MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The media conspiracy

+2
MİsmailJ
nunu
6 posters

The media conspiracy Empty The media conspiracy

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 18, 2011 10:35 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

media bunca zaman hep komplo için Michaelın peşindeydi.tüm medyanın katıldığı bir komplo;
-cilt rengi yanlış mıydı?
-fazla başarılı mıydı?
-fazla iyi ve fazla bağımsız mıydı?
yaptığı ve söylediği herşeyi,bir ayıp gibi sunmaya çalıştılar.ama bu yetmedi ve iğrenç yalanlarına başladılar.

-WACKO-JACKO,nerden geldi bu?İngiliz tabloidinden.bir kalbim ve hislerim var.bunu yaptığınız zaman,kötü hissediyorum.
-hayır hiçbir zaman sesimi korumak için hormon almadım.hiç bir zaman elmacık kemiklerimle ya da gözlerimle ilgili estetik ameliyat olmadım.
-pigmentasyonu bozan bir cilt rahatsızlığım var.bunu düzeltmek için yapacak birşey yok.ama insanlar hikayeler üretmeye başlayınca bu acıtıyor.
-tamamen yalan.neden insanlar bunlara para ödeer?doğru değil,size söylemek i.çin burdayım.bir insanı yargılamadan hüküm vermeyin.,onunla konuşmadan.bu hikayeleri önemsemiyorum,hüküm vermeyin çünkü yalan..
-yeniden söylüyorum,hiç bir zaman ve asla bir çocuğa zarar veremem.bu yazılanlar beni hasta ediyor.
-medya bunu tekrarlıyor.korkunç hikayelerini ,ne kadar çok duyarsan artık inanmaya başlıyorsun.

birilerini suçlu yapmaya karar verdikleri bir dünyada spekülasyon bir iştir.onu karalamaya çalıştılar...7/7/11 de NOTW kapanma kararını açıkladı.konuyla ilgili bir haberden;''bir his var,Murdoch uzun zamandır dünyanın kralıydı ve sanki biri onu gerçek dünyaya geri getirdi.''
ve TMZ..aslında kendisi de bir tabloid dir.ama buna rağmen son zamanlarda bazı paparazzi olaylarını haber yaptı.
-Aaron Carter haberi;tabloid basını suçluyordu.
-Paris i kovalayan ve kırmızı ışıkta geçen ve nihayet polis tarafından alınan paparzzilerin haberi.fazlasıyla prenses diana yı hatırlatıyor.ve kırmızı ışık detayı.kırmızı ışık paparazziler için.STOP FOR THE TABLOİDS!...
Just because its print..doesn't mean its gospel..lies run sprints,truth runs marathon..
hiç bir gazeteci,gerçek Michael Jackson hakkında yazacak birşey bulamadı.
kimse gerçek Michael ı bilmedi.şu an olduğu kadar..
hiç biri Michael Jackson ın ölümü etrafında ki soruları soramadılar.doğru olmadığı açıkça belli olan bir hikayeyi..
size şunu söyleyim;bunların tamamen intikam arzusu olduğunu sanmıyorum.bu dünyaya medyanın bizi nasıl yanlış yönderdiğini gösterme arzusu.ancak biz doğruları bilmeye ve konuşmaya başladığımızda güçlerini kaybedecekler.
parça parça doğru yönü bulacağız.medya artık daha fazla kuralları koyan taraf olamaz....esprit467
Anonymous
Misafir
Misafir

The media conspiracy Empty Geri: The media conspiracy

Mesaj tarafından nunu Salı Tem. 19, 2011 7:19 am

hmmm iyiymiş herkesin aynı şeyi düşünmesi çok güzel çeviri için teşekkür ederim
nunu
nunu

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Tem. 19, 2011 8:25 am

Bunu beğendim
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından tubM Salı Tem. 19, 2011 10:42 am

İyiymiş. Ellerinde sağlık Şengün abla.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Tem. 19, 2011 11:37 am

Çok teşekkürler Şengün abla. Michael gitmeden önce yalan üstüne yalan, spekülasyonlar ardı ardınaydı, şimdi de aynı ama hiç kimse gerçekten ölümü hakkında detay bir haber yapmadı, gerçeği aramadı, hep eski haberlerin üstüne katıp saçma sapan gülünç haberler yaptılar, ölümü kabullenip bunun üstüne yalanlar uydurmaya başladılar. Kafa bulandırmakta bire birler doğrusu. Evil or Very Mad
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 19, 2011 1:04 pm

Çeviri için teşekkürler Smile
Şu "Jacko"nun hala kullanılmasına acayip sinirlerim bozuluyor... Evil or Very Mad
Ve bazı şeyleri ne kadar çabalasanda doğru olan bu diyip diretsende kafada oluşan tuhaf kabullenişleri bitiremiyorsun...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 20, 2011 10:17 am

Ughhhh, iyiymiş The media conspiracy 364876

hiç bir gazeteci,gerçek Michael Jackson hakkında yazacak birşey bulamadı.
kimse gerçek Michael ı bilmedi.şu an olduğu kadar..
hiç biri Michael Jackson ın ölümü etrafında ki soruları soramadılar.doğru olmadığı açıkça belli olan bir hikayeyi..

Soramazlar çünkü yalanlarına karşılık çok pis oyuna geldiler, hehehe, Michael medyayı tarihinin en büyük yalanıyla yemledi The media conspiracy 481545

tamamen intikam arzusu olduğunu sanmıyorum.bu dünyaya medyanın bizi nasıl yanlış yönderdiğini gösterme arzusu.

I NEVER REVENGE, katıldım gitti Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Tem. 20, 2011 10:47 am

Şengün çeviriyi külliyen çaldım, face yapıştırdım Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin