MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv

3 posters

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv  Empty Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Mart 14, 2011 8:38 am

Video Paul Anka'nın bir konserinde-yanlış anlamadıysam Michael'ı andığı bir konserde-This is it şarkısını Michael ile beraber düet yaptığı bir yerde,aslında Michael ile canlı düet yaptığını idda ediyor.Bu hikaye bize tanıdık biliyorsunuz.Daha önce Grammy (Earth Song) ,American Idol (Nothing) içinde duymuştuk.Burada ilginç olan konserdeki kayıt ile orjinal cd'deki kayıdın değişmiş olması.(Eğer bu video gerçekse Michael elbetteki adı geçtiği herşeyi araştıracağımızı biliyor,buraya bir ipucu koyması normal bu benim fikrim gerçi).

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not:Şimdi aklıma geldi aynı Paul Anka Michael'a dava açmamışmıydı bu şarkı yüzünden

Pinokyo

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv  Empty Geri: Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından zaleyna Ptsi Mart 14, 2011 4:19 pm

banada canlı söylüyor gibi geldi Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv  283281
zaleyna
zaleyna
Cezalı Üye

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv  Empty Geri: Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 8 ( SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından nunu Salı Mart 15, 2011 7:55 am

ben ayırt edemedim ama düşüncesi bile harika heycan verici videoyu izleyip duruyorum dünden beri
nunu
nunu

- Similar topics