MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them'

5 posters

Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them' Empty Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them'

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 08, 2011 3:06 pm

Murray yani Michael aman Murray belki Jack bazen Joe,birileri için Joseph neydi adı hani siz tanıyorsunuz şu rüya yakışıklı varya,yakışıklı hayalet,52'lik çıtır demişki.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them' Empty Geri: Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them'

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Nis. 09, 2011 7:42 am

Hahaha, bu haber cidden süper, adam ortalıkta geziyor, gazeteciler yolunu kesiyor ve MJ'ın çocukları hakkında ne hissettiğini soruyor, o da onlar benim de çocuklarım, seviyorum ben onları diyor. Bu arada etraf insan kaynıyor, kimse de bu adamın tepesine binmiyor falan Razz

Ya Amerikalılar cidden külliyen mal ve dünyadan haberleri yok hatta Michael'ın öldüğünden bile haberleri yok, Murray kimdir nedir bilmiyorlar yada Amerikalılar külliyen believer Razz

Murray'ın bizim İstiklal Caddesi'nde ya da Mecidiyeköy'de, Beşiktaş'ta falan dolandığını düşünüyorum da, gülesim geliyor Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them' Empty Geri: Murray on MJ Kids: 'That's My Children, I Love Them'

Mesaj tarafından nunu C.tesi Nis. 09, 2011 7:55 am

teşekkür nesrincim bence de otopsi fotolarıyla ne alakası var Murray katil mi değil mi burdan anlaşılmaz ama bu fotolar neden yine gindeme geldi bir şey daha var bu Murray neden sürekli sokaklarda cirit atıyor adamın nerde yaşadığı belli değil mi hadi nerede yaşadığını bilmiyorlar diyeyim ki bu da saçma sokakta istedikleri zaman yakalayabiliyorlar her haberin ardından Murrayın sokakta elini kolunu sallaya sallaya fotoları salınıyor ortalığa çok merak ediyorum bu ve benzeri görüntüler ne zaman çekildi
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Nis. 10, 2011 7:01 am

Murray Michael'ın hoaxtaki rolünü oynuyor artık bu bariz ötesi.Murray'nin ağzından çıkan her kelime aslında Michael'a ait.Buna adım gibi eminim.Benimde ilk dikkatimi çeken Murray'nin arkasındaki tavşanlı afiş olmuştu.Bu güzel bir video olmuş.Buyrun.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 10, 2011 8:52 am

Razz Razz çok güzel gerçekten,daha ne yapsınlar'' MJ Yaşıyor ''diye başlık mı atsınlar?..gerçi bir keresinde yanlışlıkla oldu diye onu da yapmışlardı Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Ptsi Nis. 11, 2011 10:31 am

Maykıl'ın yaşadığına inanmaya başladığım ilk zamanlardan beri hep bunu sordum ben de,aklı başınd hiç kimse yok mu şu Amerika'da sorulacak o kadar soru var ki...Ya Amerika'da yaşayan herkes gerçekten believer ya da hepsi emtia Razz Ne düşünüyorlar bu olaylar hakkında çok merak ediyorum Question Yani normal mi görüyorlar bu olanları,biz buradan baktığımızda hiç normal görmüyoruz da Mad
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJSedef Ptsi Nis. 11, 2011 3:32 pm

nesronic demiş ki:

Murray'ın bizim İstiklal Caddesi'nde ya da Mecidiyeköy'de, Beşiktaş'ta falan dolandığını düşünüyorum

Hele bir denesin ben amerikalılar gibi sessiz kalmam param parça ederim;vururum onu anlının ortasından Mad
MJSedef
MJSedef

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Nis. 11, 2011 5:26 pm

MJSedef demiş ki:
nesronic demiş ki:

Murray'ın bizim İstiklal Caddesi'nde ya da Mecidiyeköy'de, Beşiktaş'ta falan dolandığını düşünüyorum

Hele bir denesin ben amerikalılar gibi sessiz kalmam param parça ederim;vururum onu anlının ortasından Mad

Sedefcim lütfen bu videoyu seyret ve o çok nefret ettiğin Conrad Murray'nin kim olduğunu anla.Conrad Murray hoaxta Michael'ı oynuyor ve bizzat Michael'ın kendisi tarafından yönetiliyor.

Pinokyo

- Similar topics