MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Bearden twitter mesajı

3 posters

Michael Bearden twitter mesajı Empty Michael Bearden twitter mesajı

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 19, 2010 12:15 pm

Michael Bearden ın This İs İt ekstralarda Michael hakkında söyledikleri zaten hep hoşuma gitmiştir.özellikle bir şey ne kadar imkansız görünürse Michaelın bunu gerçekleştirmek için o kadar istek duymasıyla ilgili söyledikleri.14 eylülde twitterda şöyle bir mesajı var.bizle alakalı olduğundan emin değilim ama bilmeye değer:
keep it up Will..move those souls across the globe..we need more soldiers like you to spread love..reject fear..m..
sanırım Will diye biriyle konuşuyor:dayan(ya da devam et) SEVGİ nin ruhunu yaymak için senin gibi ASKERlere ihtiyacımız var.KORKU yu silmek(?)...M.(?)..
m nin twitterda özel bir anlamı var mı çok kullananlar bilir?yoksa da başka türlü düşünebiliriz Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Bearden twitter mesajı Empty Geri: Michael Bearden twitter mesajı

Mesaj tarafından Ceres Paz Eyl. 19, 2010 6:15 pm

Bu adamların işi gücü bizlerin aklını karıştırmak Smile

Twitter'a arada sırada bakan biriyim Mdenz ve bu M. artık ne anlama geliyorsa Twitle alakası bulunmamakta olay daha farklı gibi..!!

Ceres

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 19, 2010 8:15 pm

yanlızca kendi adından dolayı m kullanıyor olabilir.ama bizim gözümüz bir tarayıcı gibi olmaya başladı.love, soldier ,gibi anahtar kelimeler var.bu arada Michael anısına bir şarkı yapmış galiba.criss angel, orianthi ,sony vb. ler anahtar kelimeler kullanırken umarım bizi kullanmıyorlardır.hatta mc donalds ın bile bir kahvesinin reklam panosunda kahvelere joe ve joseph adı verilmiş.insan ister istemez takılıyor.bu işler ortaya çıktığında hangisi bizim için bir dost ,hangisi bizim duygularımızı sömürmek istemiş göreceğiz(mc donaldsla ilgili hiç bir beklentim yok,görünce çok gülmüştüm,ayrıca hiç sevmem)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından B'uu Paz Eyl. 19, 2010 9:18 pm

M'nin twitterda anlamı varmı bilmem Very Happy ama çok manidar ama illa biri böyle birşeyi bilen açık verebilir ,insanlık hali bu beklenir.Bende mc donalds'ı sevmem Burger King favorim Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 19, 2010 9:45 pm

zaten bu hoax kişileri kendini nasıl tutabiliyor hayret ediyorum.ben bile olmadık bir yerde olmadık bir anda yanımdaki kişiye ,biliyor musun Michael Jackson ölmedi aslında derken buluyorum kendimi. Michael Bearden twitter mesajı 364876
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mayıs 04, 2011 5:46 pm

Today is a great day! Why? Because you're alive! Take full advantage of the gift that is LIFE! Spread love! It works!...m

4 mayıs Kate ve Jackie'nin doğumgünü

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Eyl. 29, 2011 7:25 am

Bugünkü twitiiiii

'I need a doctor', 'I love the way you lie'
Very Happy

Pinokyo

- Similar topics