MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Who's Behind The MJ Death Scam?

3 posters

Who's Behind The MJ Death Scam? Empty Who's Behind The MJ Death Scam?

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 23, 2011 8:43 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bu video face den.aslında konuyu bütün olarak anlayabilmiş değilim.ya esrarengiz olmaya çalışmış,ya da kendisinin de kafası karışık.neyse ilginç olan şey sonda aslında.tam olarak hoaxla alakalı değil,videomaker çok ilginç bir görüntünün üzerine,bi hoax videosu nasıl yaparım demiş herhalde:

başta Jackson anne var:sanırım oğlunun kendisine;TÜM BUNLARI KİMİN YAPTIĞINI BİLİYORUM dediğini anlatıyor eski bir röportajda.sonra Michael ın şu eski röportajı;KONUŞAMAM BENDEN BU KADAR dediği.sonra anne Jackson un tel röportajı,vs.aydınlatmadığı bir sebeple Paul Mccartney i videoya dahil ettikten sonra kısaca SILENT MURDER konusuna girmiş.sessiz cinayetler.ama sadece evan chandler ve peter lopez in ölümlerini göstermiş.(videonun almadığı 2 farklı infazda 3 ölüm olayı daha var zaten bizim bildiğimiz.son ölen şu genci dahil etmiyorum,konu dışı olduğunu ümit ediyorum çünkü)vs. vs.
dr. un korumalarını kim tuttu?vs....obama ya Michael ın ölümüyle ilgili soru soruluyor.sonra konuya girmiş:
bu sorulara verecek cevapları yok çünkü Uasme Bin Ladin le meşguller.şimdi pakistan başbakanı Benazir Butto nun,suikast sonucu ölümünden 2 ay önce verdiği bir röportaj.2007 de yapılmış.rahmetli burda ''USAME BİN LADİN İ ÖLDÜREN KİŞİ'' diye birinden bahsediyor.video şöyle bitmiş:bu karanlık dünyada Peter Pan a yer yok...
Benazir Butto nun böyle bir konuşması olduğunu bilmiyordum.ama bu iyi bilinen bir röportajmış.şurda Buttonun açıklamasının tamamı var:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu röportajda kendisine suikast düzenlenmesinden korktuğunu ve o an görevde olan pakistan başkanından(pervez müşerref)konuyla ilgili yardım istediğini anlatıyormuş.''Pakistan güvenlik birimlerinden bazı unsurlar Usame Bin Ladin`i öldürdü. Beni de aynı güçler öldürmek istiyor.burda bir kilit isim var'' diyor.o kişi de zaten Bin Ladin i öldüren kişidir diye ek bir bilgi veriyor ve iki ay sonra Benazir butto öldürülür.saldırıyı önce El-Kaide nin üstlendiği açıklanmış sonra El-Kaide den bunu reddeden bir açıklama gelmiş.

En son Mdenz tarafından Ptsi Mayıs 23, 2011 10:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Who's Behind The MJ Death Scam? Empty Geri: Who's Behind The MJ Death Scam?

Mesaj tarafından leydis Ptsi Mayıs 23, 2011 8:54 am

Paylaşım için teşekkürler Şengün Ladin'in bunların dediği gibi öldüğüne hiç inanmadım zaten hatta böyle bir kişi var mı diye de düşündüm, hadi diyelim ki var bir zamanlar kendi adamları daha sonra düşman ilan etme bu adamların tarzı belli ki,ya daha önceden ölmüştür, ya da hiç ölmemiştir,kısacası bir iki hafta önce filan ölmediği belli,ceset sorulmasın diye denize attık yalanına sanırım küçük çocuklar bile inanmamıştır dünyayı böyle kandırmaları çok acaip bir durum en ciddi yerli ve yabancı haber kanalları da bunu haber yapıp günlerce konuşuyorlar, ne kadar uyuşturulmuş bir dünyada yaşıyoruz böyle , e bu kadar yalan içinde sahte ölüm çok masum kalıyor beni de en sevindiren durum bu Very Happy
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 23, 2011 9:08 am

Sibelcim aslında biz böyle düşünüyoruz ama dünyanın tamamına o kadar uzağız ki, bu videonun altındaki yorumlara baktığımda,insanların buna şaşırmış olduğunu gördüm.yani demişler ki -bu kadın kim-,ne yani Bin Ladin yeni ölmedi mi?-hayret ifadeleri,ilk kez böyle bir iddia duymalar falan Shocked
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Ptsi Mayıs 23, 2011 9:18 am

Dünyanın büyük bir çoğunluğu böyle olduğu için birileri istediği gibi at koşturuyor,halk uyuyor,siyasetçiler kaset çekmeyle meşgul ( bu konu da apayrı bir konu,üzerinde konuşulması gerekir aslında) nasıl bu dünya yaşanacak bir hale gelecek bilemiyorum , özellikle gelecek bana hiç ümit vermiyor Mad
leydis
leydis

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Mayıs 23, 2011 2:20 pm

Bazen düşünüyorum yoksa Maykıl'ı bu topluluk gerçekten öldürdü sonrada hoax haberleri yaparak bizi delirtmeye falan mı çalıştı diye???
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Mayıs 23, 2011 5:55 pm

Bin Ladin'in gerçektende Benazir Butto nun dediği gibi 2007 de öldüğüne dair sağlam iddialar var, hatta bir ara bir türk televizyonu da bununla ilgili haber yapmış,geçenlerde Bin Ladin'in öldürüldüğü iddiasından sonra bu haberini tekrar yayınlamıştı.Hatta Bin Ladin'in eceliyle öldüğünü öne sürmüş bazı kişiler.Tabi işin aslını bilemiyoruz.Son operasyonda düşen yüksek teknolojili helikopteri de kimse konuşmadı.(Bir takım iddialara göre UFO denen cisimler büyük devletlerin geliştirdiği askeri hava araçlarıymış.)Sözünü ettiğim haber de sadece 1 kanalda yayınlanıyor sebebi ise işte bu bahsettiğimiz uyutma projeleri...
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics