MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet

3 posters

Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet Empty Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet

Mesaj tarafından Riri Ptsi Haz. 21, 2010 9:50 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Haberimizin başlığı bu,direkmen orijinal başlığı aldım.Sanırım başlık "İnsanlar Katherine'in Joe'nun kuklası olduğunu söylüyor." gibi bir anlam içeriyor.Ama devamını çevirmek yemedi. Very Happy

Riri

Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet Empty Geri: Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet

Mesaj tarafından Ruhkıran Salı Haz. 22, 2010 6:28 pm

Bana artık tam tersiymiş gibi geliyor oysa.

Anladığım kadarıyla yıllarca evin tam hakimi olmuş Joe.Çocuklarına işkencevari davranmaktan çekinmeyen bir hakim...Böyle bi ortamda açıkça belli ki, Katherine da ezildi.

Fakat zamanla çocuklar güçlendikçe, o da güçlendi.Şu an Joe'nin evde bir hükmünün olduğunu sanmıyorum.Ben böyle hissediyorum en azından...Herşeyi bilen Katherine.Özellikle de Michael'imizle ilgili olanları Wink
Ruhkıran
Ruhkıran

Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet Empty Geri: Friends Say Katherine Jackson is Joe's Puppet

Mesaj tarafından leydis Salı Haz. 22, 2010 7:29 pm

Bu klasik bir erkek tavrı ülkeler,kültürler değişsede tavırlar aynı,gençken kan kustururlar,yaşlanınca kuzu kesilirler,ben de Katherina'nın çok güçlü bir kişilik olduğuna inanıyorum,hele bu satten sonra oğlunun bütün haklarının kullanmak elinde olunca daha güçlendi tabii ki,haberin doğru olduğuna inanmıyorum.
leydis
leydis

Mesaj tarafından Ruhkıran Salı Haz. 22, 2010 8:22 pm

leydis demiş ki:Bu klasik bir erkek tavrı ülkeler,kültürler değişsede tavırlar aynı,gençken kan kustururlar,yaşlanınca kuzu kesilirler,ben de Katherina'nın çok güçlü bir kişilik olduğuna inanıyorum,hele bu satten sonra oğlunun bütün haklarının kullanmak elinde olunca daha güçlendi tabii ki,haberin doğru olduğuna inanmıyorum.

kesinlikle genellemen çok doğru,benim de dolaylı anlatmak istediğim buydu. Wink
belki bir olaya için böyle bir yorum yapılmıştır. Exclamation Meleğimiz annesine hakkını teslim etti zaten.Maddi anlamda söylemiyorum bunu,annesini her zaman onurlandırdı. Cool
Ruhkıran
Ruhkıran

- Similar topics