MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karen Faye'ın kankası Samantha...

+18
MİsmailJ
deep_inside
MAGIC
nunu
KingofMusic
ecz_mj
Pinokyo
sinem_mj
NotAlone
Ceres
mj988
mjmyhero
mj_derya
frvrmj
Riri
MJ-4EVER
B'uu
nesronic
22 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 2 Empty Geri: Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Ağus. 09, 2010 11:55 pm

Karen Michael'ın hala hayatında çünkü this is it'e bir anlaşmazlık olsa cenaze törenlerine katılmaz twitterda öven cümleler kurmaz(bu cümlelerde was falan geçmiş zaman ekide yoktur her zaman) . Bence bunlar This is it'in altında yatan kirli planlara dikkat çeken ekip.Sonuçta yana yakıla ölümle değil this is it'le ilgileniyorlar .Foresti çok sevdi Samantha zaten oradan yer alsın kendine Smile önemli günlerde oradan çıkmıyor ..
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 2 Empty Geri: Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 10, 2010 9:39 am

Ceres demiş ki:

Arkadaşlar size şunu söylim MJ böyle saf veya utangaç gibi görünür ama akıllı adamdır vesselam ve bu tür zorlamalara papuç bırakmaz

5 milyon defa katıldım Very Happy Ölüm haberi duyulduğu andan itibaren bir türlü üzülemememin ya da ağlayamamamın nedeni de budur aslında. Bir türlü anlatılan senaryoyu konduramadım üzerine. Doktor hatası, aşırı doz vs. saçma oğlu saçmaydı yani. Memorial'deki Paris artisliği de tuz biber oldu üzerine. Paris'e de inanmadım, hiç içten bulmadım ama oyunculukta harika işler çıkarak ileride belli, ultra yetenekli yani. Büyük prodüksiyonlarda görmek isterim kendisini Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 2 736249

Karen kötü bir oyuncu ama Razz geçenlerde katıldığı bir programda izledim de, ağlama halleri falan o kadar sahte o kadar sahte, Emel Sayın taktikleri, gözleri yukarılara dikmeler falan. Bu kadın herşeyi biliyor ama iyimser düşünmek istiyorum, sanırım yapması gerekeni yapıyor ama ne kadar başarılı oldu o da bilinmez tabi, bana daha çok ortalığı karıştırdı asıl hedefe ulaşamadı gibi geliyor.

Bahsettiğim video da burada, ne dediğini analamaya gerek yok, ben de anlamıyorum zaten Razz ama hallerine bir bakın Smile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT: linki atıyorum (buralarda bir yerde de vardı aslında bu link sanırım ama şimdi bulamadım, sandıktan çıkardım yine Very Happy) ama video açılmazsa söyleyin bir de eve gidince link vereyim, iş yerinde videolar açılmıyor, bakmadan verdim linki, alakasız bir şey de çıkabilir Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Salı Ağus. 10, 2010 2:25 pm

Nesronic eve gelince video işine bi bakıver lütfen çünkü nedense açılmadı bende Sad

Parisin Memorial'da ki yapmacık hareketlerine bende katılıyorum şimdi kimi arkadaşlar diyorlar ki onlar daha çocuk ne bilir rol yapmasını ama MJ daha 10 yaşındayken aşk şarkılarını öyle bir içten söylermiş ki insanlar onun 45 yaşında bir cüce olduğunu konuşurlarmış.

Eeee Paris'de 10 yaşını geçeli biraz oldu ayrıca onun ve Prince'in o gece gerçekten de üzgün olduklarını hiç mi hiç sanmıyorum hatta Prince oldukça sıkılmış görünüyordu cak cak sakız çiğnemeler sanırım bu çocuk büyükbaba Joe'a çekmiş Very Happy her ne kadar da olsa o daha bir çocuk ve bu denli metanetli duramaz.

Bu arada o gece Parisin kulağında kulaklık varmış ne iş onuda anlamadım diğer kardeşleri anlarım bak çünkü bir tören organize ediyorlar ama biri bana 11 yaşındaki kız çocuğunun hele ki sözüm ona babasını yeni kaybetmiş bir çocuğun o gece kulaklıkla ne işi olurdu ki zaten tek yaptıkları sahnede durup gülümsemek + kısa bir konuşma yapmaktı.

Sözüm ona o Dünyayı ağlatan konuşmasınıda o anda sahnede yapmak istediğini Janet halaya söylemiş falan Janet bacı öle diyo.

