MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Randy Jackson: They're Exploiting My Family

4 posters

Randy Jackson: They're Exploiting My Family Empty Randy Jackson: They're Exploiting My Family

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 27, 2010 12:49 pm

Umarım yanlış anlamamışımdır çünkü pek bi tuhaf geldi bu haber bana Rolling Eyes

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Randy ailesinin onları tezgaha getirmek isteyenler tarafından manipüle edildiğini dile getirmiş... asıl problem ailesinin karı paylaşımındaydmış...

Randy, twitinde Bev.Hills otel, Saturday Night'ta ki Jackson ailesi vakfı etkinliği hakkında acı acı sızlanmış, serzenişte bulunmış, şikayetlenmiş... "complaining" anlam olarak hepsini kapsıyor...

Randy; "açık olmama izin verin, erkek ve kız kardeşleirmin farkında olduğu yasal hiç bir şey yok" demiş yada farkında olmadıkları mı demek istemiş anlayamadım Rolling Eyes

ve Randy devam etmiş; "eğer onların karakterlerini bilselerdi ailem onlarla aynı safta olmazlardı, bunu biliyorum" demiş...

Zira vakıfın interne sitesinde Joe başkan ve Kertin de başkan yardımcısı olarak listelendiğinden dolayı etkinlik biletlerini 500 dolara satanlar poplatmışlar - da burada ki de pop kelimesi ne maksatla kullanmış tam anlayamadım biletleri 500 dolar gibi fahiş bir fiyata patlattılar demek istemiş olabilir...

Organizasyonun konuşmacısı (voiceplate.com'la ilintili biri galiba bu) paranın bir miktarının bağışlanacağını TMZ'ye söylemiş ama ne kadarının bağışlanacağını söylememiş...

Ve TMZ demişki haberin sonunda; MJ'ın öldüğünün ertesi günü Joe'nun bir basın konferasında yeni plak şirketini ve onunla (MJ'den bahsediyor sanırım) şarkı söyleyen bir rapçiyi duyurduğunu hatırlıyor musunuz? haberin bu kısmında da rapçi'yi touting olarak sıfatlandırmış ama bunu da anlamadım, sözlükte gördüğümü söyliyim, simsar, müşteri çığıtgancısı olarak geçiyor...

Ve bu şarkıcı bu geceki etkinlikte (Bev. Hills'deki etkinlik) şarkı söyleyecek...

Bu kadar anladım, nereye çekerseniz artık haberi... Randy'nin bu açıklamaları neden yaptığına anlam veremedim, ailesini mi savunuyor napıyor?. Ailece birileri tarafından kandırılmışlar belli de bize söylemek istediği özel bir şey mi var çözemedim...

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Randy Jackson: They're Exploiting My Family Empty Geri: Randy Jackson: They're Exploiting My Family

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 27, 2010 1:09 pm

valla bende bişey çıkaramadım..acaba Joe ya açgözlü falan diyo herkes diyemi böyle konuştu..ve bu Beverly Hills deki konser ne zaman ve nerden izleyebilirim ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Randy Jackson: They're Exploiting My Family Empty Geri: Randy Jackson: They're Exploiting My Family

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 27, 2010 1:13 pm

valla bev.hills etkinliği hakkında hiç bilgim yok, mezar ziyaretinden sonra gidilecekti bir yerlere bu o mu acaba bilmiyorum, eğer yapıldıysa bugün yarın you tube'a düşer mutlaka...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Paz Haz. 27, 2010 1:16 pm

nesronic demiş ki:

Randy ailesinin onları tezgaha getirmek isteyenler tarafından manipüle edildiğini dile getirmiş... asıl problem ailesinin karı paylaşımındaydmış...

şimdi tekrar bakiyim dedim de kendi yazdığıma güldüm, biraz neşelenelim diye de düzeltmedim, karı demişim Razz kar olacak tabiki, gerçi aynı kadından çocuk yapan kardeşleri düşününce bu da mantık dışı olmamış Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 27, 2010 1:17 pm

hayır yaa şarkıcılar toplanıp bi anma gecesi gibi bişey yapacaklardı grammy deki gibi sanırım benmi ynalış biliyorum yoksa ..belki Michael çıkar gelir orda Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 27, 2010 1:18 pm

Nesrin abla valla benimde dikkatimi çekti o güldüm hatta ona Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Paz Haz. 27, 2010 1:24 pm

Aşk- memnu çok masum kalıyor bunları düşününce Smile neysee.... Dün gece Randy Twitter'da güzel şeyler söyledi.TMZ işine geleni alıp haber yapmış.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MİsmailJ Paz Haz. 27, 2010 3:43 pm

Bev.Hills te kesin bir ipucu olur.Takip etmek gerek....
MİsmailJ
MİsmailJ

- Similar topics