MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson - Are you a beLIEver ?

+3
MİsmailJ
ecz_mj
MJ-4EVER
7 posters

Michael Jackson - Are you a beLIEver ? Empty Michael Jackson - Are you a beLIEver ?

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 26, 2011 3:30 pm

bu video herhalde bir ara paylaşılmıştır.tekrar ediyorsam kusura bakmayın.hatta siz bana bakmayın.şu an kendime bir terapi uyguluyorum.bu sabah uyandığımda enerjimin çok düşük olduğunu gördüm ve şaşırdım.evde şu an kimse yok.bunu çevirmek şu an bana iyi gelecek bunu biliyorum.herkesi öpüyorum,3. yılımıza girdik hayırlı olsun Cool

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-Bu son şansın..mavi hapı alırsan,hikaye sona erer.yatağında uyanır ve herşeyi unutursun.kırmızı olanı seçersen;harikalar diyarında kalırsın ve ben sana tavşan deliğinin ne kadar da derine inebildiğini gösteririm.-MATRIX...
-Gerçekleri öğreneceksin ve bu seni özgür yapacak...John-bilmemkaç..
-herkesin hayatında öyle bir an gelir ki,ışığa doğru yapayanlız çıkarız.bu an uzun sürmez,ama hayatımızın kalanında,gözlerimizi kapadığımız anda bunu hatırlarız.gökyüzündeki yıldızlar gibi,parlamak için doğduk.çünkü we Believe.!
Believer olmak ne demektir?o sevdiği şeyler için kalabilendir.daha iyi bir dünyaya inanan.LOVE-GIVE-LIVE.başkalarını önemseyen ve verici olan.sevginin iyileştirebileceğine inanan..ruhun gücüne,sihire ve mucizeye,ruhun saflığına inanan.believer,gezegenimiz için bir şeyler yapmanın zamanı geldiğine inanandır.Şimdi...o ,adaletsizlik,rüşvet,yalan ve maniplasyonla savaşmamız gerektiğine inanandır.believer onun masumiyetine inanan,onun dehasına inanandır.onun yaratıcılık tutkusuna inanadır.believer,olan ama anlatılamayan şeyleri bilen,ve anlatılan ama hiç gerçekleşmeyen şeyleri bilendir.Maskenin ardındaki adam a inanandır.believer sevginin yolunu takip eden kişidir ve bunun anlamını bilir.gururlu bir asker gibi kalabilendir.kendimizi yeterince tanıdıysak artık şimdi harekete geçme zamanı.şimdi dünyaya ,onun çabalarının boşa gitmediğini gösterme zamanı...onun gerçekleri duyulacak...tıpkı Michaelın kalbini eline alarak bize sunduğu gibi.çünkü o doğru insanlara güvendi,BİZE!....
BELIEVE-Kıngdom52....

ya işte böyle biraz tüylerim ürperdi ve artık kendimi hasta gibi hissetmiyorum.teşekkür ederim herkese.

haaaa!bi de şöyle manyakça bir video var.bunun üstüne hiç gitmeyecek ama olsun.bir gün bir believer varmış,en sonunda kafayı yemiş,kendini kaybetmiş.ne zaman o çizgiye doğru yaklaşsak,bu arkadaşı düşünüp hemen kendimizi toparlamamız lazım.işte o sözkonusu kişi;
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson - Are you a beLIEver ? Empty Geri: Michael Jackson - Are you a beLIEver ?

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Haz. 26, 2011 7:39 pm

Gaza geldim tutmayın beni Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Michael Jackson - Are you a beLIEver ? Empty Geri: Michael Jackson - Are you a beLIEver ?

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Haz. 26, 2011 9:03 pm

İkinci videodaki adam gerçek mi ya Shocked
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 26, 2011 9:11 pm

ecz_mj demiş ki:İkinci videodaki adam gerçek mi ya Shocked
o bir espri aslında ,ama bana çok da yabancı gelmiyor lol!
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Paz Haz. 26, 2011 9:16 pm

Bana Okanın programındaki arada vtrlerde çıkan uzun saçlı adamı andırdı Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Haz. 26, 2011 9:23 pm

geleceğimizi görür gibi oldum da ürktüm biraz,neyseki şaka ama her şakanın içinde bir gerçek payı vardır lol! biraz uydurma bir söz oldu ama olsun Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 736249
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 26, 2011 9:41 pm

duvardaki resme ''what do you mean-what do you mean'' diye bağırmak...aynı kelimeleri kullanmasam da buna yakın bir şeyler olduğu zamanlarım olmuştu.ayrıntı anlatmak işime gelmiyo Cool
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Haz. 26, 2011 9:44 pm

o kadar posteri nerden buldu acaba,ya Türkiye de dergi yok ki adam akıllı,gidip kendimiz bastırıyoruz posterleride birde ben o kadar ileri gitmedim henüz ,sadece bazen videoları ile konuşuyorum Rolling Eyes çok psikopatız Very Happy
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 26, 2011 9:53 pm

hehe Very Happy uykumdan çaldığım ve sigara içtiğim zamanlarda öyle şeyler oluyordu-eskiden.artık daha normalim.(ama her an herşey olabilir.) Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 925595
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Paz Haz. 26, 2011 10:52 pm

The Anestezist Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 484175
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Haz. 27, 2011 8:39 am

Mdenz demiş ki:duvardaki resme ''what do you mean-what do you mean'' diye bağırmak...aynı kelimeleri kullanmasam da buna yakın bir şeyler olduğu zamanlarım olmuştu.ayrıntı anlatmak işime gelmiyo Cool

hahaha, elemana bayıldım, henüz bu çizgiye yaklaşmadık ama seneye bugün çizginin üzerine basabilirim şahsen ben bizzat kendim Razz Ama biz acele ediyoruz, adamımız açık açık 4 yılımız var dedi işte, gerçi demesinde dedi de eleman da haklı, gerçekten de what do you mean Michael, what do you mean Very Happy

Ben bunu faceime taşırım Şengün müsadenle, müsade benim ama biliyorum Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 815857
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Haz. 27, 2011 8:45 am

Ben o çizgiyi geçeli çok oldu...Bu arkadaş benim yanımda Pambuk prenses kalır Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 27, 2011 2:09 pm

tamam yav itiraf ediyim.ben o sözleri bazen TMZ ye ediyorum. Laughing abuk subuk bir haber yaptıklarında.:
boks F.U. TMZ. Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 885318 What do you mean ?What is this? Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 56558
neyse artık onların dilini çözemeyeceğimi kabul ettim de..zaten bir süre sonra azılı beliverlae saolsun..''Burda hazır çözülmüşü var'' diyor insan.oh yeah Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 364876
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Haz. 27, 2011 7:01 pm

Evet Nesrin abla genelde anlamayıp özet geçiyor Laughing
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 28, 2011 6:06 am

Çok pis özet geçerim İsmail Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Haz. 28, 2011 6:15 am

nesronic demiş ki:Çok pis özet geçerim İsmail Very Happy

Özetine kurban.Tüm hoaxsı yalayıp yutsam senin gibi olabilir miyim.İmkansız..

Büyüksün Holmes Michael Jackson - Are you a beLIEver ? 560376

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 28, 2011 6:21 am

Ay öyle deme Pinokyo Embarassed Hepimiz Michael'ız Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 28, 2011 2:06 pm

ben zateh haberin mealini çözen azılı believer derken Nesrin i kastetmiştim. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 28, 2011 2:21 pm

I love you
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından sonajackson5809 Ptsi Ağus. 08, 2011 11:26 am

Twisted Evil Videodaki adam HoaxDeath'den mi delirmis???Videoda tek anladigim sey Mayklin posterlerini kotu sekilde ezmesi.... Evil or Very Mad
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 22, 2012 3:46 pm

bu elemanın kendini kaybettiği videodan tam bir yıl önce daha normal göründüğü başka bi videosu varmış,görmüş müydünüz.bu sefer yanlızca bir posterle konuşuyor. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından liberian girl Çarş. Eyl. 05, 2012 9:50 pm

hahaha Very Happy bir an önce düzelir inş Very Happy gitsin believerlardan arkadaş falan edinsin yazık yahu Very Happy

liberian girl

- Similar topics