MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok"

+7
mjmyhero
MİsmailJ
Ruhkıran
frvrmj
MJ-4EVER
nesronic
tubM
11 posters

Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok" Empty Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok"

Mesaj tarafından tubM Paz Haz. 20, 2010 3:14 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Katherine Jackson Michael'ın çocuklarının yalnız olduklarını ve umutsuzca babalarını özlediklerini söyledi.
Bu, Katherine'in Michael'ın ölümünden beri ilk röportajı.

Katherine Daily Mirror'a "Çocukların hiç arkadaşları yok. Okula
gitmiyorlar, evde özel ders alıyorlar..Ama Eylül'de, özel bir okula gidecekler."

dedi.

Röportaja göre çocuklar, zamanlarını babalarının müziklerini dinleyerek
geçiriyorlar..

Paris'in odasını babası için bir tapınağa döndürdüğünü, Prince ve Blanket'in ise
sık sık onunla ne kadar gurur duydukları hakkında konuştuklarını söyledi.

Katherine, Paris'in odasını çiçeklerle, güzel resimlerle donatmak istediğini
belirtiyor ama Paris "orada kapalı kalmak istiyor, Michael'ın 7-8 tane resmini
ortaya seriyor. Bana 'Odama babamın resimlerini asmak istiyorum' diyor.Ona
bakarak uyuyor, onunla uyanıyor. 'Onu her zaman görebilmek istiyorum' diyor."

Katherine, Paris'in müzik yeteneğinin çok iyi olduğunu, Prince'in ise filmler yapmak istediğini söylüyor.

Bu yeni röportaj, Michael'la olan anıları ve resimlerini içerek bir kitapla beraber (resimdeki kitap) ölüm yıldönümden bir kaç gün sunuluyor.

Katherine "Michael çok yanlış anlaşıldı. Onun anılarına değer veriyorum ve hayranlarıyla da bunları paylaşmak istiyorum. Bana hediye aldığını günü hatırlıyorum. Bir saat, kolye ve yüzük.. Her birini açtığımda yüzünün nasıl gülümsediğini hiç unutmam. Çok cömertti.
Tüm dünyanın gerçek Michael Jackson'ı, o sevgi dolu adamı tanımasını istiyorum"
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok" Empty Geri: Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok"

Mesaj tarafından tubM Paz Haz. 20, 2010 3:17 pm

5-10 dakikada aceleyle çevirdim. Yanlışlık varsa kusura bakmayın. Moralim de bozuldu zaten. Aslında bu haber Bow'un söylediklerine uyuyor ama, yine de üzülüyoruz işte..

Paris'in Michael'ın resimlerine bakarak uyuması ve onunla uyanması..
Off !
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok" Empty Geri: Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok"

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 20, 2010 3:43 pm

Paris; 'Onu her zaman görebilmek istiyorum' diyormuş, demek pek sık görüşemiyorlar Smile Eh biraz daha sabretsin Pariscik, az kaldı inşalllah Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 20, 2010 4:47 pm

Bow ne demiştiki bu konuyla ilgili ben unutuyorum yaa ..çok saol çevirdiğin için..duygulandım okurken valla Sad
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 20, 2010 5:03 pm

şimdiye kadar hep iyiler, harikalar diyorlardı. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 20, 2010 5:09 pm

evet hep iyiler diyolardı..şimdi ne değişti ?? ...ya da hiçkimse demezdide Katherine mi dışa vurdu..uufffff hep yazıyorum ama gerçekten bunaldım bu son ayda..artık gel Michael bak çocuklarında özlemiş Sad
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından frvrmj Paz Haz. 20, 2010 5:56 pm

çocukların nasıl arkadaşları olmaz yaa..sanırım katherıne ın demek ıstedıği çok arkadaşları yok???..çünki malniklerin kızı ve ogullarıyla küçüklükten beri arkadaş olduklarını bılıyoruz..ama katherınde yalan sölicek değil herhalde.çünki mj ın ne kadar korumacı oldugunu bılıyoruz cocouklarına karşı..kafam karıştı öfff. Crying or Very sad Crying or Very sad mj le alakalı yeni ayrıntılar duyunca dengem şaşıyo Crying or Very sad Crying or Very sad
frvrmj
frvrmj

Mesaj tarafından Ruhkıran Ptsi Haz. 21, 2010 7:53 am

arkadaşları olmayabilir çünkü bu çocuklar okula gitmediler.evet onlar için korumacı bir karardı belki ama her çocuğun okula gitmeye,yaşıtlarıyla bir arada olmaya ihtiyacı vardır.
biz onların yanında, çoğunlukla kuzenlerini görüyoruz.

diğer sözleri için yorum yapmak içimden gelmiyor. Katherine Jackson; "Çocukların Hiç Arkadaşı Yok" 831850
Ruhkıran
Ruhkıran

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Haz. 21, 2010 8:52 am

Az önce yeni bir haber gördüm TMZ de.İngilizcem olmadığı için iyi çeviremedim.Bir baksanız iyi olur...
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından mjmyhero Ptsi Haz. 21, 2010 10:34 am

Tüm dünyanın gerçek Michael Jackson'ı, o sevgi dolu adamı tanımasını istiyorum"
Sad bizde çok istiyoruz bizde Sad
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından Sirduwolf Ptsi Haz. 21, 2010 1:52 pm

Çocukların okula gitmelerinin sağlanması da ilginç.Michael çocukları basından değil tehditlerden koruyordu.O halde gerçekten bu tehditler yatıştırıldı.Bilmiyorum bu aralar BoW'a olan inancım artıyor.
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından mj_touch Perş. Tem. 01, 2010 7:47 pm

off canlarım benim.. ailenin anklattıklarına göre çocukların psikolojileri çok çok bozuk sadece Blankettten söz edilmemiş ,zaten o çocuk herşeyden ayrı tutuluyor gibime geliyor yada ben öyle düşünüyorum ama bu iş benim canımı sıkıyor evlatlık muammelesi ?? Question No
mj_touch
mj_touch

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Tem. 02, 2010 2:01 pm

Valla 5 dakka önce bir yerden duyduğum habere göre MJ nin çocuklarından biri vitiligo hastalığına yakalanmış.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 02, 2010 2:17 pm

serbest bölgede bununla ilgili resimler var.onları görmüş müydün Umut? sunny
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Tem. 02, 2010 2:36 pm

Valla yeni gördüm hiç dikkat etmemiştim saolasın.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Mjesra Cuma Tem. 02, 2010 7:55 pm

umut356109 demiş ki:Valla 5 dakka önce bir yerden duyduğum habere göre MJ nin çocuklarından biri vitiligo hastalığına yakalanmış.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Prince Michael Jackson vitiligodur
Mjesra
Mjesra

- Similar topics