MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael'ın Mesajları???

+11
umut356109
zaleyna
tubM
leydis
MJ-4EVER
nunu
MİsmailJ
sonajackson5809
ecz_mj
Pinokyo
deep_inside
15 posters

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Michael'ın Mesajları??? Empty Michael'ın Mesajları???

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 07, 2011 3:18 pm

Dostlar paylaşmak istediğim bir durum var, youtube üzerinden mjviva isimli bir kanal açıldı ve bu kanalı bizatihi MJ'in açtırdığı ve burada kısıtlı bir süre mesajlarını hayranlarına duyurmak, her şeyi açıklamak istediği söyleniyor. 10 mesaj yayınlayacak-şimdiye kadar 7 tane oldu- herşeyi açıklayacak, TII, MICHAEL albümü (bu konuda söyleyeceklerini merak ediyorum çünkü sağlam kaynaktan bilgilerim var ve gerçekten o mu değil mi ortaya çıkar), vs her konuyu açıklığa kavuşturacak. Sonra da bu mesajlar silinecek. Gerçek midir, yoksa yine birilerinin uydurması mıdır görücez. Biz yine de boş geçmeyelim derim. Henüz izlemedim hepsini ama hepsini izleyip, tek tek çevirmeye çalışıcam, siz şimdiden bir göz atın:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

Michael'ın Mesajları??? Empty Geri: Michael'ın Mesajları???

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ağus. 07, 2011 3:51 pm

Şimdi bu videolarda direk ben Michael Jackson diyor.Ee bu sahteyse nerdesin Ey estate ey Sony ey Jackson family.....

*Emeğine sağlık deep_inside.Hakkını ödeyemeyiz.

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 07, 2011 3:57 pm

Pinokyo demiş ki:
*Emeğine sağlık deep_inside.Hakkını ödeyemeyiz.
Rica ederim Pinokyo, çok incesin...Umarım bir fayda sağlayabiliyorumdur...
Görücez bakalım o mu değil mi, o kadar sahte MJ türedi ki, herşeye temkinli yaklaşıyorum ama dediğim gibi albümle ilgili ciddi anlamda onu sınayabileceğim bilgilerim var, eğer o doğrultuda şeyler söylerse, inanmam belki mümkün olabilir, ben ne olur ne olmaz, her ihtimale karşı herşeyi değerlendirmeye çalışıyorum sadece...Takdirin için tekrar teşekkürler...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 07, 2011 4:25 pm

Wow acayip heyecanlandım şimdi,çevirileri sabırsızlıkla bekliyorum Smile
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından sonajackson5809 Paz Ağus. 07, 2011 4:51 pm

Aman Tanrim!Lutfen deep_inside lutfen!10 tane videonun onunu da cevir,benim ingilizcem kotu oldugu icin umudum sana! Sad
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 07, 2011 4:55 pm

heyecanla bekliyorum,umarım emeklerin boşa gitmez I love you
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından sonajackson5809 Paz Ağus. 07, 2011 4:57 pm

INSALLAH Michael'ın Mesajları??? 560376 !!!
sonajackson5809
sonajackson5809

Mesaj tarafından MİsmailJ Paz Ağus. 07, 2011 7:00 pm

Pek iyimser yaklaşmıyorum buna Michael'ın Mesajları??? 733568
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 07, 2011 7:46 pm

Dostlar videoları izlemeyi henüz bitiremedim, bitirdikten sonra tek tek çeviricem merak etmeyin ama izlediğim kadarına yorum yapmam gerekirse, şu anda kafamın çok karışık olduğunu söylemeliyim çünkü gördüğüm kadarıyla her şeye tek tek açıklama getirmiş ve yazım, anlatım şekli sıradan bir insanın olamayacak kadar Michael'ca...Bizim gördüğümüz şeylerin iç yüzü çok şaşırtıcı eğer doğruysa ve vay canına...neyse...şunları izlemeyi bitireyim ve başlayayım çevirmeye...Sonra kendiniz karar verin ne olabileceğine...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Paz Ağus. 07, 2011 9:53 pm

İlk 2 videoyu çevirdim buyrun:
MICHAEL JACKSON’IN MESAJLARI
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
GİRİŞ- BÖLÜM A (1. VİDEO)
Bu videoda yazılı bir şey yok, sadece Michael’ın bir resmi var.
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
GİRİŞ- BÖLÜM B (2. VİDEO)
Bunlar Michael’ın Jackson’dan hayranlarına gelen 10 tane mesajdır. Onun belirsizlik ve çaresizlik zamanlarında onun yanında duracak kadar onu sevenlere bir ithaftır. Bunlar hiçbir hile, sansasyon hevesi, ve içeriğin ve düşüncenin manipülasyonu olmadan onun sözleridir. Bu, iki yıl boyunca onunla beraber birlik halinde durup, bir kez olsun inanmaktan vazgeçmeyenlere onun bir teşekkürüdür. Michael’ın hayranlarına olan sevgisi tartışılmaz ve onun için gitmenin neden gerekli olduğunu, buna iten koşulları olduğu kadar durumun gerçeğini anlatmak için elinden gelenin en iyisini yapacak. TII hakkında konuşacak ve söylenen dublörlerin dublörlerin üzerinde duracak. MICHAEL çalışmasını tartışacak. İşaretler ve olması gereken yol göstericiler hakkında konuşmaya niyeti var böylece hayranları umutlanabilirdi ve onun yaşadığını ve iyi olduğunu bilebilirdi. Onun dönüşü kesin ama Michael bunu herhangi bir protesto, nefret veya dramatik unsurlar olmadan yapmak niyetinde. O yaşıyor ve Tanrı’nın izniyle şüphesiz dönecek. Onun üzerinden fevkalade çalışmalar çıkarmış olanlara, yiğitlikleri, yetenekleri ve çalışkanlıkları için layıkıyla teşekkür edilecek. Michael sadece onun araştırması için ayrılacak bu fevkalade çalışmaları bir katalogda kullanmaya niyetleniyor böylece bütün dünya bunun keyfini çıkarabilir ve böyle bir dehaya tanıklık edebilir.
Sorgulamalarınızın ele alınacağı ayrı bir videoda sadece bir fırsat verilecek. Ondan sonra bu videolar bu aracıdan kaldırılacak çünkü amaç sadece size teşekkür etmek. Yani mjviva’ya hoş geldiniz. Sevgili hayranlarına saygısını gösterdiği bir Michael Jackson kanalı. Sizi Özlüyorum.
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 08, 2011 5:49 am

deep_inside demiş ki: Onun dönüşü kesin ama Michael bunu herhangi bir protesto, nefret veya dramatik unsurlar olmadan yapmak niyetinde. O yaşıyor ve Tanrı’nın izniyle şüphesiz dönecek. Onun üzerinden fevkalade çalışmalar çıkarmış olanlara, yiğitlikleri, yetenekleri ve çalışkanlıkları için layıkıyla teşekkür edilecek.

Michael ve intikam kelimeleri yanyana durmuyor zaten.Tmz'nin gazına gelip intikam çığlıkları attığım anlar olmutu ama bu Michael'ın stiline daha yakın.Bu videolar,bu kelimeler bana Ghandi,rahibe Teresa tarzı geldi.İnşallah gerçektir.Çünkü Michael'a bu kez gerçekten çok benziyor.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 08, 2011 7:17 am

inşallah güvenilir biridir deepcim sana da teşekkür ederim ı love you bebişim
nunu
nunu

Mesaj tarafından sonajackson5809 Ptsi Ağus. 08, 2011 7:57 am

Seni tum kalbimle hiss ediyorum,Maykl! Heart
sonajackson5809
sonajackson5809

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Ağus. 08, 2011 12:24 pm

Eline sağlık deep_inside Smile
Baştan mı karar veriyorum bilmiyorum ama okurken o hissi yaşadım...Yani Michael ürünü bir şeyle tanışma hissini,İnşallah yanılmıyorumdur Neutral
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Ağus. 08, 2011 3:20 pm

Buyrun dostlar ilk mesajın çevirisi:

