MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson's Masks

5 posters

Michael Jackson's Masks  Empty Michael Jackson's Masks

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 15, 2011 3:12 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çevirecek bir şey yok, safi görüntü, güzel video ve videodaki en vurucu an şu resmin göründüğü saniye, voaaauuuv, cidden iki resim birbirini tamamlıyor muydu Shocked

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Michael Jackson's Masks  Empty Geri: Michael Jackson's Masks

Mesaj tarafından KING-MJ Cuma Tem. 15, 2011 7:02 pm

süper oturtturmuşlar Smile

özellikle MJle gölgenin kafalarının hafif yatay olması cuk oturmuş.

ama cok yorulduk be nesrin böle şeyleri hak etmiyoruz. sende hak verirsinki son aylarda can çekişiyoruz cok üzülüyorum.

KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 16, 2011 6:34 am

Ben can çekişme aşamasını da geçtim ruhumu teslim ettim arttık Razz Şaka bir yana da valla sinirlerim acayip bozuk, yıpranmış vaziyette. Sadece hoaxtan sebep değil, hoaxa da bağlı tabi. Dünya ciddi şekilde kaosa sürükleniyor hatta belki de kaosun göbeğindeyiz. Michael bize kaçış duygusu verdi, eyvallah, biz de faydalanıyoruz bu duygudan ama deştikçe daha önce bilmediğimiz, haberimiz olmayan veya bilipte farkında olmadığımız o kadar çok şeyle kaşıkarşıya kaldı ki 2 senedir (illuminatisi, küresel çetesi, sonysi halası dayısı Very Happy) derken kaçmaktan çok kendimi eli kolu bağlanmış hissetmeye başladım. Bir sürü şeye öfke büyütmeye başlamışım aslında içimde ve bamdan falan geçtim artık ne olduğunu bu kadar bilmeye hakkımız varken dediğin gibi bir de can çekişmek durumunda kalıyoruz. İlkokuldayken (siz de oynarmıydınız bilmiyorum), önümüze gelene bir tekme diye bir oyun oynardık, işte kendimi sokağa atıp o oyundan oynamak istiyorum şimdi delicesine Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 16, 2011 10:09 am

nesronic demiş ki:İlkokuldayken (siz de oynarmıydınız bilmiyorum), önümüze gelene bir tekme diye bir oyun oynardık, işte kendimi sokağa atıp o oyundan oynamak istiyorum şimdi delicesine Very Happy

Hahaha biz de oynardık onu Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 16, 2011 10:32 am

''ya tüm insanlık tarihi bir kandırmacaysa ve binlerce yıldır kandırılıyorsak'' fikriyle ''amaaan boşversene yarın bi sürü işin var sen asıl onu düşün '' gerçekliği arasında gidip-gelmek ve devam edebilmek için boyun eğmek(zaten başka yapacak bişey yok)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 16, 2011 10:40 am

evet sabah da bir arkadaş facebook şu bu hesaplarımızın 3. şahıslara verildiği (bilgilerimizin yani) hatta CIA tarafından kaytılarımızın tutulduğunu söylemiş de ben de amaaann boşver CIA'da kaydımız varmış, şanımız yürüsün işte diyiverdim Razz

Herşeyin yalanlar üzerine kurulu olduğu ihtimali de aslında korkunç bir ihtimal...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Tem. 16, 2011 1:22 pm

Nesrin abla kesinlikle haklısın...Ve sanki bu duyguları yani eli kolu bağlanmışlık hissini bizde oluşturabilmek için ekstra çaba harcanıyor gibi,isyan ettirmek istiyolar ama çekip gidesimiz yok,durup direnmeye devam Michael Jackson's Masks  481545
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 16, 2011 5:26 pm

ecz_mj demiş ki:isyan ettirmek istiyolar ama çekip gidesimiz yok,durup direnmeye devam Michael Jackson's Masks  481545

This is it Michael Jackson's Masks  481545
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından sonajackson5809 Ptsi Ağus. 08, 2011 9:09 am

0.39 ve 0.45 arasi goruntu hakiketen inanilmaz!Bi de neden yoruldugunuzu sora bilir miyim?BAM!'dan mi yoksa?Inancimizi kaybetmemeliyiz arkadaslar.Benim gibi bi suru arkadas var sitede yeni olan.Tam believer olduk derken sizin su yazilarinizi okudukca icim bi kotu oluyo,''2yildir pes etmeyen believer bile artik yoruldu'' dedikte kendi-kendime aglamak istiyorum.Cunki sizin sayenizde ben Mayklin hayatta oldugunu ogrendim ve yasama sevincim artdi.Simdi siz boyle diyosunuz arkadaslar,hic oldu mu simdi??? Sad
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

- Similar topics