MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cascio Kardeşler

2 posters

Cascio Kardeşler     Empty Cascio Kardeşler

Mesaj tarafından Misafir Perş. Şub. 23, 2012 2:44 pm

Frank cascio nun FB sayfasında yazdığı birşeyle ilgili şöyle bir video var;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
videoda bahsi geçen FB sayfası Francesco Cascio gerçek Frank olabilir.çünkü adamın Twitter hesabı şu
orda gösterdiği FB sayfası da bu videodaki sayfa gerçekten.
neyse Frank iki arkadaşının diyaloğuna 3. kişi olarak bişey yazmış.diyalog şöyle bişey;
11-şubat-2012
A.P..-Mike is so anti-facebook!!!omg.ok I promise to not say a word during our next LOSS!!!
K.P...-I know right'He'll get on eventually! he talks a big game!
Francesco Cascio-Mike is Facebook...

konuşmayı yakalayan bir kişi de daha sonra sormuş,''lütfen ben fransızım.Frank Cascio?? neden böyle birşey dedi?? Mike is Facebook???
fakat cevap alamamış..
Anonymous
Misafir
Misafir

Cascio Kardeşler     Empty Geri: Cascio Kardeşler

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Şub. 23, 2012 4:08 pm

Mdenz demiş ki:Frank cascio nun FB sayfasında yazdığı birşeyle ilgili şöyle bir video var;
videoda bahsi geçen FB sayfası Francesco Cascio gerçek Frank olabilir.çünkü adamın Twitter hesabı şu
orda gösterdiği FB sayfası da bu videodaki sayfa gerçekten.
neyse Frank iki arkadaşının diyaloğuna 3. kişi olarak bişey yazmış.diyalog şöyle bişey;
11-şubat-2012
A.P..-Mike is so anti-facebook!!!omg.ok I promise to not say a word during our next LOSS!!!
K.P...-I know right'He'll get on eventually! he talks a big game!
Francesco Cascio-Mike is Facebook...

konuşmayı yakalayan bir kişi de daha sonra sormuş,''lütfen ben fransızım.Frank Cascio?? neden böyle birşey dedi?? Mike is Facebook???
fakat cevap alamamış..

Mike is internet.Seviyorum ben bu adamı Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 24, 2012 7:49 am

Frank Cascio son zamanlarda daha aktif.Jackson ailesinin diğer üyeleri gibi Very Happy yaz gelince bunlara bişeyler oluyo Evil or Very Mad Frank Michael ve kendisinin birlikte görüldüğü eski videoları falan yayınlıyıp duruyor.
bu gün demiş ki;
-yarın Forest Lawn a kimler gidecek?
birisi de cevap vermiş;
-ben north carolina dayım.sen gidecek misin.ben şahsen MJ ın orda olduğunu hissetmiyorum.
Frank bu cevabı ''sana katılıyorum'' diyerek RT etmiş.
sonra başka biri de demiş ki;
-MJ ın orda olmadığını biliyorsun? peki pazartesi günü o nerde olacak?
Frank önce bunu da aynen RT etmiş.sonra başka bir tweet le ''benim demek istediğim bu değil'' deyivermiş.
konuya noktayı şöyle koymaya çalışmış;
-''açıklama'' Forest Lawn a giderek MJ a saygınızı göstermek güzel birşeydir ama Michael a yakın olduğunuzu hissetmek için forest lawn a gitmeye ihtiyacınız yok.
-He is with all of us no matter where you are in the world..

bi de geçenlerde ilginç bişey daha söyledi..michael ın 11 eylülde ikiz kulelerde randevusu olduğu ama uyuyakaldığı için gitmediği söylentisini biliyorsunuz..onunla ilgili konuştu.''bu olay size yanlış aktarıldı.Michael new yorktaydı ama ikiz kulelerde randevusu yoktu.randevusu olan ve uyuduğu için gidemeyen kişi bendim.'' fanların ''ama Jermain ve La toya öyle diyo'' demeleri üzerine de '' JJ ve Latoya ya anlayış gösterin.olay 3. kişiler tarafından anlatılınca böyle yanlış anlamalar olur '' falan dedi...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından liberian girl Paz Haz. 24, 2012 11:28 am

daha ne desin bu adamlar bea:)Smile anlayan anlıyor:D:D

liberian girl