MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥

5 posters

HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  Empty HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 7:52 am

Bu videoyu seyrettikten sonra sorulabilecek tek cümle bence şudur...

Michael Jackson diye biri gerçekten var mıdır???

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  Empty Geri: HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥

Mesaj tarafından nunu Perş. Ağus. 11, 2011 9:18 am

bu videoda görmediğim bazı resimler var la toya da çok dikkatimi çekti ya bu adam ne yapıyor la toya nın kılığında mı dolaşıyor şimdide inanamıyorum HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  733568 scratch
nunu
nunu

HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  Empty Geri: HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Ağus. 11, 2011 10:15 am

7.02 de bir karşılaştırmalı MJ fotosu var TII'dan alınan.Sağ taraftaki MJ olmayan resmi MJTF de paylaşmışlar,"bu Michael değil,dublör,burunlar,kulaklar farklı" diyecek oldum,demez olaydım Razz
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 11, 2011 2:00 pm

Şimdi ne desem bilemedim..Son aylarda çocuklardan bir an olsun ayrılmayan La Toya,Michael kesinlikle öldürüldü diyen La Toya,kitap yazan La Toya...Michael La Toya kılığında gezermiş bi de burnumuzun dibinde..Vallahi 2 gram aklım var zaten onu da Michael uğruna harcayacağım az kaldı.... Laughing HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  83066 HOAX MICHAEL JACKSON ♥♥ WHO'S IS IT ♥♥  557417

Pinokyo

Mesaj tarafından sonajackson5809 Perş. Ağus. 11, 2011 5:33 pm

Youtube'da mjviva ismiyle ben dublor kullanmadim yazmis,buna ne demeli,arkadaslar?7.02 gercekten farkli!!!
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ağus. 11, 2011 5:48 pm

Oradaki fotoların biri inceltilmiş biri kalınlatılmış. Yani buna ışık, açı farklarını da katarsak kesin bir karar veremeyiz.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

- Similar topics