MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2)

Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2) Empty Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2)

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Şub. 25, 2011 6:21 pm

İçerden birinin (kim olduğunu anlamaya benim ingilizcem yetmedi sorry Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2) 283281 ) verdiği bilgilere dayalı iki adet video.Videoyu yapanda sorumluluk almamış zaten.Sahte olabilir ya da olamayabilir bilmiyorum.Benden paylaşması.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2) Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2)

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 26, 2011 2:41 pm

Teşekkürler Pinokyo.aslında bu iyi çünkü videoların orjinalleri(fransızca altyazılı olmayanları)ekim ayında başlamış.yani eğer çok yuvarlak cevaplar vermemişse,söylediklerinin doğruluğunu kontrol etmek için zamanımız olmuş.bakalım göreceğiz.mesela videoların birinde conrad murray ile ilgili bir çok şeyi 2011 in ilk aylarında öğreneceğiz demiş,bakalım.Michael ın arkadaşı olan Tom diye birinden öğrendiklerini anlatıyormuş güya.ben başka bi isim düşünmüştüm ama TII de gördüğünüz biri bu Tom demiş.yani atıyorsa bile destekli atmak için bi araştırma yapmıştır.demek ki TII de tom diye birini gördük,kim acaba?
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2) Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax ( An Insider part 2)

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Şub. 26, 2011 7:13 pm

This is it'teki Tom'lar.

1-)Gitaristlerden birinin adı Tommy Organ

2-)AEG'ye teşekkür kısmında Tom Mıserending

3-)Live Show Production Services Provided by kısmında Major Tom diye başka bir isim.

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Şub. 26, 2011 7:41 pm

Üçüncü video.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Şub. 26, 2011 7:47 pm

Pinokyo demiş ki:This is it'teki Tom'lar.

1-)Gitaristlerden birinin adı Tommy Organ

2-)AEG'ye teşekkür kısmında Tom Mıserending

3-)Live Show Production Services Provided by kısmında Major Tom diye başka bir isim.
1. seçenek olamaz,çünkü bu gitarist Michael ı yeni tanıdığını falan anlatıyordu.onun dediği kişi 2000 yılından beri varmış.diğerleri hakkında hiç bir fikrim yok.ama sanki görüntülerde gördüğümüz bir kişiden bahsetmiş,korumalardan biri falan belki olabilir.
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics