MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!!

3 posters

14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!! Empty 14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!!

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mayıs 27, 2010 10:41 pm

Arkadaşlar, ben you tube olayından pek anlamıyorum, iyi bilenler bu videodaki tuhaf şeyle ilgili bilgi verebilirler mi?

Bu video geçen yıl 14 Haziran'da MJTunesRadio tarafından yayınlanmış (tam da önümüzdeki mahkeme günü Rolling Eyes )

Videonun hemen altında (yani kanal sahibinin yorumu) ölümü için taziyelerde bulunan bir yazı var Shocked

sormak istediğim, o not sonradan güncellenebilir mi, güncellense de tarih ilk yayınlanma tarihini mi gösterir yani demek istediğim video 14 Haziran'da yayınlanmış olsa ve not 25 Haziran'dan sonra güncellense tarihin değilmesi gerekmez mi??? Bilmiyorum, sadece mantık yürütmeye çalışıyorum, o yüzden soruyorum...

Yoksa bu metin 14 Haziran'da mı yazılmış Shocked

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!! Empty Geri: 14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!!

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mayıs 27, 2010 10:43 pm

Hatta videoyu göremeyenler olursa resim ekleyeyim;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!! Empty Geri: 14 Haziran Tarihli TII Treaser'ı!!!

Mesaj tarafından B'uu Perş. Mayıs 27, 2010 10:46 pm

Videoyu 14 haziranda eklemiş ama sadece içerik yazısını değiştirmiş.Yani videoyu eklediği tarih değişmez içerik bilgisini değiştirdiğinde ,diye biliyorum.... Ozgur gibi youtube deneyimlilerin dediği daha doğrudur bu konuda .
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Mayıs 27, 2010 10:51 pm

o yazı sonrada eklenmiş olabilir Nesrin abla..şimdi bunu okuduktan sonra youtube da bi videomun açıklamasınıı (o dediğin yerdeki yazı kısmı) değiştirdim ve tarih değişmedi..yani ölümden sonra eklenmiş olabilir...
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mayıs 27, 2010 10:55 pm

Hmm, anladım bilmiyorum nasıl işler you tube bi sorayım dedim, neyse video güzel, boşa açılmamış olur başlık Smile

ama bana yine de saçma geliyor, koskoca MJTunesRadio'nun dikkatsizliği o zaman bana çok eşekçe geldi açıkcası, videoyu kaldırıp, tekrar ekleyebilirlerdi ya da aynı yazı 25 Haziran'dan sonra eklenecek yeni başka bir videonun altına da yazılabilirdi... Böyle garip görünmüyor mu Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Perş. Mayıs 27, 2010 10:59 pm

Çok hoş görünüyor Smile İspanyol forumdaki konserler olmayacak yazılı tarih gibi Razz
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

- Similar topics