MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARE CELEBS MORE Screwed Up than Us?

ARE CELEBS MORE Screwed Up than Us? Empty ARE CELEBS MORE Screwed Up than Us?

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 29, 2012 8:01 am

bu da TMZ nin arada yaptığı kendi çapında anketlerinden biri.son zamanlarda demi moore vb lerin başına gelenler yüzünden,-efendim ünlülerin hayatı mı daha beter yoksa sizinki mi?- temalı sorular,-ünlüler daha mı boşanmaya yakın,ünlüler daha mı mutsuz yoksa siz mi? Laughing onlar yaşlanmaktan daha mı korkuyor Laughing vb. laf olsun soruları... ama resimde yine bizimki var...yaşayan ünlülerin arasında ve devam eden hayatlarla ilgili bir anlatımı olan haberde ve soru listesini düşününce daha da komik oluyor.hmmm acaba Michael mı yaşlanmaktan korkuyor ,yoksa ben mi??? cevap veriyorum ;yukardakilerin hepsi rendeer
zaten komik yorumlar da yapılmış.mesela -ünlülerin yerinde olmak ister misiniz- diye de sorduklarından,biri demiş ki; -bu soruyu düşünmeye bile gerek yok ,çünkü şu an Michael Jackson ın yerinde olmak istemezdim-
yani o resmi daha önceki bazı haberlerinde yaptıkları gibi kaldırmazlar umarım.-ay yanlışlık olmuş,biri yaramazlık yapmış- falan filan diye ARE CELEBS MORE Screwed Up than Us? 815685
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir