MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber

4 posters

Justin Bieber Empty Justin Bieber

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Nis. 05, 2012 11:01 am

"Believe" kelimesini kullanmak-özellikle Michael'la birlikte kullanmak- moda mı oldu ne? Justin Bieber (ki bu çocuktan hiç hazzetmiyorum) yeni çıkaracağı albümünün adını "Believe", çıkacağı turun adını da "Believetour" koymuş. İlham kaynağının MJ olduğunu da açıkça söylüyor. Twitterda demiş ki: ""meeting for the #BELIEVETOUR - gonna be epic. #MJInspiration."
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

Justin Bieber Empty Geri: Justin Bieber

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 05, 2012 2:13 pm

Açıkcası ben şu Çin tiyatrosu meselesinden beri hep aynı şeyi düşünüyorum.O kadar yıldız arasından neden Michael bu çocuğu seçti diye.Michael'ın insanları iyileştirmek gibi bir niyeti mi var ,kendine yakın bir ünlü grubu mu oluşturuyor bilmiyorum ama hoaxsın başından beri illuminatiye hizmet eden pek çok yıldızın klibinde ya da albümünde bunları gördük.Britney,Gaga şimdi de Justin...Michael çok akıllı bir adam şu an dünyanın en ünlü yıldızı olma yolunda emin adımlarla itilen ( yeteneksiz olunca mecbur itilmek zorunda kalınıyor.Herkes Michael gibi doğuştan efsane doğamıyor.) bu çocuğu kontrol altına mı almak istiyor orasını bilemem.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 05, 2012 4:00 pm

açıkcası ben Michael ın bu isimleri seçtiğini sanmıyorum.bence tersi..onlar michael ı seçmiştir.sineklerin ışığa üşüşmesi gibi.justin de baktı bu işte kullanabileceği bi taraf var,kullanıyo işte.Michael ın ekmeğini yiyen amma çok insan var.mesela Justin in o çin bilmemnesine gelip çocuklarla fotoğraf çektirmesi falan,Michael ın onu desteklediği,itelediği anlamına geldiğini sanmıyorum pek.bi de şöyle bişey var;çocuk bi magazin dergisine pozlar vermiş,bi de video çekmiş.içiniz kaldırırsa bi bakın hele şuna;
video da bu;
belki gözüne koyduğu lady gaga nın poposundaki et parçasıdır. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Nis. 05, 2012 5:54 pm

Bu velet sistem oyuncağı belli.çoğu kişi gibi o da Michael ı kullanıyor prim yapmaya çalışıyo.Michael ın onu kullandığını da düşünmüyorum.artık nere baksam moonwalk yapan michael ı kullanan aptalları görüyorum.Sizce Lady gaga gibi biri beliver olduğunu açıklasa ne kaybeder ki.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından sinem_mj Perş. Nis. 05, 2012 9:49 pm

Justin'in tam manada ünlü olduğu şu Baby klibinden bu yana Michael ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum, zira röportajlarında Michaeldan falan bahsediyordu, onu örnek aldığını söylüyordu falan, çevresindeki -elinden tutan- insanlar da hep Michaelcı. Usher mesela. Belive ile ilgili çok şey duyduk, twittedan da yazıp duruyordu, hatta fanlarına da "Belieber" deniyormuş bir fanından duydum Very Happy Çok garip Very Happy Bence de onlar Michael'ı seçti.. Bir yıldız var ortada, herkes ışığından faydalanıyor. Bu çocuk ilerde dünyada tanınan biri olursa yakında görürüz tek gözlü mesajlar verdiğini demiştim ahanda çıktı Very Happy Zaten hitap ettiği kitle belli; gençler. Beyin yıkamaya müsait kesim..

Bu çocuk ya hoax hakkındaduğundan eminim bu olayı- ya da ilgi toplama, olaydan pay çıkarma çabasında bkz: Şengün ablanın dediği gibi sineklerin ışığa üşüşmesi gibi.
sinem_mj
sinem_mj