MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv

3 posters

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  Empty Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Mart 13, 2011 7:03 am

Sabah sabah çok iyi geldi bu video.Bende bu resimlerin asla 1999 yılına ait olduğuna inanmamıştım.Çünkü 1999'da Michael başkaydı.Bu yeni,taze sanki Michael'ın havası,duruşu This is it'teki gibi.Lafı uzatmayayım bu video Anno Bani'nin biyografisinden yola çıkarak hazırlanmış.(Kesin bir kanıt değil ama).Video maker Bani'nin kariyerine (kendi internet sitesine göre) 18 yaşında başladığını ve eğer bu fotoğraflar 1999 yılında çekildiyse Bani'nin sadece 14 yaşında olacağını söylüyor.14 yaşında bir fotoğrafçı için ne büyük bir başarı Very Happy

Video'nun ikinci kahramını ise This is it dansçılarından Mısha ile ilgili.Mısha ile Jackson ailesinin arasındaki bağın This is it'ten çok önce başladığını hatta Mısha'nın Janet'ın 2008'deki kliplerinden birinde oynadığını söylüyor.Dansçı ile Janet'ın sarılmış bir fotoğrafı bile var.Benim kişisel fikrim, ben bu dansçının söylediklerinin aslında hep "Michael" tarafınan söylendiğini hissettim."Beni harekete geçirecek.İnanacak birşeyler arıyordum" diye.This is it'te bu dansçıya verilen görev sanki diğerlerinden daha farklıydı.Belki Michael'ın gideceğini çok daha önceden biliyordu ve o gözyaşları bunun içindi?(Belki de this is it 2008'de çekildi,Londra'daki duyuru sadece filmin tamamlandığını gösteriyordu,ne biliyim Question )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  Empty Geri: Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından nunu Paz Mart 13, 2011 1:00 pm

ben de inanmamıştım o resimlere sanırım hiç kimse inanmadı ripperlar hariç tabi 14 yaşında böyle resimler çekmişse bravo Michael ya ne diyim ben sana her şeyi ince ince düşünüp beynimizin içine ettin Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  815857 Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  56558
nunu
nunu

Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  Empty Geri: Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv

Mesaj tarafından Misafir Paz Mart 13, 2011 1:20 pm

şimdi arno bani nin biyografisini aradım,benim bulduğumda 76 doğumlu diyor,yani resimleri 23 yaşında çekmiş güya.ama ben yine de resimlerin 99 yılından olduğunu sanmıyorum.dansçının geçmişi de güzelmiş.bazı başka dansçıların da ortegayla falan bağlantısı çıkmıştı yanlış hatırlamadıysam
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Paz Mart 13, 2011 8:29 pm

What a Face Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  925595 Michael Jackson Is Still Alive Death Hoax part 7 ( chaine de SmoothC21 ).wmv  925595
leydis
leydis

- Similar topics