MESAJ 1
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
Bahrain’de Kalış
BAHREYN’DE KALIŞIM
Sevgili arkadaşlarım, ilk önce hepinize bana göstermiş olduğunuz sevgi destekten ötürü kişisel olarak teşekkür etmek istiyorum. Özellikle zamanını harcayan, yol göstericileri izleme zahmetine katlanan, ve bütün çalışmalarını buraya hiçbir kar gözetmeden sadece kalplerindeki SEVGİ için koyanlara teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.
Dostlarım, en baştan başlayalım. Bahreyn’de kalışımdan. Hepiniz biliyorsunuz ki oraya hayatımı almaya kararlı olan insanlardan uzaklaşmak için gittim. Bu, sizden uzaklaşmak için değildi. Bu uzaklaşma aynı zamanda asla dinlenme ya da tabloidleri engellemek için de değildi. Sadece o zamanki güvenlik sebeplerindendi, buna rağmen Amerika’ya geri geldim, ama açık alanda performans göstermemin hayatımı tehdit edici bir risk olduğunu biliyordum. Etrafımdakiler bunu anladılar ve bunu yapmam için beni desteklediler ve bana yardım ettiler.
Bahreyn bana bir sığınak sağladı. Prens hazretleri ben aralarındayken son derece kibardı ve bana dostluk etti. Oradaki hiç kimse tarafından rahatsız edilmedim veya sorgulanmadım ve sonuç olarak mental ve duygusal olarak iyileşmenin yanı sıra fiziksel olarak da güç kazanmaya başladım. Orada kalışım ruhsal olarak yıllarca acı çektikten sonra bana olan en iyi şeydi ve Tanrı’nın ruhuma merhametiydi.
Orada bile hayranlarımla bağlantıda kaldım ve onların sevgisi bana ulaşmaya devam etti. Mesajları ve ben ABD’yi terk ettikten sonra devam eden aktiviteleri okudum ve bunlar beni enerjik tuttu. Size bir şey söylememe izin verin, hayranlarımdan asla kopmadım, asla.
Şimdi bile Twitter’da, facebook’tayım ve çeşitli şekillerde size ipuçları vermeye devam ediyorum. İletişimin ve bilginin en son teknolojilerine sahibim ve olan şeyleri hiçbir şekilde ihmal etmiyorum ya da bilgisizlik içinde değilim.
Dediğim gibi, Arabistan’da kalışım güzeldi. Ailem ve arkadaşlarım bana orada ulaştılar ve ben asla hiçbirinden koparılmadım. Orada ilgi alanlarım üzerinde çalıştım ve iyi Prens her şeyin yoluna girmesi için bana yardım etti. Nazik kalpli Prens’in bana yaptığı şey saf dostluktu ve hiçbir zaman parasal konu buna dahil olmadı. Tabloidlerin tek bir sözüne bile inanmayın. Prens hazretleri ve benim aramız çok iyi ve medya size ne söylemiş olursa olsun arkadaş olarak kaldık.
Bu gösteri şirketiyle olan anlaşmamdan dolayı geri döndüm ve birkaç kere sahnede performans göstermeme karar verildi ve bunlar benim son performanslarım olacaktı. Bu konserlerin asla olmayacağı söylentileri alçakçadır. Bu söylentiler benim itibarıma leke düşürmek için aynı zamanda benim hayatımın ve malvarlığımın peşinde olanlarca yayılıyor. Bu 50 konser bana daha sonra sunuldu ve başlangıçtaki kontratın bir parçası değillerdi.
Ama bana 50 konserde performans göstereceğim sürenin 15-20 dak. olarak tutulacağı ve bundan fazla olmayacağı söylendi. Yani sonuçta onlara tahsis ettiğim söylenen zaman içerisinde performas gösterecektim, asla bundan fazlası değil.
Bana telafi edecek zamanı vereceğinden kabul ettim ve aynı zamanda da diğer gelecek vaat eden sanatçılar ve şarkıcılara yeteneklerini vitrine çıkarma şansı verecekti. Bu mutlu edecek bir durumdu ve anlaşmadan tatmin olmuştum.
Ama çok geçmeden bir şeyler değişmeye başladı. Kaynaklarım bana tabiri caizse, eğer açık alanda performans gösterirsem bir suikasta uğrayabileceğim bilgisini verdiler, çünkü can düşmanlarım karşılanmamdan ve aldığım karşılıktan tedirginlik duymuşlardı.
Benden, güvende kalmam için kendimi çok göstermekten ve dışarı çıkmaktan uzak durmam istendi. Bu durum gerçekti ve şirketteki insanlar yüz yüze olduğum bu tehlikenin farkındaydılar. Bu işe büyük para yatırmışlardı ama benim ölmem kimseye fayda sağlamazdı ve böylece yapmak zorunda olduğum şeyi yapmama izin verildi.
Şunu açıklığa kavuşturmalıyım, SONY ENTERTAINMENT’ın beni tehlikeye atan ölüm tehditiyle hiçbir alakası yok. Bunlar şimdi Sony’den ayrılmış, seçilmiş bir grup, birkaç güçlü şirket grubuydu; bana olan garezlerini yerine getirmek ve intikam almak için fırsat kolluyorlardı.
Bu sırada, güçlü arkadaşlarım beni korumak için ortaya çıktılar ve bu sorun çözülünceye kadar uzaklaşma ayarlandı. Aramızdan hiç kimse hayranları kandırmaya hazır değildi ve böylece benim yaşadığıma dair belirgin, anlamı açık kanıtlar bırakmaya karar verildi. Yaratıcı arkadaşlarımdan pek çoğu planı dizayn etmeme yardım etti böylece hayranlar anlayacaklardı.
İşleri yoluna koymak için öngörülen zaman 2 seneydi. 2 sene sürdü ve bu zaman zarfında, benim öğrenen iş arkadaşlarım ve arkadaşlarım benim sevgili hayranlarıma yaşadığımı, iyi olduğumu ve geri dönme yolunu aradığımı anlatan işaretler, semboller ve kelimeler yoluyla kanıt sağlamaya devam ettiler. Şimdilik bu kadar yeter. Bir sonraki mesajımda, size THIS IS IT hakkındaki şeyleri anlatacağım. Anlamını ve onu yapma gereğini. Söylentileri ve tabi varsayımları da ele alacağım.
SEVGİLER, MICHAEL
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MİsmailJ Ptsi Ağus. 08, 2011 4:14 pm

Pek inanmıyorum. Konuşma tarzı falan Michael olamaz bence. Bu sahneleri çok gördük Michael'ın Mesajları??? 733568
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 08, 2011 4:47 pm

şimdi aslında ''şirketteki insanlar derken, AEG yi mi kastediyor.mantıklı ve fiziksel açıdan zorlayıcı olmayan bir konser planı yapıldı ama tehlikeyi görünce onlar da anlayış gösterdiler ve plana dahil mi oldular?ve aslında Sony de dost tarafta yani en azından düşman değil ama Sony nin geçmişinde bulunanlar kötü....aslında ben bu metni sevdim.çünkü mantıklı bir dayanağım yok ama nedense AEg nin ve sony nin Michael ın tarafında olduğunu düşünmek istemiştim hep.sonra prensin de...bakalım bundan Branca nın da iyi olduğu sonucuna varabilir miyiz acaba?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu Salı Ağus. 09, 2011 8:32 am

bahsedilen şirketlerin dostça davranışları yani MJ gittikten sonra, bizim de tıkanmamıza sebep oluyordu bir yanda şeytan sony diğer yanda her yere believer yazan sony bu aslında bizim için Michael gittikten sonraki değişimin açıklayıcı sebebi olabilir. TII ile ilgili açıklamalarında da sanki en başından beri sadece film çekme amacında değildim demek istemiş, bu konserlerin hiçbir zaman olmayacağı söylentilerine karşı çıkarak. Hmm bir de bana çok inandırıcı gelen şey prensle ilgili söyledikleri ben hiçbir zaman prensle arasında problem olduğuna inanmadım yok MJ ona albüm sözü vermiş yok MJ prnsi dolandırmış bunlar bildiğimiz magazin iftiraları
teşekkür ederim deepciimm Michael'ın Mesajları??? 991999
aboreeeyy sanırım Michael'ım hala prensinin yanında Michael'ın Mesajları??? 586927
nunu
nunu

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 09, 2011 11:31 am

Bana çok enteresan geldi. İlk çevirideki anlatım gayet inandırıcı ve düzgün. Çok teşekkürler Deepinside, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ağus. 09, 2011 12:32 pm

Ayrıca bu planın çok eskilere dayandığı, aslında TII in hiç olmayacağı tezlerini de çürütüyor bu açıklama.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından deep_inside Salı Ağus. 09, 2011 7:46 pm

Evet dostlar, 2. mesajın 1. bölümü...Kusura bakmayın vaktim oldukça çeviriyorum, biraz yavaş oluyor...
2. MESAJ
GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
THIS IS IT BÖLÜM 1
Sevgili Dostlarım, ben Michael. Söz verdiğim gibi, bu mesajda THIS IS IT’in amacını anlatacağım.
Benim sahne arkasındaki hayatımı ilk kez halka sunmaktaki mütevazi girişimimi kabul ederek, beni adeta yıkamış olduğunuz bütün sevginize duyduğum minnettarlığı göstermekten başka yapacak bir şeyim yok.
SİNEMA FİLMİ Mİ BELGESEL Mİ?
İlk önce, şunu açıkça belirtmeliyim; TII benim provalarımın belgeselleştirildiği bir çalışmadan başka bir şey değildi.
Yüksek teknolojili film çekim kameralarının varlığı kolayca açıklanabilir. Şirket ve ben halka açık şekilde performans gösteremeyeceğimi biliyorduk. Aldığım ölüm tehdidi göz ardı edilemeyecek kadar gerçekti. Bu işin içinde olan patronlar belirtilen bu durumu anlamak konusunda çok naziktiler.
O zaman da, provaların seyircilerimin beğenisi ve menfaati için daha sonra yayınlanmak üzere film kameralarıyla çekilmesine karar verildi.
Bu giydiğim şov kostümlerini de açıklıyor. Beni izleyen seyircilerimin karşısında kılıksız görünemezdim, görünmemeliydim.
Renklerin seçimine gelince, bu da başka basit bir açıklama.
Sahnede görünür ve belirgin kalabilmek için parlak renkler, daha ziyade neon renkler (yanıp sönen renkler) giydim. Bu izleyenlerin menfaati içindi, böylece sahnede diğerleri arasında bana bakıp aramak zorunda kalmayacaklardı.
TII ismi tura çıkan, sahne sanatçısı kariyerimin bundan sonra sonlanacağı anlamına geldiği için seçildi.
Dostlarım, işaretleri okumak iyidir, ama bu işaretleri basit tutarsanız, ancak o zaman işaretler size doğru yöne sevk edecektir.
Bu provaların sinema filmi olarak çekilmesi asla düşünülmedi. Bütün samimiyetimle söylüyorum, asla benim yönetmenlik başlangıcım olması niyeti güdülmedi.
Film yapmak benim tutkum, ama TII kişisel fikrime göre, benim ilk yönetmenlik girişimim olacak seviyede değil. Ben yardım etmek ve eğer istenirse tavsiye vermek için oradaydım ama Kenny’nin (Ortega) yönetmenliğine hiçbir şekilde müdahale etmedim.
O dahice bir vizyonu olan bir Yönetmen ve asla Mr. Ortega’ya karşı saygısızlık etmeyi düşünemem.
Söylemek zorundayım ki Kenny TII’i bir araya getirerek mükemmel bir iş başardı. Yani provanın gerçeklik atmosferi beni en iyi ışıkta gösterme hevesiyle gölgelenmedi.
Çok iyi başardığı bu işten ötürü Kenny’e şapka çıkarıyorum.
Devam edecek...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Salı Ağus. 09, 2011 9:45 pm

GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR
THIS IS IT 2. MESAJIN 2. BÖLÜMÜ
Canlarım, TII düzmece değildi. Sizi kandırmak için yapılmadı. Hepiniz için duyulan saf sevgiyle yapıldı. Sahneye çıkamayacağım için üzgündüm ve böylelikle biz (bütün ekip) provaların beni bekleyen sevgili hayranlarıma beni birazcık göstermek için çekilmesi gerektiğine karar verdik.
TII’in sunulmasının bir diğer nedeni de, benim fiziksel olarak iyi olduğumun açık biçimde belgelenmesiydi. Sağlığım yerindeydi. Hala sağlıklıyım, Tanrı’nın izniyle ve sizin bütün dualarınızla. Ben yenilgiye uğramış eski bir pop star değilim, belli haberciler ve kanalların yansıttığı gibi; onlar beni gerçekten sevmeyen kişiler için çalışıyorlar.
TII hepinize fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı ve güçlü olduğumu göstermek için İYİ bir fırsattı.
Başka bir şey de, TII asıl provalar gerçekleşmeden aylar ya da seneler önce çekilmedi. Belgeselde gördüğünüz bütün sahneler, duyurulduğu gibi, provaların devam ettiği zaman zarfında çekildi.
Camın içinden geçmek zorunda olduğum (karakter) sahne dışında hiçbir dublör kullanmadım. Sahte bir MJ kullanmak, ve hepinize onun benim olduğumu yutturmak ve hepsinin üstünde sizin dürüstçe vereceğiniz parayı almak bana göre değil. Asla izleyicilerime bir şey yutturmaya çalışmam, onları aldatmam veya onlara ihanet etmem. Eğer beni görmeye gelirseniz, beni görürsünüz, benim gibi görünen birkaç aptalı değil. Sizler bana güç veriyorsunuz. Hepiniz benim canımsınız ve içimde mutluluk ve umut tutma sebebimsiniz.
Lütfen asla sizin sevginize ihanet edeceğimi düşünmeyin. Asla ama asla bunu yapmam. Benim hayata devam etmemin iki sebebi var; annem ve çocuklarım ve benim sevgili hayranlarım.
Aynı zamanda ben O2 Arena’daydım. Bir dublör değildi. İnsanların benim özelliklerimi bildiklerini ve bunun bir başkası olduğunu söyleyebileceklerini okudum. Hayır, o bendim. Bir peruk takıyordum, biraz daha zayıf görünüyordum ve biraz da şapşalca davranıyordum. Çünkü sizin beni nasıl karşılayacağınıza dair hiçbir fikrim yoktu.
Hepinize sebebiyet verdiğim acı yüzünden affedildim mi? Ben masumdum ama siz bunu anlayabilir misiniz? Beni geri isteyen kimse var mı? Şirket insanları bana geldi, ama sizlerle yüzleşmek benim için gerçek sınavdı. Siz, ne gizli bir neden için ne de gizli bir amaç için değil, sadece nazik kalplerinizin iyiliği yüzünden beni seven siz.
Eğer herhangi bir mutsuzluğa ya da hayal kırklığına yol açtıysam beni affedin. İblisler tarafından tuzağa düşürülmüş ve kapana kıstırılmıştım ama size neler döndüğünü söyleyemiyordum.
Şimdi hepsi geçmişte kaldı. Yeni bir hayata başlamak için iyi bir şansım var, ve sizin dualarınız ve sevginiz bana yol gösterecek. Tuhaf ama, şimdi hepinizle yüzleşmekten korkmuyorum. Şimdi biliyorum ki sizin iyi kalpleriniz bana açıklama fırsatı verecek ve ben de bunu bütün gerçekliğiyle yapacağım.
SEVGİLER,
MICHAEL
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Ağus. 09, 2011 9:59 pm

Son mesajla feyk olduğuna daha çok inandım. Düblor olmaması mesela. Bir hayran kendi olmasını istediği şekilde yazmış bence. Mesela düblorlere benim gibi görünen bir kaç aptal demesi. Düblorler onun işini görüyor onlara aptal demesi hoş olmazdı Michael'ın bu bir hayranın yazdığı görüşüne sürüklüyor beni. Ve şu tehditler. Herkesin bildiği komplo senaryosu zaten tehdit aldı o yüzden kaçtı şeklinde. Tehditleri pek açıklamaması falan da düşündürüyor. Ayrıntıya inmemesi de cabası. En fazla bir hayranın gördükleri ve duyduklarından yola çıkarak yazabiliyor.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ağus. 10, 2011 7:38 am

dublörlerine aptal demesi benim de dikkatimi çekti çok garipsedim MJ asla böyle bir şey demez...
daha sonra da film amacıyla çekilmedi demiş...
ayrıca youtube dangerous provaları ile dolu ilk kez sahne arkasında nasıl davrandığını görmüyoruz. Michael'ın TII görüntüleri böyle bir ayrıcalık sağlamadı bize. ilk kez prova esnasında farklı giyindiğini gördük kaldı ki açıklama isteyen bir konu da değil. adı üstünde prova ister kıyafetlerini denersin ister şarkılarının yeni versiyonları istediğin her şeyi yapabilirsin parlak renkli kostümleri şunun bunun için giydim demeye gerek yok. normal kıyafetleriyle de görüntüleri var, ben hepsini görebildim

neyse herkes aynı mantıkla hareket edecek diye bir şey yok zaten devam edelim bakalım okumaya merak ediyorum daha neler yazılmış

nunu
nunu

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 10, 2011 11:04 am

Ben de sizin gibi, bu son mesajlarda sahte olduğuna inanmaya başladım. Benim de dikkatimi çekti o 'Aptal' kelimesi, kaldı ki Michael her zaman dublör kullanan biri, neden dublörüne aptal desin ki. Açıklamaları çok yetersiz ve baştansavma bence, yani bu açıklamaları biraz nazik bir dil kullanarak ben bile yazardım. Bir hayran kolaylıkla yazabilir bunları, eğer bizi inandırmak istiyorsa daha şok edici şekilde açıklamalar yapması gerekir.
Neyse yine de devamını merak ediyorum, emeğin için teşekkürler deepinside, devamını bekliyorum.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics