MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!

+2
blue sea
Pinokyo
6 posters

Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!  Empty Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mayıs 07, 2011 5:26 am

Bu videoyu seyredince beLIEver olduğum için gurur duydum.Ayrıca içine benimde daha önce farketmediğim ayrıntılar var.Çok güzel bir video.Keyifle izleyin.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!  Empty Geri: Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!

Mesaj tarafından blue sea C.tesi Mayıs 07, 2011 7:02 am

Heart Heart Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!  586927 Heart Heart
blue sea
blue sea

Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!  Empty Geri: Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Mayıs 07, 2011 9:29 am

2.19 cok ilgimi çekti
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Mayıs 07, 2011 11:42 am

Daha önce görmediklerimi yazayım eğer bilen varsa açıklayabilir mi?
1)MJ nin çocukluk resmi var bir tane önde MJ arkada MJ ye benzeyen bir çocuk daha var bu foto gerçek mi?
2)Michael Jackson Plans to Fake His Death yazan gazete küpüründe solda bir yer işaretlenmiş sanırım tarih gibi bir şey ama tam olarak ne yazıyor?
3)Sunflowers ya da light man gibi giyinen kız kim?
4)MJ nin el yazısı notu var orada ne yazıyor?(We only live diye başlayan)
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 07, 2011 12:08 pm

ecz_mj,light man gibi giyinen kız,TII deki vokal Judith Hill.yanlış hatırlamıyorsam Forest Lawn a bu kıyafetle gitmişti 1. yıl da. gözlükler çok şahane Very Happy
şu 1.34 deki karşılaştırma da çok hoşuma gitti..altında yazan;hala Michael ın bir çok plastik ameliyat geçirdiğini iddia ediyor musun?
1.55 nedir öyle.bu fotoğrafın bu versiyonunu daha önce gören var mı?
Michael Jackson - We beLIEve..It´s Game Time!  733568
videonun altındaki face adresinde de çok hoş resimler var.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 07, 2011 1:03 pm

ecz_mj demiş ki:
4)MJ nin el yazısı notu var orada ne yazıyor?(We only live diye başlayan)
şu an burda iddia eden şeyi denediğim ve doğru olduğunu gördüğüm için acaip heyecanlıyım.bu nedir böyle bi yorum yapamıyorum. Shocked
demiş ki Michael album kapağının son sayfasında bir el yazısı var Michael a ait.şimdi onu alın ve aynada bakın.(valla ben yaptım gerçekten de yazıyı ters tutarak aynaya baktığınız zaman immortalize ourselves yazan yerden sonra yeşil bir kelime görüyorsunuz:YOURS Shocked .ondan sonra yukarıdaki ilk cümlenin altında da yine uzun bir yeşil yazı görüyorsunuz.bu daha az okunaklı ama yine de orda işte,yani aynadan bakınca pale :DID THEY ACCEPT IT FIRST? yazıyor.deneyin bakın.bunlar normal bakınca görülmüyor ama ters çevirip de aynaya tutunca bu yeşil yazıları görürsünüz.daha doğrusu biri yapsın da lütfen beni onaylasın yoksa doktora gidicem Very Happy )orda yazan şeyler şunlar:
"We only live once (DİD THEY ACCEPT IT FIRST?)since we are given the gift of life it should be our persistent endeavour to immortalize ourselves.(YOURS) No matter what field of endeavour we choose."MJbunu çeviremiycem galiba heyecanım geçmedi,nedense üzerinde düşünmek istemiyorum ama yine de acaip merak ediyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu C.tesi Mayıs 07, 2011 1:16 pm

albümü almadım ki bakayım Shocked tüüühhh hehe ilginçmiş heyecanını anlıyorum yazılanların ilginç olduğunu tahmin ederek Very Happy
nunu
nunu

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Mayıs 07, 2011 1:35 pm

Evet bende baktım aynadan gerçekten yazıyor ama ne olur çevirin anamadım hiçbirşey Shocked pale
Başka şeylerde yazıyor ama çok silik MJ nin not aldığı kağıdın arkasında yazanlar öne bu şekilde çıkmış...
Birde Did they accept it 'den sonra bir kelime daha var okunmuyor...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 07, 2011 1:48 pm

Did they accept it den sonrası ,only nin y harfinden öbür tarafa geçmiş orda FIRST? yazıyor.cümle ikiye bölünmüş gbi yani.ama ben bi anlam veremedim bi bilene sormak lazım.şimdi bi bileni arıyorum zaten Wink
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis C.tesi Mayıs 07, 2011 2:26 pm

Ben de albümü almadığım için göremiyorum ama okuyunca Shocked oldum
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 07, 2011 2:27 pm

şimdi birebir çeviri olmamakla birlikte anlam olarak şöyle birşeymiş:
yanlızca bir kere yaşarız(did they accept it first-öncelikle onlar kabul etti mi?) hayat bize verilmiş bir hediye olduğundan kendimizi ölümsüz kılmak için çaba göstermeliyiz(Yours)ama hangi alanda çaba göstermeyi seçtiğin önemli değil.
sorry,parantez içlerinde olanları anlama katamadık.olmadı yani. scratch
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Mayıs 07, 2011 2:33 pm

yaa o kadar da heveslenmiştim neyse artık bir dahakine Neutral
Teşekkürler Mdenz Smile
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics