MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Hoax Trailer summer 2010

+3
tubM
Riri
nesronic
7 posters

Death Hoax Trailer summer 2010 Empty Death Hoax Trailer summer 2010

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 10, 2010 12:39 am

Düşünün ki bu hoax bir film, işte bu da filmin fragmanı Very Happy

Videonun özellikle giriş kısmına bayıldım, harika olmuş. Yarın çevirisini eklicem, gerçi pek bir şey yok daha çok görüntü var ama çok güzel hazırlanmış...

Bu arada video, teorilerimizde haklıysak bu yaz BAM olacak diyor da biz o kısmına takılmayalım tabi, sadece video süper şahane, estetik, harika olmuş, onun için ekliyorum yani Smile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Death Hoax Trailer summer 2010 Empty Geri: Death Hoax Trailer summer 2010

Mesaj tarafından Riri C.tesi Tem. 10, 2010 7:56 am

2 yıllık bir filmin tabiiki de 10 dakikalık trailer'ı,5 günlük fragman'ı olur Very Happy

Riri

Mesaj tarafından tubM C.tesi Tem. 10, 2010 10:57 am

"Ayaklarınızı yerden kesecek, beyninizi uçuracak" bölümüne bayıldım Death Hoax Trailer summer 2010 815857

Teşekkürler Nesrin abla. Hoş bir video olmuş. Bugünlerde lazım bize böyle videolar. Her yer sessiz, TMZ bile saçmalamıyor.. Evil or Very Mad
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Riri C.tesi Tem. 10, 2010 11:35 am

Aslında yeni çıkan This Is It görüntülerine bakmak lazım.

Riri

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 10, 2010 12:05 pm

Ben bonus diske falan bakamadığım için bu videodakilerin ne kadarı yeni bilmiyorum, bakıverin işte, yeni yeni görüntüler varmış hatta TII-II yolda olabilir diyolar Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından mj988 C.tesi Tem. 10, 2010 1:00 pm

TII-II in acılımı ne nesrin abla anlayamadımm? No
mj988
mj988

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 10, 2010 1:17 pm

This Is It - 2 Very Happy şifreli olmuş benim yazdığımda cidden Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Tem. 10, 2010 1:52 pm

Biz daha tii ilki vizyona girmeden 2.de çıkıcak demiştik Eylül civarları ama şimdi bi ortama bakınca tii2'le zaman kaybetmezler gibi duruyor.Yani tii-2 yedek oyuncu konumunda gibi....Her türlü aksiliğe karşı oyuna sokulacak zamana oynatacak bi oyuncu.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından leydis C.tesi Tem. 10, 2010 7:18 pm

Video için çok teşekkürler,beni çok yaraladı keşke 2010 yazında dönse ayrı konu amaMichael'den o çok güzel görüntüleri izleyince içimde bir şeyler koptu onsuz,onu tanımadan geçen yıllarıma bir kez daha söylenmeden,kendime kızmadan geçemedim işte,ona baktığımda o kadar kendimi buluyorum ki huy olarak hayata bakış olarak onu takip edebilme şansım olduğu halde bunu yapmamış olmaktan dolayı kendime kızmaktan hiç vazgeçmeyeceğim,TII yeri bambaşka onu hem nezaketiyle,çalışma disipliniyle ve o güzel şarkılarıyla görmek çok güzel bir duygu.2'yi sabırsızlıkla bekliyorum,Mj le kalın. I love you
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 10, 2010 8:11 pm

Michael dönmesse ve TII-2 çıkarsa benim kafamdaki bazı şüpheler kuvvetlenecek maalesef Sad ...bizi kandırıyolar ve önümüze ölmediğine inanmamız için maddeler sunuyolar düşüncesi gelişecek bende maalesef
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Tem. 10, 2010 8:19 pm

R.I.P Selahattin
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 10, 2010 8:47 pm

arkadaşlar bu new scenes de yeni görüntü yok aslında.bunların hepsi extralarda vardı. sunny
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 10, 2010 8:51 pm

Burcu demiş ki:R.I.P Selahattin

aaa Allah korusun Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından mj988 Paz Tem. 11, 2010 9:53 am

nesronic demiş ki:This Is It - 2 Very Happy şifreli olmuş benim yazdığımda cidden Smile

teşekkürler anlamamıştımm.. Very Happy Very Happy:D:D
mj988
mj988

Mesaj tarafından nesronic Paz Tem. 11, 2010 11:20 am

Ümitsizlik yok Selahattin Death Hoax Trailer summer 2010 815685

2. film olacaksa filmde neler olacağını bilemeyiz sonuçta hem bu öldüğü anlamına gelmez ki, bu kadar şeyi çöpe mi atıcaz bir anda...

