MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karen Faye'ın kankası Samantha...

+18
MİsmailJ
deep_inside
MAGIC
nunu
KingofMusic
ecz_mj
Pinokyo
sinem_mj
NotAlone
Ceres
mj988
mjmyhero
mj_derya
frvrmj
Riri
MJ-4EVER
B'uu
nesronic
22 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

Karen Faye'ın kankası Samantha... Empty Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mayıs 26, 2010 4:59 pm

Samantha'ya ayrı bir başlık açmaya gerek yok, al Karen'i vur Samantha'ya, söylemleri kadar görüntüleri de ana-kız kadar benziyor zaten. Karen sözde aldığı tehditler üzerine facebook sayfasını kapamadan önce herkesi Samantha'ya yönlendirmişti, o zamandan beri Karen'ın Michael'ın öldüğü ile ilgli ısrarlı söylemlerinin bir türevini Samantha'dan takip ediyoruz...

Bu arada daha önce takip etmeyenler varsa özetleyeyim... Samatha ve altın kızlar ekibi ölüm haberinden önce de sürekli Michael'ın peşindeydiler. İşleri güçleri yok, sürekli arkasında, takipte, nereye giderse ardındaydılar. TII çalışmaları sırasında da sürekli kapıda beklerlermiş, adamcağız Satpels'den çıkıp evine gittiğinde kapısının dibine kadar sürekli arkasında olurlarmış, hatta bir gün bunlar yine kapılarda sürünürken Michael dayanamamış bunlara pizza göndermiş, bunlar da aaa Michael'ın ısmarladığı pizza falan pizzayala resimler çekmişler falan filan. Ölüm haberinen sonrada Samantha sürekli Karen'la sabah kahvaltılarında, mezarlık kapılarında gezinip duruyor. Murray mahkemesinde de oradaydı zaten. Neyse, Samantha'nın bir çok takipçisi var ve bunların genelini RIPer'lar oluşturuyor ama bir kaç gün önce biri Samantha'nin duvarında bir ilginç bir şey anlattı... aslında TII'in film olması sorunsalı ile ilgili başlık daha uygun konu için ama burası da boş kalmasın dedim, konuyu buraya açıyorum...

Bu Samantha'nın bahsini ettiğim diyaloğun olduğu facebook sayfasının linki;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Laura Isabel Gomez Garcia isimli üye diyor ki; "Hi Sam, u don't have to believe me, but What do you think if I tell you that on 29 May at the O2 they already knew there would be no TII?"
yani
Selam Samantha, bana inanmak zorunda değilsin ama sana 29 Mayıs'ta O2'deki herkesin zaten TII'in olmayacağını bildiğini söylesem ne düşünürsün?

Ve aynı kişi devam ediyor...

I shared this info just with few people, because unfortunately i have no way to proove it, but God knows it's true and i wanna make this info public, MJ fans must know this , i don't wanna keep it for myself and some close friends anymore ='(
yani
Bu haberi sadece bir kaç kişi ile paylaştım çünkü ne yazık ki bunu kanıtlamamın bir yolu yok ama Tanrı biliyor ki bu doğru ve ben bunu herkese söylemek istiyorum. MJ fanları bunu bilmeli, ben artık bunu kendime ve sadece yakın arkadaşlarıma saklamak istemiyorum.

Diviya isimli kişi Laura'nın söylediğini destekliyor;

Diviya Roney: Sammy - Laura is right....cause when i called the ticket agency from the US about my tickets about 3 weeks prior to the show - they slipped up and told me they hadnt printed any and there may not be a show......i remember thinking how weird that was back then.....
Sammy, Laura doğru söylüyor... çünkü bilet acentasını şovdan 3 hafta önce Amerika'dan aradığımda bana daha fazla bilet basılmadığını ve bir şov olmayabileceğini söylediler... bunun ne kadar tuhaf olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum...

