MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House

4 posters

Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House Empty Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Mart 26, 2012 8:53 am

Robbie Williams Michael'ın öldüğü evle ilgileniyormuş, satın almak için yani...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House Empty Geri: Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Mart 26, 2012 9:37 am

Robbie Williams la ilgili bir olay daha olmamış mıydı önceden,ben mi yanlış hatırlıyorum Question
ecz_mj
ecz_mj

Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House Empty Geri: Robbie Williams I'm Interested in MJ's Death House

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Mart 26, 2012 9:49 am

Benim de kafamda var hayal meyal bir şey ama anımsayamıyorum Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Mart 26, 2012 10:03 am

Buldum ya Morning Sun diye bir şarkısını Michael'a mı ithaf etmişti ne...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Nis. 05, 2012 12:39 pm

Bu Robbie Williams biraz kafama takıldı ve küçük bir araştırma yaptım. Her önüne gelenin şu "hoax" işine dahil olduğunu söylemelerini sevmiyorum aslında, çünkü o kadar fazla kişinin bu işe dahil olacağını sanmıyorum. Ancak Robbie Williams'da beni rahatsız eden birşeyler vardı azıcık kurcaladım. Youtube'da bir video var dolanan:
Videoda Michael'la bağlantı kurulmaya çalışılmış. Mesela "escapology" albümünün kapağı (poz Michael'la özdeşleşmiş sahne duruşunun aynısı):
Ardından Robbie'nin "Reality Killed The Videostar" albümündeki bir başka şarkıya çektiği klip gösteriliyor. Klip şu:
Bu klipte de Robbie aynada kendi yüzüne bakarken, aynada bir tavşan deliği oluşuyor ve o deliğe giriyor, vs. vs. Elbette bu da MJ'i çağrıştırıyor.
Başka bir şey de Robbie'nin Nikon'a çektiği reklam, bu da reklamdaki bir görüntü:
Videonun dile getirdiği bütün bu benzerliklerin dışında, size başka birşeyler daha göstericem. İlki, Robbie'nin Michael için tribute şarkısı olarak "Reality Killed The Videostar" albümüne son anda koyduğu "Morning Sun" şarkısı. Şarkıyı koymadan önce albümün ismiyle ilgili birşey söyleyeyim. Robbie ilk önce albümün adının "Protagonist" olmasını istemiş (albüm 9 Kasım 2009'da piyasaya çıktı) ancak ismin çok iddialı olduğunu söyleyen menajeri bu fikirden vazgeçirmiş. "Protagonist", bir hikayenin, bir masalın baş kahramanı demek. Ana karakter oyuncusu, ya da baş karakter demek. Albüme bu ismi vermek istemesinin nedeni nedir, bilemiyorum. Gelelim Michael için yaptığı tribute şarkıya, işte sözleri:
MORNING SUN- SABAH GÜNEŞİ
How do you rate the morning sun Sabah güneşine nasıl kıymet biçersin?
After a long and sleepless night Uzun ve uykusuz bir geceden sonra
How many stars would you give to the moon? Aya kaç tane yıldız verebilirsin?
Can you see those stars from where you are? Yıldızları olduğun yerden görebiliyor musun?
Shine on the lost and loneliest Kayıp ve en yalnız olanın üstünde parlayan
The ones who cant get over it Bunun etkisinden kurtulamayan yıldızları

You always wanted more than life Her zaman hayattan daha fazlasını istedin
But now you dont have the appetite Ama şimdi isteğin kalmadı
In a message to the troubadour Müzisyen için verilen mesaja
The world don't love you anymore Dünya artık seni sevmiyor
Tell me how do you rate the morning sun? Söyle bana sabah güneşine nasıl kıymet biçersin ?

Stuck inside the rainbow yields Gökkuşağı getirilerinin içine sıkışıp kalmış olabilirdin
You could happen to be
Cause I've been close to where you are Çünkü ben de buna çok benzer bir şey yaşadım
I drove to places you have seen Senin daha önce gördüğün yerlere gittim
It all seems so familiar Bütün bunlar çok tanıdık
Like they've been sent to kill'ya Seni öldürmek için gönderilmeleri gibi

It does'nt take an astronaut Bir astronot olmak gerekmez
To float in a space is just a thought Uzayda süzülmek sadece bir düşüncedir
The morning brings a mystery Sabah bir gizem getirir
The evening makes it history Akşam o gizemin tarihini yazar
Who am I to rate the morning sun? Ben kim oluyorum da sabah güneşine kıymet biçiyorum?

And the village drunk Ve köyün sarhoşu
You know he sadly passed away, Biliyorsunuz acı bir şekilde aramızdan ayrıldı
It was a shame I never knew his name Onun ismini hiç bilmemem bir ayıptı
I wonder if he sat there every morning Merak ediyorum acaba her sabah orada oturup
Watched the sunrise Güneşin doğuşunu izledi mi

How do you rate the morning sun Sabah güneşine nasıl kıymet biçersin
It's just too heavy for me Benim için çok ağır
And all I wanted was the world Ve benim bütün istediğim dünyaydı
If you were the starlet in the sun Ve sen güneşte bir yıldızdıysan
Dont go wasting your time Giderek zamanını boşa harcama
Cause there is no finish line Çünkü bitiş çizgisi diye birşey yok
And you dont see anything, Ve hiçbir şey görmüyorsun,
Not even love not anything, Sevgiyi bile, hiçbirşeyi görmüyorsun
The night can take the man from you Gece senden sendeki adamı alabilir
A sense of wonder overdue Geç kalmış bir merak
The morning brings a mystery Sabah bir gizemi getirir
The evening makes it history Akşam onun tarihini yazar
Who am I to rate the morning sun? Ben kim oluyorum da sabah güneşine kıymet biçiyorum?

Evet işte sözler böyle...Çok güzel sözleri var ve tabi sabah güneşi dediği de Michael...Evet, insanlar kim oluyorlar da sabah güneşine kıymet biçiyorlar?? Seviyorum bu şarkıyı...
Şimdi gelelim başka bir şeye daha...Robbie'nin bir blog sayfası var (http://www.robbiewilliams.com/news-blogs) ve oraya yazılar yazıyor. İlgimi çeken 1-2 mesajı oldu. İlki şuydu:
ADELE HASN'T ASKED ME TO GO GHOST HUNTING IN HER HOUSE…
I HAVEN'T BEEN TO SEE MICHAEL JACKSON'S HOUSE…
AND I'M PLAYING NAKED FUNPOKER AFTER 12 O'CLOCK MY TIME…
SERIOUSLY….X
Adele onun evine hayalet avlamaya gitmemi istemedi...Michael Jackson'ın evini görmeye gitmedim...Ve benim zaman dilimime göre saat 12'de çıplak poker oynayacağım...Ciddiyim...
Şimdi poker oynayacağını söyledikten ve MJ'in evine gitmeyeceğini söyledikten sonra da şöyle bir mesaj girmiş:
HEY FRIENDLIES
JUST A QUICK HI….
I'M HERE TO PRONOUNCE CHELU THE CHAMPION ON FUNPOKER SO FAR…
TO HIS FRIENDS - YES I DO PLAY POKER WITH CHELU….
ALL HAIL THE ALL-IN KING……. CHELU!
ROBERT X
Hey Dostlarım
Çabucacık bir merhaba diyeceğim...
Pokerin şu ana kadarki şampiyonunun kardeşim(yakın arkadaş anlamında) olduğunu duyurmak için geldim...
Yorgun Kralı Selamlayın...Kardeşim!

İnsanlar kim olduğunu sormuşlar ama cevaplamamış; kralın kim olduğu bilinmiyor Wink
Ya işte canım sıkıldı, birazcık araştırdım, keyfini çıkarın, bu aralar biraz fazla canım sıkılıyor, başka araştırmalar da mı geliyor ne?? Wink Keep watchin'...

En son deep_inside tarafından Perş. Nis. 05, 2012 10:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 05, 2012 2:16 pm

Robbie'yi severim.Deep'i daha çok severim Very Happy Takipteyim Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 05, 2012 4:21 pm

o zaman yorgun krala selam Very Happy iyice dinlenmiştir artık diye umut ediyordum ama neyse..
video da güzelmiş.follow the white rabbit cheers beyaz tavşan(1) tavşan deliğine(2), hem de bi aynadan(3) giriyor.ama şarkının sözleri de ilginçmiş.kendisi şarkıyı Michael a adadığını söylemeseydi,gene de dikkat çeken şeyler olurdu,mesela uzun ve uykusuz gece? insomnia? ya da 25 haziran? makes history? HIStory?seni öldürmek için gönderilmeleri,sonra..merak ediyorum sabah orda oturup güneşin doğuşunu seyrettin mi? 26 haziran sabahı? Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Nis. 06, 2012 11:04 am

Şöyle de bir resmi var, parmaklarında L.O.V.E. dövmesi var Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 06, 2012 1:20 pm

Bu dövme Forever Michael konserinin yapıldığı şehrin sembolü imiş.Eee Robbie'de İngiliz.Allahım ne bağlantılar kuruyorum,kendime şaştım Very Happy

Pinokyo

- Similar topics