Şu tescilli şarkılar olayı var diğer yandan, 2 gündür kafam onlarla meşgul. Çok karmaşık, 2009 da bitirmiş şarkıları zaten TII'den öncede stüdyolara kapanma durumu vardı, yeni yeni şarkılar varken, zaten bunun üzerine çalışırken eski şarkılardan ibaret TII projesi nerden çıktı? Hiç anlamıyorum. Büyük geri dönüş konserleri vs. vs. tamamen eski parçalar neden hiç yeni bir şey yok, bu nasıl geri dönüş? Anlamıyorum cidden ama bir de bu açıdan düşünmek lazım sanırım. TII konser olarak ya da film olarak değil ama hoax olarak zaten büyük bir geri dönüştü, bir fikir olarak yani, fiziksel olarak dönüş kısmı daha gerçekleşmedi tabi o ayrı, onu da bekliyoruz işte, bu açıdan bakınca neden eski şarkılardan ibaret bir konser anlıyorum sanırım. Ne konseri yaa, bu çok büyük başka bir proje elbetteki... Selahattin valla bak sopalarım he Death Hoax Trailer summer 2010 815685

Bir de şuna bakın, Ortega'nın anlattıklarına (alt yazı var) Michael'ın Ortega'ya TII ile ilgili söyledikleri önemli, cidden çok önemli, özellikle "insanları eğlendirelim ama sonunda önemli bir şeyle başbaşa bırakalım..." kısmı, daha hiç bir şeyle başbaşa kalmadık. 6.25'den itibaren Ortega'nın anlattıklarına bakın;

Başka ip ucuna gerek bile yok belki de, yeterli açıkma benim için. Sonuna gelmedik daha ve geldiğimiz de inanan, inanmayan, MJ'la alakası olan olmayan, nefret eden etmeyen, seven sevmeyen herkes ama herkes gerçekten önemli bir şeyle başbaşa kalacak, sonuna geldiğimizde herkes gözlerini uzağa dikmiş halde derin düşünceler içinde olacak... Daha vakit var, final sahnesi için daha erken, ümitsizliğe yer vermeyin... Daha yeni başlıyoruz, serimi bitirdik, düğümdeyiz ve çözüme daha vakit var Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 11, 2010 11:47 am

herhalde daha önce hiç yapılmadığı için bu Heart proje Heart yi anlayamıyoruz.şahit olduğumuz bu proje her neyse tarihe geçecek birşey olmalı.Nesrin in son verdiği link in başında konuşan adam sanırım akon.bununlailgili dave dave konusunda konuşacaktım ama havada kalacak diye söylememiştim.part 1 e bakarsanız bu adam michaelın kılık değiştirme konusunda ne kadar usta olduğunu anlatıyor.michael buna sinemaya gidelim demiş.o da michael varken bu nasıl olacak diye ciddiye almıyormuş ama bir de bakmış ki michael hadi gidelim diye geldiğinde başka birine benziyormuş.çok da çaba sarfetmeden başka birine benziyebiliyordu diyor.hatta sinemanın önünde insanlar akondan imza alırken kıskıs gülmüş michael.sonra bu part 2 giriyor.nihayet bayağı bir zaman sonra insanlar o olduğunu anlamış.yani michael canı isterse dave ya da başka biri olma konusunda hiç sorun yaşamaz.şu anda da eminim neye benziyordur.görmek isterdim.Michael seni yaramaz,senden herşey beklenir Death Hoax Trailer summer 2010 586927
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 11, 2010 11:52 am

bir de yanlış bilmiyorsam will ı am de michaella birçok şarkı yaptıklarını söylemiş tıpkı akon gibi.ortada büyük bir hazine var.bunları ergeç duyacağız bence.will ı am bunları piyasaya süreceğini söylemişti geçen sene.yanlışım varsa düzeltin.sonra birden vazgeçti.niye acaba?belki şarkılardan bazıları Heart proje Heart ye aittir.belki o yüzden bu teşebbüsü engellenmiştir. Death Hoax Trailer summer 2010 586927
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 12:18 pm

Akon diyorki Dave gibi bakmaya başladı yani ne demek istiyor ..Dave kılığınamı girdi diyo ? ..burdan Lary King dekinin Michael olduğunu çıkarabilirmiyiz Very Happy ? ..Orteganın anlattıklarıda gerçekten müthiş..sen arşivleri karıştırmaya devam et Nesrin abla böylelikle herkesin inancı kuvvetlenecek Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından mj988 Ptsi Tem. 12, 2010 12:28 pm

akonun dediklerine michael dave gibi bakmaaya çalıştığını sölediğine şasırdım saol Selahattin abi güzel haber Death Hoax Trailer summer 2010 815857 Death Hoax Trailer summer 2010 586927 Death Hoax Trailer summer 2010 586927 Death Hoax Trailer summer 2010 586927

En son mj988 tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 12:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : iki kere şasırdım demişim..)
mj988
mj988

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Tem. 12, 2010 3:16 pm

Dave gibi bakmaya başladı demiyor yau Very Happy O sırada sürekli ona Michael diye hitap ederken bu çevredekilerin dikkatini çekmeye başlamış, Akon da bunu farkedince Dave demeye başlamış. LK'deki ile alakalı değil, Michael yerine Mike, David yerine Dave demek gibi bir şey. Akla gelen ilk ismi telaffuz etmiş yani... Tarkan'la gizlice gezintilik yaparken Tarkan Tarkan diye hitap etmemizden dolayı çevrede bir hareketlenme başladığını görüp Hasan, Mehmet falan diye kıvırmaya çalışmak gibi bir şey Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 3:20 pm

hee ilk partı izlemedim Very Happy ..ilkinden kesik o anlam çıktı valla heheheh Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 3:24 pm

Smile Bende yazıcam bananee

Akon'la stüdyoda konuşurlerken kızlar ,müziklerle ilgili konu filmlere gelmiş
MJ 4D filmler çıkmış demiş Akon'Da 3D var onu izle demiş MJ'de tamam yarın gidelim demiş Akon bunun olabiliceğine inanmamış aynı otelde kalıyorlarmış.Onun katına çıkmış çocuklarla tanışmış MJ'i tanıyamamış o an değişmek içinn çok birşey yapmamış kapşon ve bikaç şeyle hemen değişmiş.Gece son seanta izleriz diye düşünürken gündüz vakti gitmişler salonun müdürü biletleri vermiş içeri girerken Akon'un hayranları imza istemişler MJ kafasını sallamış işine devam et gibisinden.Akon'da içinden " yanımda MJ olduğuunu bilseler beni bırakırlar "demiş.Salona girmişler Akon Mike Mike diye konuşurken ufak bir kız dönüp dönüp bunlara bakmış Akon'da Mike'a artık Dave demeye başlamış kız sonra hızlıca balkona çıkmış ordaki arkdşlarıyla aşağyı işaret etmiş tanımışlar.MJde o an tanındığını hissetmiş gibi salondan çıkmak istemiş .Arabaya doğru giderlerken arkadan tüm salon koşarak geliyormuş Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından mj988 Ptsi Tem. 12, 2010 3:26 pm

hehehehe komik:D
mj988
mj988

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 3:31 pm

yaa bukadar tapılan başka biri varmı yaa..bakın Akon hiç gizlenmeye ihtiyaç duymadı sadece imza istiyolar..Ama Mike ı bi yakalasalar muck muck Very Happy Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Riri Ptsi Tem. 12, 2010 3:48 pm

Burcu demiş ki:Smile Bende yazıcam bananee

Akon'la stüdyoda konuşurlerken kızlar ,müziklerle ilgili konu filmlere gelmiş
MJ 4D filmler çıkmış demiş Akon'Da 3D var onu izle demiş MJ'de tamam yarın gidelim demiş Akon bunun olabiliceğine inanmamış aynı otelde kalıyorlarmış.Onun katına çıkmış çocuklarla tanışmış MJ'i tanıyamamış o an değişmek içinn çok birşey yapmamış kapşon ve bikaç şeyle hemen değişmiş.Gece son seanta izleriz diye düşünürken gündüz vakti gitmişler salonun müdürü biletleri vermiş içeri girerken Akon'un hayranları imza istemişler MJ kafasını sallamış işine devam et gibisinden.Akon'da içinden " yanımda MJ olduğuunu bilseler beni bırakırlar "demiş.Salona girmişler Akon Mike Mike diye konuşurken ufak bir kız dönüp dönüp bunlara bakmış Akon'da Mike'a artık Dave demeye başlamış kız sonra hızlıca balkona çıkmış ordaki arkdşlarıyla aşağyı işaret etmiş tanımışlar.MJde o an tanındığını hissetmiş gibi salondan çıkmak istemiş .Arabaya doğru giderlerken arkadan tüm salon koşarak geliyormuş Smile

"Michael Jackson Human Nature akarrrr!!!" diyosun Very Happy

Riri

- Similar topics