MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ

4 posters

Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ  Empty Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ

Mesaj tarafından KingofMusic Çarş. Mart 30, 2011 4:32 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
KingofMusic
KingofMusic

Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ  Empty Geri: Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 30, 2011 5:01 pm

Çok güzel.Teşekkürler.

Pinokyo

Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ  Empty Geri: Michael Jackson is alive-Many clues in Old Navy commercial-1 big clue in TMZ

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 31, 2011 12:47 pm

yine kelebekler,güneş ve bahar.piramidin farklı kullanımını sevdim ama abercrombie falan ne alaka onu anlamadım.tyne ve diğer tüm TII çocuklarını seviyorum Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 31, 2011 2:40 pm

Murray'ın geçen giydiği 18 nambırlı pijaması için demiş ki; Hebrew dilinin numara sisteminde 18 rakamı chai kelimesine denk gelir... Ya da Chai kelimesinin numarası 18'dir, nasıl anlarsak artık Smile

Hebrew: ibranice. "israilli" anlamina gelen "ibhri" sozcugunden turemistir. bu sozcugun kokeninin ise ya firat nehrine ithafen (euphrates) "karsi kiyidan" anlamindan turedigi ya da "gocmen" anlamina gelen ebher sozcugunden turedigi sanilmaktadir. ekşi sözlükten alıntıladım bu arada. Hebrewce de konuştukları lisan işte...

Videomaker diyor ki, 18 sayısı Judaism'de (Musevilikte) çok anlamlıdır, Chai'nin anlamı da alive demekmiş Rolling Eyes

Musevi komşusu, tanıdığı falan varsa bir soruversin madem Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 31, 2011 6:30 pm

haaa,numeroloji scratch
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mart 31, 2011 6:52 pm

Her taşın aman reklamın altından bu sarışın çıkıyor.Noluyoruzzz.Michael sarışın severe döndü bu iş.Yine mi ya yine mi...Sad

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Perş. Mart 31, 2011 8:20 pm

Pinokyocum sakin, ne demişler sarışının adı,(ayıptır söylemesi) esmerin tadı Razz hiç merak etme mj cim esmerden vazgeçmez.Bu arada sen esmer misin bilmeden attım ama... Razz ben sarışın değilim oradan yola çıktım en azından Very Happy
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 01, 2011 5:36 am

leydis demiş ki:Pinokyocum sakin, ne demişler sarışının adı,(ayıptır söylemesi) esmerin tadı Razz hiç merak etme mj cim esmerden vazgeçmez.Bu arada sen esmer misin bilmeden attım ama... Razz ben sarışın değilim oradan yola çıktım en azından Very Happy

Eskiden kızıldım şimdi kırmızıyım.Tatum,Brooke kumral,TWYMF'de ki kız esmer,Liz esmer,İman esmer,Naomi esmer,Lisa kumral,Diana esmer,Blanket'in annesi esmer.İki sarışınımız var Prenses Di ve Debbie.Hiç bu açıdan bakmamıştım.İlginç

Pinokyo

- Similar topics