Yalnız size şunu söylim millet bence o konuşma önceden hazırlanıp Parise söylemesi için ezberletildi çünkü dikkat ediniz tamda MJ için atılıp tutulan kötü ebeveyn söylemlerine kapak oldu bana sırf bunun için söylendiği duygusu uyandı ne demek istediğimi anlamak için LWMJ belgeselini izleyiniz orada MJ'in bu söylemlerden ne denli rahatsız olduğunu görürsünüz.

Ceres

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 10, 2010 4:52 pm

You tube'dan buldum Ceres ama açılmayan videodaki ile tam aynı zaman dilimine ait görüntüler olmayabilir, ben de tam anımsayamadım. Yalnız yanda söyleşinin devamı, daha uzun versiyonları falan da var, valla üşenmezseniz izleyin Very Happy

Ama şimdi yeniden izleyince düşündüm de, bu insanlar özellikle Michael Bush, bir şeylere öfkeliler...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Salı Ağus. 10, 2010 6:14 pm

nesronic demiş ki:Ama şimdi yeniden izleyince düşündüm de, bu insanlar özellikle Michael Bush, bir şeylere öfkeliler...
Eyvallah nesronıc sağolasın şimdi izliyorum Youtube'dan.

Senin tesbitleri her zaman doğru bulmuşumdur bir de yine buradan iki üç arkadaşınkini daha şimdi konu hakkında böyle yazınca banada garip göründü.

Karen Faye'den sonra kankası Samantha'nın da Face ya dondurulmuş ya da kapalı o da mı tehdit aldı yoksa ???

Ceres

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 10, 2010 7:01 pm

Samantha tehditi haketti zaten Very Happy

Son zamanlarda believerlardan ufak tefek tepki almaya başlamıştı ya da onun yandaşlarından sorgulamalar artmaya başlamıştı, belki cevap vermeyeceği şeyler sorulmuştur, belki görevini tamamlamıştır veya kim bilir belki de jetonu düşmüştür de o da believer olmuştur Smile

Offf be Michael ya, delirttin he Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Salı Ağus. 10, 2010 8:02 pm

Samantha'nın face'i kapanmamış hala açık.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 10, 2010 10:27 pm

this is it ve bu hoax ayrıntılarını düşününce Karenın Michaelın sağlığıyla ilgili iddiaları gerçekleri yansıtmıyor.hoax kişileri içinde Michaelın konserlere karşı isteksiz ve mecalsiz olduğunu (ayrıca bunu anlayamayacak kapasitede olduğunu da ima etmiş oluyor) söyleyen başka bir kişi yok sanırım.bilmiyorum ben gözümde Kenny ortegayı Michaela zorla yemek yedirirken canlandıramıyorum:hadi Michael bi kaşık daha bak sonra küserim Very Happy .ayrıca bu kankalar believerlara yanılmış olduklarını söyleme işini abartıp bayağı bir yırtınmışlar bu konuda herhalde.belki bu kadın üzerine düşen rolü yapmaktan ziyade bir şekilde hoaxun dışında tutulmuş da olabilir.eğer böyleyse bu ona ağır gelmiş , kızgınlık hissetmiş de olabilir.
işin içindekiler hoaxa uygun şeyler söylüyor,Michaelın bir şekilde yaşamında bulunmuş olanlar sürekli kafamızı karıştırıyor.dışarıdan kişilerin yorumları daha güvenilir bence.mesela geçen yaz sanırım bir müzik kanalıydı,ünlülerin evlerini konu alan bir programı sırf Michaelın son aylarını geçirdiği evi anlatıyor diye seyretmiştim.keşke size bir link verebilsem,ama belki içinizde seyreden varsa hatırlar.LA. a yakın olduğu için bu ev ünlülere zaman zaman kiralanırmış.emlakçı kadın aynı zamanda evin her türlü bakımından da sorumluymuş.sık sık gelirmiş ve her gördüğünde Michaelın son derece enerjik ve neşeli olduğunu,çoğunlukla çocuklarıyla bahçede koşuşurken gördüğünü söylemişti.bu Karenın anlattıklarına hiç uymuyor.benim için bir dekorasyon programına çıkmış olan bu kadının söyledikleri,Karenın söylediklerinden daha güvenilir.(ümitle bu programı arayacağım)ayrıca öldüğü? odanın dünyanın en güzel yatak odalarından biri seçilmiş olması gibi ayrıntılar vardı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Ağus. 11, 2010 6:14 am

Burcu demiş ki:Samantha'nın face'i kapanmamış hala açık.
Burcu Samantha De Gosson dimi bu karının adı anlamadığım nokta şimdi baktım sayfasını göremiyorum birde sen bana onun sayfasının linkini atabilirmisin acaba karşılaştırma yapma açısından malum face benzer adla yalan profil açan gani.

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Ağus. 11, 2010 1:02 pm

Kadının facebook hesabı: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hala çık , duvarına biri ambulansın ekran fotosunu yayınlamış NO JUSTICE, NO PEACE. yazmış.çok manidar.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından NotAlone Çarş. Ağus. 11, 2010 4:28 pm

adalet yok barış yok!!!! bunu olan bitenler karşısında çok sinirlenmiş biri yazmış belli Smile ve muhtemelen de bi ripper Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Ağus. 11, 2010 4:47 pm

Hayır sanmıyorum çünkü ambulans aramasının mj'in evinden değilde otelden yapıldıgını söleyen fotoyu paylaşmış Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Ağus. 11, 2010 6:00 pm

Ağalar ne yani o zaman ben bu kadının sayfayı neden göremiyorum ??

Blokladı mı ??

Ceres

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 11, 2010 6:04 pm

Ama bu linke tıkladığımda direkt onun sayfasına çıkıyorum, linkte problem yok yani Ceres Neutral
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 11, 2010 6:05 pm

Duvarını bende göremiyorum çünkü arkadaşım değil..Arkadaşlıımı kabul ederse duvarını görebileceğim
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Çarş. Ağus. 11, 2010 6:06 pm

Burcu demiş ki:Hayır sanmıyorum çünkü ambulans aramasının mj'in evinden değilde otelden yapıldıgını söleyen fotoyu paylaşmış Smile

Heeeeee Very Happy tamam ozamn
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Ağus. 11, 2010 6:59 pm

Ben bu karıyı arkadaş olarak eklemiştim o da kabul etmiş ama şimdi tıklayınca sayfa görüntülenemiyor çıkıyor anlaşılan önce arkadaş olarak kabul edip sonrada bloklayan sapıklardan Very Happy

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Ağus. 11, 2010 7:59 pm

Karı karı nereye kadar Ceres .Hanımefendi , bayan , kadın falan de artık Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 22, 2010 5:32 pm

Burcu demiş ki:Karı karı nereye kadar Ceres .Hanımefendi , bayan , kadın falan de artık Smile
Demesine derimde Burcu demeye dilim varmıyor sanırım ona bu sıfatları yakıştıramadığımdandır Smile
-----------------------------------------------------------------------------------
Yerimi bilmiyorum ama arkadaşlar ve adminlerim bu smileyler hem forumumuz için yetersiz hemde bizim gibi bir site için kifayetsiz kalıyor belki biraz güncelleme iyi olabilir.

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Perş. Ağus. 26, 2010 8:46 pm

Artık twitterda Samantha.... ve onu ilk ekleyen Karen oldu Smile

B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Perş. Ağus. 26, 2010 9:31 pm

La havle Very Happy

Facebook'u kapatıp Twitteri açmış bağyan bakalım ne herzeler yumurtlayacak merak ve birazda heyecanla bekliyoruz efenim he he!!

Karen ayrılmasın zaten mazallah kurt falan kapar..!!

Ben bu iki kafadarı şeye benzetiyorum....Hah tamam buldum Edi ve Büdü...

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Perş. Ağus. 26, 2010 10:06 pm

Faccebooku kapatmadı Ceres Smile kaçıncı söyleyişim Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Perş. Ağus. 26, 2010 10:12 pm

Burcu tamamda ben bu bayanı face'de ekledim arkadaş deyu ama şimdi ne arkadaşlarımda görünüyor ne de profil sayfasına tıklayınca bu safya bulunamadı diyor istersen screen çekip göstereyim nedendir acep..??

Bu arada arkadaşlık talebimi onayladı,zaten ondan önce bende sayfasını görüyordum ama talebi onaylayıp saniyesinde bunları yaşamam garip geliyor..??

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Perş. Ağus. 26, 2010 10:13 pm

Seni engelledi demek yani bundan başka bir açıklama yapamam ,başka bir sorun varsada bilmiyorum ama bu birtek sende oluyor hala açık face'i bayaaanın Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Perş. Ağus. 26, 2010 10:20 pm

Alla alla anlamadım inanki Burcu hadi desem yazdığım ettiğim bir şeyi gördü şizofrenmidir nedir insan insanı ekleyip DK.'da engeller mi ne diim paşa gönül kriterleri he he ..!!

Ceres

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki