MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself

Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself Empty Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 12, 2011 3:25 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
dün duruşmadaki otopsi doktoru,MJ ın kendini öldürdüğüne inanmıyorum demiş.Mj ın ,Murray nin iddia ettiği gibi iki dakika içinde,başka sedatiflerin etkisi altındayken, kendine ölümcül doz propofol yaptığına inanmıyorum.demiş.ayrıca Murray nin -ilacın içilmek yoluyla alındığı ifadesine rağmen-,MJ ın boğazında,yemek borusunda ve midesinde propofola benzeyen beyaz bir madde de bulunmadığını söylemiş.(doğrusu ağzındaki ETT yi çıkarma zahmetine girmeden boğazı nasıl incelediklerini merak ettim)yatak odasındaki ölçüm cihazları eksikliğine bakınca,Murray nin kolayca çok miktarda propofol vermiş olabileceğini söylemiş(sanırım dozu belli bir süreye ayarlayarak veren bir cihazın olmadığından bahsetmiş)
doktora göre michael ideal kilosundaymış.ve kalbi onun yaşındaki diğer insanlara göre oldukça sağlıklıymış.bunun dışında bazı ıvır zıvır önemli olmayan bulgulardan bahsetmiş,prostat,kronik akciğer enfeksiyonu,vitiligo,kalınbağırsakta bir polip,kafa derisinde yanık izi gibi.
ayrıca fazladan bir kaburgası varmış(bravo radyoloji bulmuş bunu ama vertebra ve bacaktaki eski sorunları nedense görmemiş)doktor,sedatif kombinasyonu +propofolun ölüme sebep olduğunu düşünüyormuş.çapraz sorgulama sırasındaysa,bu ifadesini yumuşatmış,ne kadar olasılıksız gözükse de kendine vermiş olabiir gibilerinden..
Anonymous
Misafir
Misafir

Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself Empty Geri: Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself

Mesaj tarafından leydis Perş. Ekim 13, 2011 6:23 am

Şengüncüm teşekkürler canım,o ideal kilosundaysa bence de iyi ayrı konu da ,dünyadaki diğer erkekler ne kilosunda onu çok merak ettim, sağlıklılık dış görünüşten belli olan bir durum ,en çok da gözlerden bu durum da Maykıl da çok iyi kendini gösteriyordu,doktora katılıyorum sağlıklı olduğu konusunda, çapraz sorguda niye çark etmiş ki ne kadar olanaksız görünse de ne demek, o zaman hiçbir şeye şudur ya da budur demeyelim sen uzmansın madem herhangi bir yerinde beyaz bir madde bulmamışsın,bilim kesin konuşur kanıtlar otopside bunun için var,ne güzel bir ifade hiç bir yerinde yok ama madem siz öyle diyorsunuz o zaman içmiştire gelmiş olay Rolling Eyes Tuhaf işte her şeyiyle tuhaf What a Face
leydis
leydis

Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself Empty Geri: Autopsy Doc I Don't Believe MJ Killed Himself

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ekim 13, 2011 3:32 pm

Sibel cim aslında adamı yarım yamalak seyredebildim ama savunmanın Flanagan diye bi avukatı var,çapraz sorgu dedikleri şeyi o mu yaptı bilmiyorum.ama o soruları bana sorsaydı o adam,-durun Michael Jackson ı ben öldürdüm-derdim Very Happy korkutucu ve ısrarcı bir tip.cevap veren adam da zaten bi hoştu.mıymıymıy...çok fazla otopsi yapmış belli.şimdi zombiye dönüşecek diye geçiriyordum içimden,sonra otopsi fotosu gelmiş,gerçek zombimiz.. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics