MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality

+3
MJ-4EVER
Michael Can
rrain
7 posters

Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality Empty Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality

Mesaj tarafından rrain Cuma Ekim 29, 2010 8:43 pm

arkadaşlar ben you tubea giremiyorum ama bir video var önemli bir videoya benziyor bu gece bütün believerlar harıl harıl bunu paylaşıyor anlayanlar bi bakarsa sevinirim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rrain
rrain

Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality Empty Geri: Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ekim 29, 2010 10:41 pm

youtube bu günlerde ilk istediğimde videoyu açmıyor nedense.nihayet 7. Exclamation denemede pes etti.şimdi izliyorum ama çevirebilecek biri daha iyi bilgi verir.moonwalker ve this is it arasında ayna etkisi olan paralelliklerle başladı.arkada man inthe mirror var.moonwalker ın ve TII in sonundaki gülme sesi eklenmiş sahne.moonwalkerdan elindeki enjektörden uyuşturucuyu fışkırtan kötü adamın hemen ardından murray nin görüntüleri,güzel bağlantı.71 numaralı ambulansın yanındaki 17 numaralı otobüs,MJ. in evinin önü ve yine mirror efekti.bugün şaşırdığımız mezarcı_jack donner benzerliğini göstermiş.TII deki lightman_moonwalkerdaki robot Michael benzerliği.moonwalkerdaki örümcekler ve TII de Michaelın örümcekle sahneye çıkması.moonwalkerdaki kaçış sahnesi ve TII deki kaçış sahnesinin anormal benzerlikleri,aynı dönem kıyafetleri,Bogart ın filmlerdeki gibi sayayım mı demesi araya sıkıştırılarak gösterilmiş.klüp 30'S ve TII deki siyah beyaz mekan çok benziyor.F. Lideo'' you are dead'' diye bağırıyor.sonra SEGA nın moonwalker oyununa geçti ve ''bu oyunun konsepti ve dizaynı Michael Jackson taraffından yapılmıştır'' yazısını tekrar tekrar gösteriyor.oyunu bitirdiğinizde şu yazı çıkıyor:kötü adam kendi silahıyla vuruldu.çocuklar Michael tarafından kurtarıldı.peki Michaeldan ne haber?son olarak düşman seslerden çok uzakta görüldü.çocuklar yine de mutlular,çünkü Michaelın bir gün geri döneceğini ve onlarla başka maceralara atılacağını kalplerinin derinliklerinde hissediyorlar.sonra moonwalkerda sislerin içinden çocuklara döndüğü sahne eşliğinde arkada Michaelın TII den bir repliği:bu büyük bir macera ,korkmaya gerek yok...
biraz karışık oldu,çünkü aksiyon filmi hızında bir video olmuş.youtube seyredemeyenler,lütfen benden nefret etmeyin. Embarassed
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality Empty Geri: Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality

Mesaj tarafından Michael Can C.tesi Ekim 30, 2010 1:05 pm

04:30 da bi şarkısı var onun adı nedir acaba güzel paylaşım.
Michael Can
Michael Can

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Ekim 30, 2010 1:09 pm

Şarkının adı Morphine Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Salı Kas. 02, 2010 8:49 pm

Mdenz demiş ki:moonwalker ve this is it arasında ayna etkisi olan paralelliklerle başladı.

Bunu parça pinçik olarak izlemiştim geçenlerde ve aynen dediğini düşündüm Şengün, ayna etkili paralellikler tanımın süper bu arada Wink İki filmin afişini de düşününce aslında onlarda ayna etkili, birinde yüzü dönük diğerinde sırtı ama figür aynı vs. Moonwalker'da MJ kötü adamları alt edip geri döndü ve dönüşü sahnede tamamladı (Come Together). Belki de en başından beri TII'in afişini MW ile neredeyse birebir tasarlayarak bunu anlatmak istedi. Bizleri MW'ı yeniden izlemeye ve hoax'ın finalini öngörmeye yönlendirdi, kimbilir Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 03, 2010 4:53 pm

artık Moonwalkerdaki sislerin içinden yürüyerek döndüğü sahne ve hatta SC. videosu da daha bir anlamlı,moonwalkerın her sahnesi daha anlamlı geliyor. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ocak 01, 2011 9:04 am

Aynı kişinin başka bir videosu bu.Çok beğendim.Michael'ın her hareketinde bin anlam var.Bu dahinin hızına nasıl yetişeceğiz bilmiyorum.

Pinokyo

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Ocak 01, 2011 10:00 am

pinokyo çok sagol ama hiç bişi anlamadım biliyomusun. yani bu hoax işi yüzünden gittikçe kendimi cahil hissetmeye basladım MJ dönsün ingilizce kursuna yazılcam anında...

KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Ocak 01, 2011 11:40 am

Benim bu videodan çıkardığım sonuç, Scream'in öyle sadece şu kadar pahalı bir klip olmadığı hatta kendisinin bir klipten öte olduğudur. Janet'ın Scream şovu zaten ilk andan beri şüpheliydi, ben Michael'ın orada olduğundan emindim, sesini duyduğumdan emindim, şovun sonunda Janet'ın öfkeli bakışları resmen koduk mu bakışıydı Very Happy Neyse, bir diyeceğim de, Michael bir kitap yazıp da son 30 yıldır yaptıklarını lime lime anlatmadığı sürece nah anlarız biz Michael'ı Very Happy

Biraz ağzımı bozdum kusura bakmayın, 35 senedir çok kibar yaşıyorum, 2011'de edepsiz olmaya karar verdim Razz

Bir de bu videoda ki bana ilginç gelen şey, Michael'ın klipte tenis oynadığı an, medya ve hukuk sistemine savaş açtığının ilanı gibi ve o sahne de bu ilanın sembolik biranlatımı gibi. Neyse, Michael'ın bu hoaxı kendini ifade için başlattığını bile düşünebilirim, şöyle ki; Michael'ın ağzından yazıyorum bu arada "ülen, 30 senedir bir sürü şey anlatıyorum, açık açık söylemeden simgelerle anlatıyorum işte, illa kabak gibi ortaya mı sermem lazım, kimsenin beni anladığı yok, ben bir hoax yapayım da bir didikleyin bakalım yaptıklarımı, bakın neler bulacaksınız." Smile

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis C.tesi Ocak 01, 2011 2:08 pm

Nesrincim ilk olarak edepsizlik konusunda sana katılıyorum ama çabuk geçiyor şimdiden söyleyeyim,uzun yıllar boyunca (afedersiniz) yediğin kazıklarla artık alacak yer kalmayınca isyan edip değişeceğim artık deniyor ama huylu huyundan vazgeçemiyor tabi, tecrübe eden biri olarak yazıyorum bunu,yalnız gözlemlediğim kadarıyla 50 yaştan sonra bayanların huyunda ciddi değişiklikler oluyor malum hormonal sebeplerden o zaman işte biraz gençlikte yapamadığın cazgırlıkları yapmaya hak kazanıyorsun Razz İkincisi Mjcim çok haklıdır,o herşeyi sembollerle anlatmıştır,man kafa insanoğlu onu yeterince anlayamamıştır,o da hoax düzenlemiştir,keşke bize Mj'i anlama kursu,Mj okulu,enstitüsü gibi bir yerler açsaydı da bu kadar zorlanmasaydık diyorum,bir de Mj'i çok seviyorum Razz Michael Jackson - The Story: Moonwalker Reality 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Ocak 01, 2011 2:20 pm

Video çok etkileyiciydi gerçekten Nesrin abla söylediklerinede katıılyorum..

Ama bu kadar şeyi nasıl planlıyor diyede düşünüyorum valla resmen her hareketinden bir şey çıkartılıyor bunlar rastlantı olamazmı ???..Bu kadarı paranoyaklık derecesine kadar gidiyor çünkü
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Ocak 01, 2011 2:48 pm

yalnız youtube son 2 gündür her MICHAEL JACKSON yazışımda ilk sayfada en az 1 tane MICHAEL JACKSON Not DEAD yada HE's still Alive başlıklı videolar görmeye başladım..

hayırdır ?
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Ocak 01, 2011 3:07 pm

Sen öyle videolar izlediğin için öneri olarak onlar çıkıyor olabilir Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Ocak 01, 2011 6:58 pm

Evet, bence de bir Michael'ı anlama kursu olsa iyi olur, ilk öğretim görevlileri de believerlar olur herhalde ama önce her birimizin de bizzat Michael'dan öğretmenlik eğitlimi falan almamız gerek herhalde, çakal Michael Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics