MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video?

+3
leydis
nesronic
Pinokyo
7 posters

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? Empty Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video?

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 16, 2011 6:45 am

Anladığım kadarı ile Murray'nin avukatları polislerden 25 haziran tarihli video görüntülerini istemiş.Kameralar kırıktı değil mi yanlış hatırlamıyorum.Murray yani (Michael) ne demek istiyor.Ölü yok görüntü de yok mu??

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? Empty Geri: Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video?

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 16, 2011 7:54 am

Konu ile ilgili başka bir haber daha geçti tmz.Kamera kayıtları silinmiş yazıyor di mi?

The surveillance video of Michael Jackson's home the day he died has been erased -- lost forever, because the LAPD never knew MJ's death would turn into a criminal case.(Lapd kayıtları sildimi,kriminal bir suç olacağı düşünülmedi mi) nasıl yani.Lapd kendini aklamaya mı çalışıyor.Bu işle bir ilgimiz yok,ortada ölü yok,suç yok,suçlu yok diye.

Pinokyo

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? Empty Geri: Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video?

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mart 16, 2011 1:04 pm

Öldüğü gün ki kayıtlar silinmiş, sonsuza kadar kayboldular denmiş haberde çünkü demişler, LAPD bunun criminal bir suç olabileceğini bilememiş Razz afedersiniz ama bu b.k gibi bir durum, komedi, trajkomik bir denyoluk. Evinde ölen birinin öldüğü günki kayıtların cinayet ihtimali göz önünde bulundurulamadığı için silinmiş olması hint filmlerinde bile olacak bir şey değil Razz (kayıtları LAPD'nin sildiğine dair bir bilgi yok bu arada, sadece silinmiş denmiş )

haberin tamamına bakındım da LAPD'ın elinde 4 dakikalık görüntü varmış, Kayıtlarda saat 12:30 civarlarında (nası yani, 12:21'e ne oldu Shocked ) Michael'ın prova dönüşü eve gelirken ki görüntüsü varmış...

Murray'ın avukatı günün tümünün (24 saatlik) kaydını istemiş. Fakat TMZ öğrenmiş ki, LAPD'ın elindeki kayıtlarda cinayete ip ucu olabilcek bir görüntü yokmuş. MJ öldükten hemen sonra kayıtlar didik didik edilmiş ama kayıtlarda Michael'ın eve gelişinin görüntüsünden fazlası yokmuş. TMZ son cümle olarak neler olduğu sonsuza dek gizem olarak kalacak demiş...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mart 16, 2011 1:13 pm

Haberin altındaki okuyucu yorumlarından biri pek güzel geldi bana;

Typical LAPD BS... They know who killed Biggie and Tupac yet the killer(s), (David A. Mack, Marion "Shug" Knight, accomplices, Amir Muhammad aka Harry Billups, actual shooter) will never be brought to justice. Corruption runs rampant in the LAPD. Watch your back people, unless you got it on video LAPD will mess you up. Fact.

Tipik LAPD saçmalığı, onlar Tupac'ı da Biggie'yi de kimin/kimlerin öldürdüğünü biliyor, asla adalet yerini bulmayacak falan filan böyle saydırmış. Bu yorum neden hoşuma gitti, eğer LAPD'nin cidden böyle tipik saçmalıkları varsa, Michael şu anda LAPD'ye de giydiriyor anlamı çıkarıyorum ben Smile Yani yine aynı noktaya geliyoruz, birileri birilerin öldürüyor (ki kaçmasa öldrülenler listesine MJ'ın da adı yazılacaktı) ve sonra birileri gerçekleri saklıyor vs. vs. vs. deşifre edilmesi gereken ne çok şey varmış Amerikanyada yau Smile

Michaelcım, giriştiğin bu zorlu işten alnının akıyla çıkacaksın, sana güveniyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mart 16, 2011 4:04 pm

hayalimde hep o günkü silindi denen kayıtların parça parça int alemine düşmesi var,tıpkı şu ambulansın arkasından ''çak'' yapan korumaların olduğu,UCLA da polis arabalarının içinden siyah SUV a binen maskeli kişi görüntülerinin olduğu şüpheyle bakılan kayıtlar gibi. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 17, 2011 2:23 pm

Haha, valla Şengün acayip süper bir şey olur Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 17, 2011 3:04 pm

silinmiş ifadesi ne tuhaf değil mi?kayıp ya da teknik bir sorun olmuş falan deseler daha mantıklı.ama sen tut,dünyada milyonlarca hayranı olan birinin son anlarını,mesela magazin basının yayınlamak için herşeyi yapacağı görüntüleri SİL.sıradan bir insan bile olsaydı,polisin şöyle demesi gerekirdi:''Ailesi onun bu son görüntülerini isteyebilir.''şimdi demezler mi ki,efsanevi King Of Pop un görüntülerini hangi angut tuttu da sildi?ay ilahi yav,Michael ın şaka anlayışına bayılıyorum Razz Razz Razz
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 17, 2011 3:22 pm

Michael LAPD'yle çok feci kafa buluyor Razz SONY'dir şudur budur derken sıra kimde merak ediyorum Razz

Bu haberlerin artık medyada gümbürdemesi hayra alamet gibi geliyor bana ama, the end of hoax yakındır inşallah Mike, owwww Mike, seviyoruz seni Mike Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 560376
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mart 17, 2011 3:31 pm

nesronic demiş ki:Michael LAPD'yle çok feci kafa buluyor Razz SONY'dir şudur budur derken sıra kimde merak ediyorum Razz

Bu haberlerin artık medyada gümbürdemesi hayra alamet gibi geliyor bana ama, the end of hoax yakındır inşallah Mike, owwww Mike, seviyoruz seni Mike Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 560376

We want Michael.Az kaldı bir yerlerden çıkıp cee diyecek.Yalnız şimdi bu tatil ona yaramıştırda.Kimbilir ne yakışıklı olmuştur.Şimdi binlerce kız aynı anda aşık olacak bu afilli delikanlıya.Nasıl başedeceğiz.Off Off Twisted Evil boks

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 17, 2011 3:53 pm

valla bu gün bende öyle düşündüm,azıcık kilo almış mıdır acaba falan dedim. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Cuma Mart 18, 2011 8:54 am

Embarassed Yakışıklıydı,daha da fena yakışıklı olmuştur,çok merak ediyorum gelsin artık,çok özlendi,çok Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 586927
leydis
leydis

Mesaj tarafından blue sea Cuma Mart 18, 2011 9:16 am

BAM BAM BAM...... Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 83066 Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 83066 Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 815857 Razz Very Happy bounce Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 736249 Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 604585 Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 398777 Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından blue sea Cuma Mart 18, 2011 9:23 am

Michael, This is it konser provaları filminin sonunda işaret dili ile '' Tüm kalbimle,daha fazlası var,hepinize kendimi göstereceğim '' demişti ve söylediği şeyi gerçekleştirecek...
Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 586927
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından nunu Cuma Mart 18, 2011 12:05 pm

Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 925595 aborey telaşlandım yeni yepyeni çok farklı bir Michael bekliyorum her zamankinden dah müthiş oy oy oy oy Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 283281 artık onu yakından görmek istiyorum Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 364876
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mart 18, 2011 3:21 pm

Pinokyo

Mesaj tarafından sinem_mj Cuma Mart 18, 2011 5:30 pm

Believer olmasam iyi bir saydırmıştım.Kamera kayıtları silinMİŞ(!) hem de, yok daha Michael Jackson Very Happy Milleti kafaya alıyorlar yaa Very Happy
BAM olsun BAM BAM bounce
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 24, 2011 6:31 am

uzun bir zamandır işyerinde bana gülmekte olan bir kişi Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 815685 ..bu haberi okumuş bir yerden,''artık sana inanıyorum,gerçekten tuhaf birşeyler dönüyor''dedi.illa gazeteden okuyacak ya,yıllardır tanıdığı bir kişinin söylemesi yetmiyor Dr. Murray to Cops: Where's the Surveillance Video? 56558
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Perş. Mart 24, 2011 10:44 am

Buna medyanın gücü deniyor herhalde.........
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Mart 25, 2011 12:09 pm

Michael'ın döndüğündeki görünüşü hakkındaki yorumlarınıza koptum valla Very Happy Very Happy Very Happy Razz ..Birde çirkin, buruşmuş gerçek Michael geliyormuş hahaha Very Happy Razz Razz Razz

nesronic demiş ki: ki kaçmasa öldrülenler listesine MJ'ın da adı yazılacaktı

Neyse asıl konuma döneyim iyi güldüm Very Happy

Nesrin abla bu dediğin beni korkutuyor. O zaman öldürülecekti ve bu yüzden kaçtı deniliyor değilmi. E peki geldikten sonra başı hep belada olmayacak mı böylelikle ? Öldürülme korkusuyla yaşamaktansa böyle yaşamak daha iyidir. başka bir ayın 25'i tekrar teşebbüste neden bulunamasınlar ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 25, 2011 12:47 pm

Başkalarının da aynı saçmalıklar için öldürülmemesi uğruna kendini de riske attı diye düşünebilirim, bir de elinde kozu olmadan elbette yapacağı bir şey olmazdı. Misal, senin beni öldürmek istediğini biliyorsam senin kirli çıkılarını ele geçiririm Smile savcılığa başvuru da bulunurum, ölürsem katilim Selo'dur diye Very Happy Yol yordam çok, beri yandan ailesi ortalıkta, onlar tehdit altında olmadıklarına göre de sıkı tedbir aldığını varsayabiliriz, ki eğer gerçekten öldürülecektiryse ve kimlerin yapacağını Michael biliyorduysa daha biz hı ne noldu, öldü mü, olamaz nayır derken onlar kaçtığını biliyordular, bence yani Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Mart 25, 2011 12:50 pm

nesronic demiş ki:Başkalarının da aynı saçmalıklar için öldürülmemesi uğruna kendini de riske attı diye düşünebilirim, bir de elinde kozu olmadan elbette yapacağı bir şey olmazdı. Misal, senin beni öldürmek istediğini biliyorsam senin kirli çıkılarını ele geçiririm Smile savcılığa başvuru da bulunurum, ölürsem katilim Selo'dur diye Very Happy Yol yordam çok, beri yandan ailesi ortalıkta, onlar tehdit altında olmadıklarına göre de sıkı tedbir aldığını varsayabiliriz, ki eğer gerçekten öldürülecektiryse ve kimlerin yapacağını Michael biliyorduysa daha biz hı ne noldu, öldü mü, olamaz nayır derken onlar kaçtığını biliyordular, bence yani Very Happy

Aha katil zanlısı oluverdim birden Very Happy ..Güzel açıkladın Nesrin abla ama şu ''Öldürülecektiryse ve biliyorduysa'' kelimelerin koparttı beni Razz Very Happy ..Çözemedim Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 25, 2011 12:51 pm

Yahu işyerindeyim, hem etrafı kolluyorum gören olmasın deyü hem de yazıktıryorum işte Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Mart 25, 2011 1:01 pm

hee tamam Kumandanım Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

- Similar topics