MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murray nin Avukatından İlginç Savunma...

3 posters

Murray nin Avukatından İlginç Savunma... Empty Murray nin Avukatından İlginç Savunma...

Mesaj tarafından NotAlone Salı Nis. 06, 2010 6:47 pm

"Kazanmaya eğilimliyim, ve yine kazanmayı amaçlıyorum. Müvekkilimin hiç bir suçu yok.

Michael Jackson'ın o sırada ne yaptığını bilmiyorum. Dr. Murray onun ne yapmış olabileceğini öğreniyor. Davanın derinine indikçe, bu daha da netleşecek.

Dr. Murray'in Michael Jackson'ı aziz gibi göstermek gibi bir niyeti yok. Anlaşıldı mı ? Dr. Murray bu davada hayatı ve ortaya çıkacak gerçekler için var. Eğer bu bazı kesimleri rahatsız edecekse, varsın etsin."

bu sözler murray nın avukatına aıt.
en cok dıkkatımı ceken cumle ise şu oldu.
"Dr. Murray bu davada hayatı ve ortaya çıkacak gerçekler için var. Eğer bu bazı kesimleri rahatsız edecekse, varsın etsin."....
sızce burda ne demek ıstemıs olabılır tam olarak?
mıchael ı tamamen suçlamak amaçlı mı kurmus boyle bı cumleyı?
yoksa "ortaya cıkacak gercekler ıcın var"denırken baska seyler de mı bıyıkaltı ıfade edılmeye calısılmış dersınız?
yoksa ben mı cok kuşkucu yaklaşmaya başladım Smile
NotAlone
NotAlone

Murray nin Avukatından İlginç Savunma... Empty Geri: Murray nin Avukatından İlginç Savunma...

Mesaj tarafından EwwY Salı Nis. 06, 2010 8:08 pm

Orda sanırım MJ'nin geri dönmesi için var demeye çalışmış. BoW'unda dediği gibi Murray sadece bir piyon.
EwwY
EwwY

Murray nin Avukatından İlginç Savunma... Empty Geri: Murray nin Avukatından İlginç Savunma...

Mesaj tarafından tubM Salı Nis. 06, 2010 8:14 pm

"...Eğer bu bazı kesimleri rahatsız edecekse, varsın etsin."

Ripperları kastediyor sanırım Laughing lol!
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

- Similar topics