MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

+18
BaRBaRouS
mj_dodo
Berfin
KING-MJ
MİsmailJ
Adam
MJ_KINGOFPOP
mjmyhero
nunu
Pinokyo
MJ-4EVER
leydis
hsbmj
believe
deep_inside
Riri
nesronic
B'uu
22 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  Empty P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

Mesaj tarafından B'uu Perş. Kas. 11, 2010 8:26 pm

*Nesrin'in facebook'taki mesajıdır olduğu gibi geçiriyorum

Kanye West yumurtladı, ay pardon twitledi Smile)))))))))

"He played clips of Bush and asked me to look at his face while I was trying to talk to him. I wish Michael Jackson had twitter!!!!!! " yani;

"Bush'un kliplerini oynattı ve ben onunla konuşmaya çalışırken onun yüzüne bakmamı istedi. Keşke Michael Jackson'ın twitter'ı olsaydı!!! "
...
"Maybe Mike could have explained how the media tried to set him up!!! It's all a fucking set up!!!! " yani;

"Belki Mike medyanın ona nasıl tuzak kurmaya çalıştığını açıklayabilirdi!!!
Bunların hepsi kahrolası bir tuzak!!!"

"...you can't stop the truth..."
"...gerçeği durduramazsınız..."

En son Burcu tarafından Cuma Ara. 24, 2010 6:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  Empty Geri: P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

Mesaj tarafından Misafir Perş. Kas. 11, 2010 9:19 pm

güzel,hoax kişileri giderek çoğalıyor.tabi adamımızın çevresi geniş.sabahtan beri etrafıma bulaştırdığım karamsarlığım biraz dağıldı.çünkü bu gün weitzman dan gelen açıklamalar yüzünden çocukların düştüğü durum beni üzmüştü.şimdi aile delilli ispatlı ''bu Michaedır''diyor.öyle diyecektiniz de çocuklara neden ''bu babamın sesi değil'' dedirttiniz.neyse ya,demek ki aslında Michael anlayamadığım kadar derin ve bilemediğimiz hesaplar yapıyor demek ki,çocuklar bile birer rol aldığına göre.acaba gerçekten Michaelın twit hesabı var mı?medya gerçekten deli gibi ondan bahsediyor bu ara.şaşkın ördek gibiler.hatta kendi fanları bile onun sesini tanıyamıyor.ne düşünüyor acaba?
Anonymous
Misafir
Misafir

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  Empty Geri: P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

Mesaj tarafından nesronic Perş. Kas. 11, 2010 9:47 pm

Burcu maşallah elin süper hızlı çünkü yazdım sonra da sildim, helal sana valla Very Happy

Niye sildin demeyin ama öyle geldi içimden, çeviride problem falan olduğundan değil yani, çeviri deepinside'dan bu arada Wink

Kenye yumurtlamış cidden, yakında hepsi bir ağızdan kaçırırlar bildiklerini inşallah Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Perş. Kas. 11, 2010 9:48 pm

Radar gibiyimdir Smile olsun burdada bulunsun ,bağzen sen oradan paylaşıyorsun buraya aktarıcak zamanın olmadığını biliyorum yardımcı oluyım dedim Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından nesronic Perş. Kas. 11, 2010 9:50 pm

Teşekkür ederim Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Riri Cuma Kas. 12, 2010 2:42 am

o mümkünse hoax'a karışmasın,sahneye çıkıp alkollü bir şekilde saçmalayarak milletin video ödüllerini falan alsın.

Riri

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Kas. 12, 2010 7:08 am

Madem Kanye West'i geçtiniz, bunları da ekleyeyim...
1-2 gündür twitterda mesaj trafiği yaşanıyor, çok ilginç şeyler var, Conrad Murray bile yazdı (gerçekten o mu bilinmiyor gerçi ama çok Michael'ca yazmış... )Neyse, işte o ilginç tweetler:
Bu Murray:
"DrConradMurray When one is confined you cannot be direct with the message you would like to present. Step back and look at the big picture. God Bless "
"Birileri sizi sınırlandırdığında vermek istediğiniz mesajı direkt olarak veremiyorsunuz. Geriye çekilin ve büyük resme bakın. Tanrı Sizi Korusun."

Bu Jodi Gomes:
"can't stand knowing all that I know, and bound by confidentiality agreements that prevent truths from seeing daylight"
"Bildiğim herşeyi bilip de gün ışığına çıkaracak gerçekleri engelleyen gizlilik anlaşmalarıyla bağlanmış olmaya dayanamıyorum"
İkinci tweet'i:
"I will say: lyrics, songs, beats, scripts, ideas & even vocals can be stolen but no one can take your soul unless u let them. fight the lies"
"Diyeceğim şu: sözler, şarkılar, ritmler, metinler, fikirler ve hatta vokaller bile çalınabilir ama siz izin vermediğiniz sürece sizden ruhunuzu alamazlar, yalanlarla savaşın."

Bu da Taryll'ın twitlonger'a yazdıkları:
Taryll Jackson

"On Monday 8th November 2010, @Taryll said:

I am shocked that things have gotten this far. This is ridiculous. I was at the studio when these questionable files were delivered. I heard these "so-called" Michael Jackson songs raw and without the distraction of the well produced music by Teddy Riley. How they constructed these songs is very sneaky and sly. many people who have worked on this project either have strong doubts and questions while others KNOW the truth yet decided to turn and look the other way with their hands out for $$$. I will NEVER look the other way. Right is Right, Truth is Truth, Facts are Facts and it will all come out!!! I tried so hard to prevent this craziness, but they wouldn't listen. I KNOW my Uncle's voice and something's seriously wrong when you have immediate FAMILY saying it's not him. Don't you have to wonder why? I have strong, undeniable points. They can't give me answers, yet continue to move forward with lies and deception. Sounding like Michael Jackson and BEING Michael Jackson are two different things.

"Bunun bu kadar ileri gitmesinden dolayı şoktayım. Bu saçmalık. Bu kuşkulu dosyalar teslim edildiğinde stüdyodaydım. Bu "sözümona" Michael Jackson şarkıları Teddy Riley'nin iyi üretilmiş müziğiyle oynanmadan ham halini duydum. Bu şarkıları düzenleme şekilleri son derece sinsice ve kurnazca. Bu projede çalışanların da,çok güçlü şüpheleri ve soruları var, diğerleri GERÇEĞİ bildikleri halde yine de elleri dolarla dolu halde dönüp, diğer tarafa bakmaya karar verdiler. Ben ASLA diğer tarafa bakmayacağım. Doğru, doğrudur, hakikat hakikattır, gerçek de gerçektir ve bu ortaya çıkacak!! Bu deliliği önlemek için çok çabaladım ama onlar dinlemediler. Ben kendi amcamın sesini TANIYORUM ve bütün aile bu o değil diyorsa bunda bir yanlışlık var demektir. Nedenini merak etmiyor musunuz? Güçlü, inkar edilemez fikirlerim var. Bana cevap veremezler, hala yalanlarla ve hileyle ilerlemeye devam ediyorlar. Sesinizin Michael Jackson'a benzemesi ve Michael Jackson olmak tamamen farklı iki şey.

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından believe Cuma Kas. 12, 2010 9:49 am

tek diyebilecegim..Vayy Canınaaa ! Shocked
believe
believe

https://www.facebook.com/MissJackson5

Mesaj tarafından hsbmj Cuma Kas. 12, 2010 10:17 am

Özelllikle Murray'ın mesajı gerçekten ilginç ve deep_inside ' ın da dediği gibi çok Michael'ca yazmış ..

Teşekkürler ..

hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından leydis Cuma Kas. 12, 2010 11:13 am

Gizli anlaşmalar mı P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  283281 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  815685
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Kas. 12, 2010 12:02 pm

Evet Murray değilde Michael konuşmuş gibi..Michael hayatteyken herşey onu sınırlıyordu ama şimdi çok özgür istediği gibi at koşturuyor Very Happy

Jodi Gomes de resmen Hoax olduğunu ve gizlilik anlaşması imzaladığını söylüyor yahu Very Happy

Yahu Taryll Jackson sanki doğruyu söylüyor yaa Rolling Eyes acaba gerçekten Michael değilmi bu şarkıyı söyleyen..Bu cümlelerde ben samimiyet seziyorum şahsen Rolling Eyes
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 12, 2010 1:36 pm

ben yanlış mı anlıyorum,H. weitzman dan gelen açıklama ,aileyi temsil ettiği için onlardan gelmiş sayılmıyor mu?dünkü görüntü sanki artık onlar tarafından da kabul edilmiş gibiydi.avukatları bunun Michael olduğunun ispatlandığını söyledi ama aile hala böyle konuşuyor.bir gizlilik anlaşması yapıldıysa,o kadar çok kişiyi susturmak sony ye pahalıya patlamış olacak ki bunların içinde Michaella çalışmış olan dostu bildiğimiz kişiler var.nasıl olur bu iş?Jacksonlar planlanmış bir şeyi (umarım Michael planlamıştır)oynuyor dur inşallah,öbür türlü düşününce delircek gibi oluyorum.bir de sony niye böyle bir salaklık yapsın ki .yani burda Michael ''yıllardır medyanın söylediği herşeye inandınız,alın bakalım şimdi neye inanacaksınız mı diyo?ay şu an number one fm de breaking news var.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 12, 2010 1:46 pm

dayanın arkadaşlar ,hoax kişilerinden birinin patlamasına az kaldı.bakalım önce kim ötecek.mesela teddy riley en son twitinde şöyle demiş:lanet olsun,ağzımı bozmak üzereyim!
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Cuma Kas. 12, 2010 1:49 pm

Boz Tedy boz diye yazalım biz de Smile Zaten bu Tedy değil miydi Michael bana dünyayı şok edeceğini söyledi diyen Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Kas. 12, 2010 2:00 pm

Boz Tedicim boz aramızda kimseye söylemeyiz. Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Cuma Kas. 12, 2010 4:52 pm

ted ağzını yine üstü kapalı bozacaktır o yüzden hayal kırıklığı olmasın ne yapmaya çalıştığını biraz geç anladım da ben o bakımdan diyorum yani P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  991999
nunu
nunu

Mesaj tarafından believe Cuma Kas. 12, 2010 7:07 pm

Yirim seni tediii
Boz agızını
agzını yidigiminn..
Söylede rahatla What a Face
believe
believe

https://www.facebook.com/MissJackson5

Mesaj tarafından mjmyhero C.tesi Kas. 20, 2010 9:33 pm

ne diyeceğimi bilemez haldeyim P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  586927
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ara. 22, 2010 3:44 pm

Ben aceleyle buraya yazıyorum, dilerseniz ayrı başlık açmadım, siz dilerseniz açın.
Bir haberim var...Sizi boşuna heyecanlandırmak istemem ama bu ilginç...Iamdidy twitterına şok şeyler yazdı. Didy'nin verified twitter'ı, dolayısıyla şüphe yok. Buyrun tweetleri:

@iamdiddy
iamdiddy
He returns in 10 days..........(10 gün içerisinde geri dönüyor)
8 hours ago via ÜberTwitter Favorite Retweet Reply

@iamdiddy
iamdiddy
10 days until He returns... better get some dancing lessons... lol(Geri dönmesine 10 gün kaldı...dans dersleri alsak iyi olacak...lol)
3 hours ago via CoTweet Favorite Retweet Reply

@iamdiddy
iamdiddy

Yall asked Him to come back! Watch what you ask for!! He returns in 9 Days!!! Bring out the ruby s and emeralds Bitch!! He said it I didn't! (Hepiniz ondan dönmesini istediniz. İstediğiniz şeyin gerçekleşmesini izleyin!! 9 gün içerisinde dönüyor!! Zümrütleri ve yakutları çıkarın!! Bunu o söyledi, ben değil!)
1 hour ago via ÜberTwitter Favorite Undo Retweet Reply
10 more days...... and then he's takin the motherfuckin gloves off....

10 gün daha...ve sonra o kahrolası eldivenleri çıkarıyor...

Ben "o" olduğunu düşünmek istiyorum...
Keep believin'...

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MJ_KINGOFPOP Çarş. Ara. 22, 2010 3:58 pm

Deepinside suan gercekten cok mutluyum.Dusununce mantikli geliyor.On gun sonra 2011 olacak ve Amerika'da sahte olum suresi 2 yil.2009'da sozde oldu ve 2011 de geri donmesi lazim.Cok guzel bir sey tesekkurler Smile
MJ_KINGOFPOP
MJ_KINGOFPOP

Mesaj tarafından mjmyhero Çarş. Ara. 22, 2010 7:22 pm

deep_inside demiş ki:Ben aceleyle buraya yazıyorum, dilerseniz ayrı başlık açmadım, siz dilerseniz açın.
Bir haberim var...Sizi boşuna heyecanlandırmak istemem ama bu ilginç...Iamdidy twitterına şok şeyler yazdı. Didy'nin verified twitter'ı, dolayısıyla şüphe yok. Buyrun tweetleri:

@iamdiddy
iamdiddy
He returns in 10 days..........(10 gün içerisinde geri dönüyor)
8 hours ago via ÜberTwitter Favorite Retweet Reply

@iamdiddy
iamdiddy
10 days until He returns... better get some dancing lessons... lol(Geri dönmesine 10 gün kaldı...dans dersleri alsak iyi olacak...lol)
3 hours ago via CoTweet Favorite Retweet Reply

@iamdiddy
iamdiddy

Yall asked Him to come back! Watch what you ask for!! He returns in 9 Days!!! Bring out the ruby s and emeralds Bitch!! He said it I didn't! (Hepiniz ondan dönmesini istediniz. İstediğiniz şeyin gerçekleşmesini izleyin!! 9 gün içerisinde dönüyor!! Zümrütleri ve yakutları çıkarın!! Bunu o söyledi, ben değil!)
1 hour ago via ÜberTwitter Favorite Undo Retweet Reply
10 more days...... and then he's takin the motherfuckin gloves off....

10 gün daha...ve sonra o kahrolası eldivenleri çıkarıyor...

Ben "o" olduğunu düşünmek istiyorum...
Keep believin'...

bu çok heyecan verici P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  815857
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ara. 22, 2010 8:45 pm

vay canına,önce bunun albüm çıkarıcak bir dostu falan mı var diye heyecanımı bastırmak istedim ama yok canım,bu bizimkinden bahsediyor,daha fazla bastıramıyacağım. P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  586927
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Adam Çarş. Ara. 22, 2010 9:13 pm

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  5192 Duygulaırmı anlatamıyorumki
Adam
Adam

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ara. 22, 2010 9:15 pm

Allahım sana yalvarıyorum ne olur o dönsün.

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Çarş. Ara. 22, 2010 9:35 pm

Ümitlenmiyeyim dedim ama yok ümitleneyim 9 gün bile olsa onu beklemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşamak çok güzel,bütün kalbimle onun gelmesini diliyorum,hepimizin gözü aydın cheers P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  604585
leydis
leydis

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics