmesi,ya da bu bilgiyi sakladı.bilgi saklanınca da sinir oluyorum ben
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 20, 2012 3:30 pm

Mdenz demiş ki:iyi güzel konuşmuş deepak,yanlız bunu niye şimdi söylemiş ki acaba?ölümün ardından bi çok kere Michael la ilgili TV de olsun yazılı basında olsun,int te olsun konuştu etti de,bu özel bilgiyi bu zamana kadar niye sakladı acaba?ya o zaman bi plan dahilinde şimdi söylenmesi,ya da bu bilgiyi sakladı.bilgi saklanınca da sinir oluyorum ben

Sen tanıdığım en paylaşımcı believersın.Site-cek sana ve bilgi paylaşımlarına hastayız Very Happy I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ocak 20, 2012 3:41 pm

Pinocum,onlar bizden değil diye sakinleştiriyorum kendimi.biz bişey duyunca hemen paylaşıyoruz ama bu deepak gibi adamlar,ne biliim bildikleri bişey var herhalde,umarım bu Michael ın iyiliği içindir.onların ve bizim görevlerimiz ayrı ayrı sanırım...Michael işbölümünü yapmış artık,yapacak bişey yok Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ocak 26, 2012 3:14 pm

Ama bizler dan diye believer olduk, hiç tereddüt etmedik veya çok az ettik, başta pek de kalabalık olmayan bir kitleydik ama olay öyle büyüktü ki yetmedik, daha fazlamız için daha fazla zaman, daha fazla veri gerekiyordu. Geçen süreçte believer camiası büyüdü... Şimdi hala Michael'ı yıllardır tanıyan riperlar var, Michael'ı yıllardır sadece isim olarak bilen insanlar var. Biz geri dönüşü veya buna dair ipucu bekler olduk artık ama bizler cepteyiz zaten, ona daha fazlası lazım, daha fazlasının aklına bu fikri düşürmesi lazım. Bana epeyce sırayla, adım adım, ağır ağır ve olması gerektiği gibi planlı yürütyor bu hoaxı gibi geliyor. Tek sorun sadece biz çok erken daldık, anladık, öğrendik vs. Bu yüzden sabrımız taştı ama daha fazla zaman ve veriye, röportaja, söyleme ihtiyacı olan kocaman bir kitle var, üstelik bu söylemde Elvis'in de fake death yaptığı çok feci açık ediliyor. Hala bu hoaxı kabullenemeyenlere, hiç haberi olamayanlaradır belki bu mesaj. Söylenen söz çok büyük çünkü, Elvis gibi ölmek istedi Shocked Smile Bilmeyene Elvis intahar etti de, Mike da onun gibi intihar etmek istedi diye görünebilir bir söylem bu ama biraz düşünene de nasıl yani dedirdir. Hem ölüm vadisinden onu geri getirecek bir şey istemiş, güzzzeeeelllll Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 26, 2012 3:22 pm

tam da şimdi MagicalXscapism in yeni bi videosunu seyrediyordum...mahkeme bittikten sonra çok sayıda yeni believer olduğundan bahsediyordu.yani senin dediğinle örtüşüyor aslında.bilmiyorum ,baştan beri believer olanlar için bunu görmek zorlaşıyor mu?işin çok merkezinde kaldığımız için halkaya yeni eklenenleri görmekte zorlanıyoruzdur belki ama magical ın iddiası böyle,mahleme believer sayısını artırdı demiş.ama olabilir.çünkü benim bir yakınım da ölümün birinci yıldönümündeki anma programlarını seyredince -yok yahu bu adam ölmedi gerçekten- demişti,oysa biz o zaman -ni,ye ortaya çıkmadı- diye üzülmüştük.yani en azından ben.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ocak 26, 2012 3:22 pm

Çaldım bu arada deepinside, Elvis muhabbeti pek hoşuma gitti Very Happy

Teşekkürler Deepak Chopra 5192
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ocak 26, 2012 3:27 pm

Mdenz demiş ki:baştan beri believer olanlar için bunu görmek zorlaşıyor mu?işin çok merkezinde kaldığımız için halkaya yeni eklenenleri görmekte zorlanıyoruzdur belki

Sadece sabrımız bitti, artık acele ediyoruz ama biz, erken evre believerlar Very Happy İddia ediyorum, bu röportaj bana saçmalama diyen bir çok kişiyi yeniden düşünmeye sevk edecek Very Happy Çok memnun oldum ben bu röportaja yahu, çok şahane söylemler bunlar, demek bizim köftehor Elvis gibi ölmek istedi, eeeöööö iyi de nasıl, Elvis nasıl ölmüştü ki, sahte düzenleme ile Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 26, 2012 3:32 pm

vee,mhkemede de kendi sesiyle demişti;
-Elvis yapamadı,ama ben yapacağım lol!
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 21, 2012 3:09 pm

uçuk bi haber;
lady-gaga,uykusunda kendisini ele geçirmeye çalışan şeytandan kurtulmak için,King Of Pop un yakın ahbabı deepak chopra dan yardım istedi.''deepak a dedim ki,şeytani bir güç beni ele geçirmeye çalışıyordu,rüya çok korkunçtu,ben iyi bir kızım,bir komaya girmek istiyorum,ben çok ruhani bir insanım.o da bana güldü ve kendi çılgınlığınla tanışmalısın,merak etme dedi,o bana yardım eder ve içdünyamda birsonraki aşamaya geçeriz'' Deepak Chopra 56558
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Şub. 21, 2012 3:15 pm

Mdenz demiş ki:uçuk bi haber;
lady-gaga,uykusunda kendisini ele geçirmeye çalışan şeytandan kurtulmak için,King Of Pop un yakın ahbabı deepak chopra dan yardım istedi.''deepak a dedim ki,şeytani bir güç beni ele geçirmeye çalışıyordu,rüya çok korkunçtu,ben iyi bir kızım,bir komaya girmek istiyorum,ben çok ruhani bir insanım.o da bana güldü ve kendi çılgınlığınla tanışmalısın,merak etme dedi,o bana yardım eder ve içdünyamda birsonraki aşamaya geçeriz'' Deepak Chopra 56558

Michael'ın sağı,solu,önü,arkası bu insanlarla dolu.Ben artık söyleyecek kelime bulamıyorum. silent

Pinokyo