MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)

2 posters

The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)  Empty The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Nis. 25, 2011 5:52 am

Bu seri 4 videodan oluşuyor.Ben 2 tanesini açamadım.Açabilen you tube'dan izleyebilir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)  Empty Geri: The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)

Mesaj tarafından leydis Ptsi Nis. 25, 2011 10:15 am

Maykıl'ın bazı konuşmaları,hareketleri beni çok etkiliyor bu video biraz onlarla dolu olmuş benim için offfff Maykıl ne olur bu dünyada bizimle birlikte nefes alıyor ol o zaman bir kez olsun seni görebilme ihtimali var demektir,aksi durum çok yıkıcı olacak daha yapacak çok şeyin olduğunu düşünüyorum,sadece ona sarılan bayanlar değil,burada gördüğümüz gibi erkekler de çarpılıyor ben de çarpılmak istiyorum The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)  560376 biraz duygusal zamanlar,teşekkürler Pinokyocum Like a Star @ heaven
leydis
leydis

The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)  Empty Geri: The death of Michael Jackson Media hoax (Part 1)

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 26, 2011 10:32 pm

911 call ve ambulans hikayelerini hep eğlenceli bulmuşumdur.6. ve 7. de gerçekten eğlenceli olmuş.özellikle -call center- Very Happy daki sesin ''onu yataktan yere indirin'' komutuna Alvarez in OK diyip bıraktığı kısımda koptum artık.şöyle bir şey duymamız gerek miyor muydu? ''hey doktor sen ne halt ediyorsun,bak telefondaki hemen yere indirin dedi.''ilahi Razz
6. bölüm:
7. bölüm:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Çarş. Nis. 27, 2011 8:32 am

6.bölümde Maykıl'ın Londra'daki halinin gülen fotosu var,dublör mü diye düşünülmüştü hep, burada dişler çok belirgin gözüküyor,gerçek Maykıl'ı bir dişlerinden,bir de tırnaklarından tanıyabiliriz diye düşünüyorum,bana sanki bu dişler o'na ait gibi geliyor Wink
leydis
leydis

- Similar topics