MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider

+3
nesronic
tubM
Pinokyo
7 posters

V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  Empty V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Haz. 30, 2011 6:44 pm

Bunu sevmedim..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  Empty Geri: V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider

Mesaj tarafından tubM Perş. Haz. 30, 2011 7:05 pm

İlginç şeylere değinmiş. Tırstım mı heyecanlandım mı anlamadım ben Smile Çevirebilirim isterseniz. Baştaki ve sondaki konuşmalar hariç Embarassed
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  Empty Geri: V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 01, 2011 6:37 am

Çevir Tuba çevir V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  815857

Ben heyecanlandım valla V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  815857 Paris is Wendy, olur mu olur V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  5192

Bu bahsi geçen insider kişisi de Dianna Roos olabilir mi ki acep Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Tem. 01, 2011 8:01 am

Walt disney Michael bağlantısından nefret ediyorum.Disney'in çocuklara verdiği zararlar bu kadar ortada iken,Michael gibi bir dahinin bu bilmemesi imkansız.Çocuklar için dünyaya gelmiş bir insan,çocukların beynini yıkayan bir insan aynı cümlede yer almasından hiç hoşlanmıyorum.

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM Cuma Tem. 01, 2011 8:48 am

Bu videonun sonunda, olay anlam kazanacak.
Bu video, Michael Jackson’a yakın olan biriyle yaptığım bir konuşma.
Bu kişinin Michael’ın yaşadığı ya da öldüğü konusunda bir fikri yok.
Ama yine de Michael'ın son birkaç ayındaki bazı şeyleri ve gelecek planlarının ne olduğunu paylaşabilir.
Bir anlaşmadan ve bana bunları anlatan kişiden dolayı verilen tüm bilgileri sizlerle paylaşamam.
Kendi kararınızı kendiniz verin.

Michael’la çalışmak hayatımı değiştiren bir tecrübeydi. Michael’ın etrafını saran olaylardan dolayı birkaç yıl iletişimimizi kaybettik. Ama hayatının son birkaç ayı/yılı içerisinde birbirimizle mesajlarla haberleştik. Bunlar karşılıklı bir telefon konuşması değildi, yani beni sabahın erken saatlerinde arardı ve mesajlar bırakırdı. Ben geri dönmeye çalıştığımda, numarayı çevirdiğimde bu genelde doğru olmazdı (numara mı doğru olmazdı anlamadım)Ancak birbirimize cevap mesajları bırakırdık ve bazen birbirimize yazardık.

Michael’ın bir ilaç kullandığına ya da ilaç tedavisi gördüğüne inanmıyorum. Ancak ruh hali her an sert bir şekilde değişebiliyordu, bunu onda görüyordum. Bir keresinde bana hayatı için koktuğunu yazmıştı. Ama ertesi gün yakındaki turneler için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Asla korktuğu kişiyle ilgili isimleri kullanmazdı. Ama bana sıklıkla, zamanında onunla çalışan Tohme Thome’un çok cimri biri olduğunu söylerdi.

Doğrusu, hayatının son aylarında Michael’ın nasıl hissettiğini size tam olarak söyleyemem. Yani korkuyordu, heyecanlıydı ve gelecek planlarında iyimserdi. Çok büyük gelecek planları vardı. TII için çok heyecanlıydı ve Londra’daki showlardan sonra da asla emekliye ayrılmayacaktı. Michael yeni bir dünyanın içine adım atacaktı. Michael’ın yönetmenliğe girmesiyle ilgili hikayeler, size %100 garanti ederim ki , olay bundan çok daha derindi.

Michael Walt Disney’in büyük bir hayranıydı. Evinin her yerinde Disney karakterleri, Disney figürleri vardı. Hatta Michael günümüzün Walt Disney’i olmak isterdi. Yönetmenliği hayal ederdi. Bana, bir gün Peter Pan’i kendi versiyonuyla yeniden çekeceğini, Wendy rolünü de Paris’e vermek istediğini söylemişti. Hatta klasik bir müzikal olan “Oliver”in bir yenisini yapmak için Kenny Ortega ile konuştuklarını söylemişti.

Michael kendi dünyasını yaratmak istemişti. Hatta bir tür Michael Jackson dünyası yaratmak için görüşmeler yaptığına bile inanıyorum. Aslında bence bilgileri internette ya da youtubeda bulabilirsiniz. Michael Jackson Dünyası’nın bir kısmı kesinlikle hazırlık aşamasındaydı (yoldaydı).

Eğer birisi yeni Walt Disney olacaksa bu ancak Michael olurdu.
Olmayacak iş.. evet.
Ama Michael bir dahiydi. Bunu yapmak için neye ihtiyacı olduğunu biliyordu. Basit olanına :
Henüz anlatılmamış en büyük hikayeyi yazmaya..

“Tüm dünya size yapamayacağınızı söylese de, siz yapabileceğinizi söyleyin.” Michael Jackson

En son tubM tarafından Cuma Tem. 01, 2011 8:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tubM Cuma Tem. 01, 2011 8:51 am

Şimdi ben şeyde takıldım, Michael'ın yapmaya çalıştığı MJ Dünyasına. Bir de söylediğine göre yoldaymış o zamanlar. Kendiniz bulabilirsiniz diyor. Google'a ne yazsak bulur acaba Razz
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 01, 2011 9:18 am

Çoooooook teşekkürler Tuba V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  5192
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 01, 2011 9:36 am

tubM demiş ki:

“Tüm dünya size yapamayacağınızı söylese de, siz yapabileceğinizi söyleyin.” Michael Jackson [/b]

Çeviriyi çaldım Tuba cheers
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Cuma Tem. 01, 2011 12:40 pm

çok teşekkür tuba. belki de o dünyanın içine girdik bile. walt disneyin değişmesi ne anlama gelebilir ki? eğer kastettiği ideolojisi ise Michael bunu başarabilecekse amenna. yeni bir isim, yeni kahramanlar gerekli zamanla görürüz bunlar olmuşsa ghkjposdfgdçoky olmuştur işte kafatasım çatladı beee
nunu
nunu

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Tem. 01, 2011 1:17 pm

Michael Jackson Dünyasından kasıt şu online oyun olmasın sakın;Planet Michael Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 01, 2011 1:30 pm

Gidişi suskun olmuştu ama galiba dönücü vallaha muhteşem olacak Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 01, 2011 2:51 pm

tubM demiş ki:Şimdi ben şeyde takıldım, Michael'ın yapmaya çalıştığı MJ Dünyasına. Bir de söylediğine göre yoldaymış o zamanlar. Kendiniz bulabilirsiniz diyor. Google'a ne yazsak bulur acaba Razz
sanırım bu MJ Unıverse....şöyle bi de video vardı.orda 6.30 da bu ifade kullanılmaya başlıyor.Michaelın planlarına verilen isim diyor adam;MJ Universe...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tubM Cuma Tem. 01, 2011 3:29 pm

Hepinize teşekkür ettim Smile

Mdenz demiş ki:
tubM demiş ki:Şimdi ben şeyde takıldım, Michael'ın yapmaya çalıştığı MJ Dünyasına. Bir de söylediğine göre yoldaymış o zamanlar. Kendiniz bulabilirsiniz diyor. Google'a ne yazsak bulur acaba Razz
sanırım bu MJ Unıverse....şöyle bi de video vardı.orda 6.30 da bu ifade kullanılmaya başlıyor.Michaelın planlarına verilen isim diyor adam;MJ Universe...

Michael Jackson Dünyası diye çevirdiğim ifade de Mj Universe olarak geçiyordu videoda. Hakikaten varmış demek ki.
Şengün abla, senin verdiğin videoda 6. dkdan sonra Mj Universe'in nasıl olacağını falan gösteriyor adam. Diğer adam "tam olarak neye benziyor bu" diye soruyor. O da cevaplıyor: "rehber programı, müzik projeleri, film projeleri, oyun projeleri, yeni bir teknoloji.. Neverland 2 Vegas'da. Bu inanılmaz. Mj tam olarak ne yapacağını biliyordu. Problem şu ki, Hollywood ve orada yaşayan insanlar bunun için ona bir şans vermediler." diyor.

İşler yine karıştı ya Evil or Very Mad Baya MJ Dünyası projesi varmış.
Bu videoyu da bir incelerim ben.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 01, 2011 3:48 pm

ellerin dert görmesin Tuba cım cheers
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Cuma Tem. 01, 2011 7:15 pm

Çok teşekkürler Tuba V: TV Episode 1- Conversation with Michael Jackson insider  5192 Çok güzel Maykıl dünyası............
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 02, 2011 8:21 am

neden walt disney-coca-cola-apple hatta sony ile michael ın işbirliğini görüyoruz.değil mi?bu çoğumuz için rahatsız edici.sebebini Michael bilir.mantıklı bi açıklama bulmaya çalışıyorum.mesela simpson larda illuminati sembolleri varmış.ama bu şuna benziyor.bazen derdimizi tv. a çıkıp anlatmak isteriz ya ,ben şimdi tv a çıkıp herkesin çok seyrettiği bir programda şöyle bağırsam; sizi gerizekalılar,Michael bir pedofil değil! benim hakkımda ne düşünürlerse düşünsünler sonıçta ben amacıma ulaşmış ve insanlara bağırmış olurum.tv de kötü şeyler var ama sonuçta suç tv nin kendisine aait değil.walt disney i de bir aktarıcı-verici-kanal olarak görürsek,insanlara birşeyler aktarıyor ve bu konuda çok güçlü.kötü ve iyi bir sürü şey aktarmış olan güçlü bir kanal,onun üzerinde aktarmaya çalışacağın şeyler ne olursa hedefine varma olasılığı çok yüksek...neyse sabah zırvalaması... Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 02, 2011 8:25 am

bu TMZ örneği gibi.Michael Tabloid yalan söyler dedi.hatta Ripper lar Michael ın ölümünden tabloid sorumludur bile diyor.ama TMZ de Tabloid.Michael tabloid kullanıyor.savaşta ve aşkta herşey mübah.(o laf böyleydi di mi) ve TMZ konusunda onu anlıyoruz.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 02, 2011 8:31 am

Mdenz demiş ki:neden walt disney-coca-cola-apple hatta sony ile michael ın işbirliğini görüyoruz.değil mi?bu çoğumuz için rahatsız edici.sebebini Michael bilir.mantıklı bi açıklama bulmaya çalışıyorum.mesela simpson larda illuminati sembolleri varmış.ama bu şuna benziyor.bazen derdimizi tv. a çıkıp anlatmak isteriz ya ,ben şimdi tv a çıkıp herkesin çok seyrettiği bir programda şöyle bağırsam; sizi gerizekalılar,Michael bir pedofil değil! benim hakkımda ne düşünürlerse düşünsünler sonıçta ben amacıma ulaşmış ve insanlara bağırmış olurum.tv de kötü şeyler var ama sonuçta suç tv nin kendisine aait değil.walt disney i de bir aktarıcı-verici-kanal olarak görürsek,insanlara birşeyler aktarıyor ve bu konuda çok güçlü.kötü ve iyi bir sürü şey aktarmış olan güçlü bir kanal,onun üzerinde aktarmaya çalışacağın şeyler ne olursa hedefine varma olasılığı çok yüksek...neyse sabah zırvalaması... Very Happy

Demek istediğini anladım abla ve haklısın. Bunları yöneten başka güçler böyle şeyler yapmalarını istiyo, her şeyi isteyerek yapmıyorlar. Tamamen saf kötülük yok içlerinde, böyle olanlar bunlara emir veriyor ve yapmak zorunda kalıyorlar. Michael'a yardımcı olmalarını doğal karşılıyorum ben Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 02, 2011 8:35 am

Mdenz demiş ki:bu TMZ örneği gibi.Michael Tabloid yalan söyler dedi.hatta Ripper lar Michael ın ölümünden tabloid sorumludur bile diyor.ama TMZ de Tabloid.Michael tabloid kullanıyor.savaşta ve aşkta herşey mübah.(o laf böyleydi di mi) ve TMZ konusunda onu anlıyoruz.

Zaten dünyanın MJ'ın ölümüne bir tabloid üzerinden inanması ve hala da tabloid üzerinden MJ haberlerine devam etmesi öyle güzel, öyle ironik, öyle can alıcı ki, büyüksün Michael, çakalsın Michael, biz senin hayranızızız Michaeeeeeeeeeeeeeeeeeel cheers
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından tubM Paz Tem. 03, 2011 1:20 pm

Üstte incelerim dediğim videoya bakıyorum da, MJ universe'e gelene kadar Dermot ile ilgili birşeyler var.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu adam MJ ile ilk defa burda mı tanıştı ya da ne bileyim bu zamanlarda. Dermot böyle birşey söyledi mi hatırlayananız bileniniz var mı?
Aslında bunu karıştırmayacaktım da bir yalan rüzgarı dönüyormuş sanırım, nolur nolmaz belki lazım olur.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

- Similar topics