Ve Laura konuyu daha detaylı olarak anlatıyor;

Laura Isabel Gomez Garcia: One of my best friends has a friend living in London(who works in the Hilton Hotel of London, (i don't know if in London there's more than one Hilton H.) She went with Hilton director to the 02 on 29th May weekend to a show, she met a friend of her boss there and she asked this important person about TII tickets and he told her "Don't buy tickets ... Devamını Görfor ur friend fot TII because that shows won't take place "

Sorry but this girl i don't know her name , because she don't want to tell, but my friend even publicated this story on a spanish forum first week on June'09 and of course no one believed her then, but 20 days later Michael died.
I can give u the link to the forum where she posted this info and u could see it was posted on first week on June 2009.
It's in spanish, but if someone here it's from spain can read and tell u i'm not laying, my friend is Rachel1.

I wish i could tell u the 3 names we need: the girl, the Hitlon director and O2 person but i can't =(

And it's been horrible for me and my friends to know this but we cannot do a thing, we've got not proofs ='(

Here's the link to the forum.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

You'll see there's 2 post of her , my friend's nick as i said before it's RACHEL1, there's a comment on 03rd june '9 and the second one 14th june'09

Sam do u want me to translate her comments???

Bu kısım için bire bir çeviriye gerek yok, özetliyorum anlattıklarını;
Laura'nın Londra da yaşayan iyi bir arkadaşının Hilton otelde çalışan bir tanıdığı ya da arkadaşı varmış...Bu kişi Hilton Otel'in yöneticisi ile birlikte 29 Mayıs'ta O2'ye bilet almak için gitmiş (yanında nüfuzlu biri ile birlikte yani), orada bu müdürün bir arkadaşı ile tanışmış ve bu önemli kişiye TII biletleti ile ilgili sormuş ve bu kişi "bilet alma çünkü burada bir şov olmayacak" demiş. Bunu söyleyen adamın adını bilmiyorlarmış çünkü sormak akıllarına gelmemiş (normal olarak, benim de aklıma gelmezdi çünkü 25 gün sonra MJ'ın öleceği aklıma gelmezdi zaten)... ama bu olay olduktan kısa süre sonra önemli kişiden bu cevabı alan arkadaş Haziran'ın ilk haftası bir İspanyol forumunda bu durumu paylaşmış, tabi o sıra buna bir anlam verememişler ve kimse kızın bu anlattığına inanmamış ama diyor 20 gün sonra MJ öldü...

Bu konunun konuşulduğu sayfanın linkini verebilirim diyor ve vermiş de. Forum İspanyolca ama İspanyolca bilenler okuyabilir demiş. Yazan arkadaşının adını da vermiş; Racher1...

Samantha'ya da bu kızın, Hilton otel müdürünün ve O2'deki kişinin isimlerini bulup bulamayacağını sormuş, çünkü kendisi bulamamış...

Neyse, ben İspanyolca bilmiyorum ama yine de baktım ve en azından İngilizce ile benzer kelimelerden, yazılan mesajda kullanılan smileylerden olayın doğruluğu teyid edilebiliyor... Ayrıca mesaj tarihlerine de dikkat Wink

Sanırım TII'in bir konser olmayacağı konusuna bir parça ışık tutabilir, diyaloğun devamı var ama bizim için bu kadarı yeterli sanırım fakat görmek isteyen Samantha'nın duvarından okuyabilir...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Karen Faye'ın kankası Samantha... Empty Geri: Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mayıs 26, 2010 5:15 pm

Bu arada atladığım bir şey var onu da ekleyeyim hemen;

Laura, ispanyol forumundaki arkadaşının mesajını İngilizce'ye çevirttirmiş...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Mayıs 26, 2010 5:28 pm

İspanyol sayfasındaki olay çok çarpıçı.Forumda admin İspanya'Dan konsere gideceklerin hep birlikte tur gibi gitmesi için açmış o konuyu ama rachel1'de Londrada arkadaşının yaşadığı olayı anlatmış ;pazar günü bilet için gittiğini ama olmayacağını öğrendiğini anlatmış , şaka mı yapıyosun ne diyorsun da demiş arkadaşına.
Bunun üzerine biri demiş(indel): belki onun almak istediği günde konser yoktu ondan öyle demilerdir ona diye dalga geçmiş
rachel 1 de savunmasını yapmış:Kötü bi açıklama yaptığımı biliyorum ama o tek başına gitmemiş çalıştığı otelde yanındakilerle gitmiş Londrada büyük bir otelden çalışıyor yalan söyliyecek kadar aptal değil.İptal olduğunu sanmıyorum
Yine indel demişki: Lütfen , bizim zekamızı hafife alma

Forumdaki diyalogları merak edenler için aktardım.Zaten kimse umursamamış konu uzamamış.Samantha ve diğer ekip 2005'teki davada çok iyi çalıştılar o yanlarını takdir ediyorum başka hiçbişeylerini değil Smile

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Mayıs 26, 2010 5:37 pm

vaayyy be sahte ölüm olmadan önce konuşmuşlar bu olayları hee..süpermiş gerçekten alın %100 bir kanıt daha..çok saol araştırma için..gerçekten bu biraz daha rahatlattı beni Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Riri Çarş. Mayıs 26, 2010 6:50 pm

Birisinin "Şov olmayacak." diye pot kırması garip.

Riri

Mesaj tarafından frvrmj Çarş. Mayıs 26, 2010 8:47 pm

yetkililerin bunu sölemesi çok garip değilmi ya?burda şov olmıcak.ama ıspanyol forumunda kızın yaptıgı bılgılendırme tarihi dogruysa o zaman bu iş gerçekten olucak:):)foruma sonradan ekleme gbi bişi yapmış olamazlar mı??

bu yukrdakı sarışın hatun samantha dimi..hiç sevmedim bu kadını ben.
frvrmj
frvrmj

Mesaj tarafından mj_derya Perş. Mayıs 27, 2010 7:52 am

içimde bir rahatlama hissettim....... bence süper bir pot......
mj_derya
mj_derya

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Mayıs 27, 2010 10:23 am

Nesrin çok teşekkürler.hepiniz harikasınız.bulduğunuz paylaştığınız herşey için çok teşekkürler.böyle bir tesadüf olamaz bencede.bu gerçekten bizim açımızdan çok önemli.inandığımız pek çok şeyde hiç te haksız olmadığımızın bir kanıtı.
söylemeden geçemiycem.ben bunları yazarken dünya tatlısı bana doğru dönüp dönüp gülümsüyor Deryanın imzasında.ben onun gülüşüne ölürüm bir insana gülümsemek bu kadarmı yakışır.sabaha kadar burda durup bunu izleyebilirim Karen Faye'ın kankası Samantha... 925595
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mayıs 27, 2010 3:02 pm

Rica ederim, bu arada Derya'nın imzasında sabah ben de bir 20 dakika kadar kilitlendim kaldım, sonra yeter nesrin hadi iş başına dedim Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Perş. Mayıs 27, 2010 3:36 pm

Hipnoz etkisi yaptı desene Wink
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından mj988 Perş. Mayıs 27, 2010 3:53 pm

ya arkadaşlar size az önce olan birşeyi anlatayım ödüm koptu sayfa kapandı diye ben şimdi sayfayı yeniliyordum sizede oldumu ondan tam yenilerken kilitlendi böyle hoazx foruma bağlanamazsnız bakımda gibi birşey dedi sinir oldum allahtan şimdi acıldı çok korktum yawww affraid
mj988
mj988

Mesaj tarafından B'uu Perş. Mayıs 27, 2010 4:06 pm

Bunu serbest bölgede deseydin ya Smile neyse korkanlar için söylüyorum ,bir sorun vardı giderildi.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından mj988 Perş. Mayıs 27, 2010 4:35 pm

aa pardon yine unuttum Very Happy bidaha olmaz burcu abla
mj988
mj988

Mesaj tarafından mjmyhero Cuma Mayıs 28, 2010 9:46 am

nesronic demiş ki:Rica ederim, bu arada Derya'nın imzasında sabah ben de bir 20 dakika kadar kilitlendim kaldım, sonra yeter nesrin hadi iş başına dedim Very Happy

desene yanlız değilmişim Smile
çok güzel çok tatlı gülümsüyor yaaa Heart
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 08, 2010 12:08 pm

Bu Karen'nın neden Twitter veya Face hesabı yok arkadaşlar ?? korktuğu bir şeyler mi var diyeceğim ama neden korksun ki saçma geliyor.

Ceres

Mesaj tarafından nesronic Paz Ağus. 08, 2010 6:14 pm

Twiterı var mıydı bilmiyorum da face hesabını bir dargın bir barışık kullanıyordu, en son herkesi Samantha'ya yönlendirip geri çekildi, sonradan tekrar geri döndü mü bilgim yok ama...

Gerekçesi tehdit edildiğiydi ama ne için tehdit edildiğini de bilmiyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 08, 2010 7:05 pm

Şimdi nesronic benim anlamadığım nokta bu Karen MJ makyöz değilmiydi eğer öyleyse Samantha gibi alt tarafı basit bir hayranla nasıl ve neden kanka olabilir ki üstelik artık sözüm ona MJ ölmüş ve onun için çalışmazken normalde ne yaparsın bir şekilde hayatına devam etmeye çalışırsın kalkıpta adam hala aramızdayken onu deli gibi takip eden grubun lideriyle takılmazsın.

Hadi onu geçtim belki kanı kaynamış olabilir kadına karşı kanka olmaya karar vermiştir (de) Face neden ona yönlendirir ?? ve neden hangi sebebten tehdit alabilir ?? bunlar bana çokta normal gelmiyor.

Bu arada Face'i kapalı gerçi onuda neden kapattı o da muamma ya ne yani bir makyözün Face'den millete ne ki açık olsa nolur olmasa nolur bu insanlarada bişeyler oluyor ama yakında çıkar bunların kokusu.

Twitter'da başka bir isimle almış direk Karen Faye değil adresi bu:https://twitter.com/wingheart

O yüzden aratınca hemen kendi adıyla çıkmıyor.

Ceres

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 09, 2010 4:01 am

Michael'ın Makyözü olsan ve sende bişeyler bilsen emin ol düşmanları tarafınan tehdit alırsın...
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Ağus. 09, 2010 3:57 pm

Bloguda var bu kadının.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ağus. 09, 2010 6:34 pm

Karen Faye olayı nedir ben de bilmiyorum Ceres, ne desem yalan olur. Bütün bu olayların içinde Karen'la ilgili en tuhaf durum ise, filmin haberleri gelene kadar pek sesi sedası çıkmıyordu. Ne zamanki TII filminin hazırlandığı duyuruldu Karen sahneye çıktı. This is not it diyerek söylemlerine başladı. Ona göre Michael ölmüş hatta hunharca öldürülmüştü. Merdivenleri bile çıkamıyordu, yemeğini yemekten acizdi, o kadar hastaydı ki yemeğini bile Ortega yediriyordu Michael'a. Bu film ise bu gerçekleri bizden saklayacak, sadece Michael'ın iyi göründüğü anları sunacaktı. Oysaki gerçekte Michael'ın konser falan yapacak mecali yoktu, onu konsere zorlayarak öldürdüler falan filan. Karen tüm bunları nereden biliyordu çünkü kendisi bizzat şahit olmuştu. İyi de diyelim ki söyledikleri doğru e o zaman demezler mi "film lafı ortaya çıkana kadar neredeydin be kadın" diye... Michael madem bu kadar acınası bir haldeydi neden zamanında galeyan çıkarmadın?

Samantha ve yanındaki deliler ekibide defalarca Michael'a ulaşmaya çalışmışlar, uyarmak istemişlerdi güya ama uyardılar mı bilmiyorum Smile Hatta Samantha'nın öyle abuk bir lafı da vardı bir ara, ona ulaşamadım, uyaramadım, ah keşke ulaşabilseydim gibilerinden. O kurtaracaktı ya Michael'ın hayatını Smile

Karen Samantha'yı kullanıyor olabilir... Çünkü Karen ve Samantha olmasa believer popülasyonu kesinlikle daha büyük olurdu. Tabi amaç ne bilmiyyorum bunda, belki birilerinin de öldüğünü düşünmesi gerekiyordur, bir denge olması lazımdır bilmiyorum, ki, ben de kendimi rölantiye aldım artık Very Happy beklemedeyim Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Ptsi Ağus. 09, 2010 10:01 pm

He hehh he deliler ekibi cuk oturdu nesronic Very Happy

Bir yerde okumuştum hatta Mj'in mother'da destekliyormuş bu This ıs not it olayını dertleri neyse dediğin gibi madem sen bazı çok kötü olaylara şahittin ve MJ bu kadar düşünüyordun neden birilerine durumu yansıtmadın veya basına konuşmadın aklın başına şimdi mi geldi ???

Açıkcası benim altıncı hissim çok kuvvetlidir ve bu kadın bana nedense güven vermiyor tam açıklayamıyorum ama sağlam papuç değil gibi.

Duruşu olsun bakışı olsun hani bazen birini görürsünüz ve bir neden ondan elektirk alamazsınız bu da o tür garip bir his ısınamıyorum ben bu kadına..!!

Zaten o sam ve çılgın tayfasını baştan bir sallayacaksın he gülüm he misali sen kim koca MJ kim be bre zındık hayatını kurtaracakmış bunlarda iyice azı gemiye aldı Very Happy

Arkadaşlar size şunu söylim MJ böyle saf veya utangaç gibi görünür ama akıllı adamdır vesselam ve bu tür zorlamalara papuç bırakmaz Jonh Branca gibi güçlü bir avukatı bile çalışmış olduğu on yılın sonunda kimi anlaşmazlıkların sonunda kesin bir kararla işten çıkarmışlığı vardır kaldı ki Kenny kim oluyor bu bile başlı başına çok saçma bir neden.

Bence bu kadınların bu filme karşı çıkma dertleri başka açık açık da yazamıyorlar veya MJ hayatından çıktı Karen reklam peşinde unutulmamak için o da olabilir anlamadım.

Neyse ya aslında Karen benim için çokta fifi kıvamında sadece abuk hareketlerini merak ettim bunu forumda paylaşmak istedim üstünde durulucak tipler değil hiç biri.

Ceres

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 09, 2010 10:17 pm

Michael herdefasında annesinin nasıl mükemmel biri olduğunu söyler..Joseph nekadar kötü davrandıysa o okadar iyi davrandı..Oda kötü davransaydı inan şimdi bi çeteye karışıp psikopat olup bir kör kurşunla alnının çatısından vurulmuştu Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Ceres Ptsi Ağus. 09, 2010 11:15 pm

MJ-4EVER yalnız benim mesajda yazdığım kişi MJ mother değil Karen yanlış anlaşılma oldu sanırım Very Happy

Ceres

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 09, 2010 11:24 pm

Mother diyince Annesi sandım ..Madem niye öyle yazıyon ya Razz
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Ceres Ptsi Ağus. 09, 2010 11:40 pm

Şimdi bu Karen This Is Not İt diye bi karşı depara geçti ya film yayınlandıktan sonra işte bu olayda bizim mother ona destek çıkmış onun için yazdım hacı..

Ceres

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki