MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

+18
BaRBaRouS
mj_dodo
Berfin
KING-MJ
MİsmailJ
Adam
MJ_KINGOFPOP
mjmyhero
nunu
Pinokyo
MJ-4EVER
leydis
hsbmj
believe
deep_inside
Riri
nesronic
B'uu
22 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  - Sayfa 3 Empty Geri: P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

Mesaj tarafından KING-MJ Ptsi Ara. 27, 2010 8:35 pm

pantolonu düşen sahıs Chris Brown yalnız Laughing
KING-MJ
KING-MJ

P.Diddy & Kanye West twitter mesajları  - Sayfa 3 Empty Geri: P.Diddy & Kanye West twitter mesajları

Mesaj tarafından MJSedef Ptsi Ara. 27, 2010 11:22 pm

gece boyunca mj çalınmış partide bu ne güzel birşey sürekli MJ Heart
MJSedef
MJSedef

Mesaj tarafından 4k1n_B3y Salı Ara. 28, 2010 5:04 pm

Bu adam 1996 da en ünlü uyuşturucu satıcısıymış baya bir zaman önce arkadaşımla muhabbeti geçmişti ve bu adamın nasıl MJ'le böyle alakalı olabileceği düşündürüyor beni.
4k1n_B3y
4k1n_B3y

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Ara. 28, 2010 5:31 pm

4k1n_B3y demiş ki:Bu adam 1996 da en ünlü uyuşturucu satıcısıymış baya bir zaman önce arkadaşımla muhabbeti geçmişti ve bu adamın nasıl MJ'le böyle alakalı olabileceği düşündürüyor beni.

Michael aslında sokak zencilerini falan sever.Michaelın bu yanıda var şarkılarında argo kullanır falan.Zenciler ikinci sınıf olarak görüldüğü için onların diliyle konuşmayı sever.Onları savunur.Bu bakımdan ilişkisi olabilir.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Riri Salı Ara. 28, 2010 6:16 pm

4k1n_B3y demiş ki:Bu adam 1996 da en ünlü uyuşturucu satıcısıymış baya bir zaman önce arkadaşımla muhabbeti geçmişti ve bu adamın nasıl MJ'le böyle alakalı olabileceği düşündürüyor beni.

insanların değişebileceğini unutmamak lazım.ayrıca hatırlatırım,evan chandler da michael'ın yakın komşularından birisiydi.

Riri

Mesaj tarafından KING-MJ Cuma Ara. 31, 2010 3:28 pm

ne oldu P'den ses yokmu
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından MJSedef C.tesi Ocak 01, 2011 6:50 pm

Gerçekten arkadaşlar P.Diddy den ses yokmu söylediği süre doldu

{Hepiniz ondan dönmesini istediniz. İstediğiniz şeyin gerçekleşmesini izleyin!! 9 gün içerisinde dönüyor!! Zümrütleri ve yakutları çıkarın!! Bunu o söyledi, ben değil!..-}-
diyerek kimi kast ettiği belli oldumu???
MJSedef
MJSedef

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Ocak 01, 2011 6:59 pm

herzamanki gibi hüsran ya..

bazen geriye dönüp su ana kadar cıkan kanıtlara bakıyorumda hep bizi zamanında asırı gaza getirip az kaldı bugun yarın Bam gelir dedigimiz şeyler çok olmuş. şimdi unutuldu gitti.
mesela nedense ben this is it backmaskingte cok heyecanlanmıştım şimdi unuttuk gitti..
her gün ortega nın twitter ını takip ediyorduk MJden sonra en güvendigim adamdı uctu gitti...

......................

offffffffffffffffffffffff
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Ocak 01, 2011 7:12 pm

Hüsrana kapılmayalım arkadaşlar, sonuçta inancımızı diri tutacak şeylerdi hepsi, bütün bu şeyler olmasaydı şimdiye hiç birimiz believer olarak kalmazdık Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJSedef C.tesi Ocak 01, 2011 7:16 pm

ah ya yinemi hüsran yani ?? offf Sad insanlar bunu yapmasın artık oynamasın bizimle.

Kimden bahsediyordu acaba en azından onu açıklasa..
MJSedef
MJSedef

Mesaj tarafından nunu C.tesi Ocak 01, 2011 7:23 pm

KING-MJ demiş ki:herzamanki gibi hüsran ya..

bazen geriye dönüp su ana kadar cıkan kanıtlara bakıyorumda hep bizi zamanında asırı gaza getirip az kaldı bugun yarın Bam gelir dedigimiz şeyler çok olmuş. şimdi unutuldu gitti.
mesela nedense ben this is it backmaskingte cok heyecanlanmıştım şimdi unuttuk gitti..
her gün ortega nın twitter ını takip ediyorduk MJden sonra en güvendigim adamdı uctu gitti...

......................

offffffffffffffffffffffff

ölmediğine inanmak ayrı, şu ortaya atılan hoax hikayelerine inanmak ayrı konu.
şimdi ben çok uzun zamandır düşünüyorum 1 yıldan fazla oldu nereye baksan believer mesajı...bir çok şeyi bir arda düşünmek zorunda kalıyoruz
tüm bu oyunları sony düzenliyor ..evet ya sony düzenliyor son albümdeki rezaletle kendilerini kessin ele verdiler... Neutral
hayır hayır tüm bu oyunlar MJ tarafından bizzat düzenlenip yönetiliyor ama etrafında olan bütün insanlara bakıyoruz ki buna teddy son örnektir bizden fazla bir şey bilmediği ortaya çıkıyor...çıkışlar hep aynı... olaya hızla bir giriverip insanları ümitlendirip bir müddet bizleri oyalıyorlar sonra hadi bakalım gelsim twıtlar, forumlar, bloglar falan filan...sonuç var mı hangisinin verdiği mesaj yerini buldu orteganın mı akonun mu teddy nin mi? hangisinin? Jacksongiller e hiç bulaşmıyorum bile peehhh Twisted Evil
ne yaparsak yapalım hep başa hatta en başa dönmekten bir türlü kurtulamıyoruz bunun adı kısır döngü. No

eğer bu tip söylemler nabız yoklamak içinse gerek yok ki olayla ilgilenler zaten belli MJ hayranlarının yarısı bile değil. yani bizler bu mudur hedef?

hiçbirini ümitsizliğe kapılalım diye yazmadım ölmedi ben öldüğüne inanmıyorum ama şu var ki herkesin bu olayı kullanarak bizleri oyalaması da canımı iyiden iyiye sıkmaya başladı (gerçi takiplemeye devam edicem Neutral )

sadece bir şeyleri kurcalerken her zaman daha seçici olalım ya da her söylenene inanmayalım derim. diyelim ki inandık açık kapımız her zaman olsun keklenmemek için. Laughing

nunu
nunu

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 12, 2011 1:39 pm

Ümitlenmeyeyim diyorum ama;
iamdiddy
Wake up people!!!!!! Today is a New day!!! You have another chance! Its not over. Let's go! #Day1 !!!!!
16 minutes ago Favorite Retweet Reply Question
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından KingofMusic Salı Tem. 12, 2011 2:34 pm

Londra'da ki konserinden bahsediyor Diddy. Smile
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 12, 2011 2:39 pm

Hmmm anlıyorum,ümit dünyası işte Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Şub. 21, 2012 2:05 pm

Diddy önemli bi açıklama mı yapcakmış ya da önemli bi açıklama mı olacakmış tam anlamadım pek de bişey beklemiyorum ama merak edenler olursa diye:

iamdiddy
"BIG ANNOUNCEMENT COMING AT 10AM EST! STAY TUNED→ nytimes.com/2012/02/21/bus…"

"5 HOURS LEFT!!! BIG ANNOUNCEMENT COMING AT 10AM EST!!"

"4 MORE HOURS TIL MY BIG ANNOUNCEMENT COMING AT 10AM EST!!"

"3 HOURS LEFT…"

"2 MORE HOURS..."

"IT’S THE FINAL HOUR!!!! STAY TUNED!! BIG NEWS COMING AT 10AM!!!"

Belki ilgilenen olur diye buraya yazayım dedim. Bu da link:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Salı Şub. 21, 2012 4:14 pm

N'oldu,ne açıklamış?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Şub. 21, 2012 4:35 pm

Bizimki ile ilgili değil sanırım.

Pinokyo

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Şub. 21, 2012 6:44 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şunu açıklamış. Bizle ilgili değil. Zaten ilgili olacağını düşünmüyordum da.
MİsmailJ
MİsmailJ

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics