MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial

+2
Pinokyo
ecz_mj
6 posters

MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial  Empty MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Nis. 21, 2011 7:25 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu ne şimdi? Question
ecz_mj
ecz_mj

MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial  Empty Geri: MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 21, 2011 7:28 pm

Sakin olalım.Mutlaka altından birşey çıkacaktır.Çok daha kötülerini gördük.

Pinokyo

MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial  Empty Geri: MJ Autopsy Photos ALLOWED In Dr. Murray Trial

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Nis. 21, 2011 7:36 pm

Tamam sakinim şimdi, görünce birden panik yaptım pale
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından KING-MJ Perş. Nis. 21, 2011 8:30 pm

otopsi resmlerimi cıkıcakmş bn anlamadm.

her ne olursa olsun canınızı sıkmayın. hiç bir zaman 26 haziran sabahını bir daha yasamayın. bn son bi kaç aydır herşeyi kabullendm evet MJin yasadıgına inanıyorum. ama yarın sabah bu otopsilerden en kötü haber bile gelse asla moralimi bozmam. hatta azcık bile olsa sevinirm. çünkü dönerse bi 26 haziran daha yasamamız gerekicek ve bunu kaldıramam. ayrıca öldügünede asla inanmam. sadece dönmekten vaz gecip saglam kanıtlar yarattıgına inanblirm.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nesronic Cuma Nis. 22, 2011 8:31 am

iki otopsi fotosu kanıt olarak kullanılacakmış, neyin kanıtı???
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 22, 2011 10:26 am

Bence bunun intikamını alacak!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından MicHale Cuma Nis. 22, 2011 2:29 pm

Fotoğraflardan biri Michael'ın çıplak vücudunu gösteriyormuş fakat yargıç belli bölgelerin kapalı olacağını söylemiş (ehh yani bi zahmet). Diğeri kıyafetleriyle sedyeye yatırılmış şekilde çekilmiş. Şimdi bu fotoğraflar neyin kanıtı olacak ben bunu hiç anlamadım doğrusu Sleep

İnsanları Michael'ın öldüğüne inandırmak için zorluyorlar sadece. Bu fotoğrafların davanın konusuyla uzaktan yakından ilgisi bile yok bence.
MicHale
MicHale

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Nis. 22, 2011 5:56 pm

KING-MJ demiş ki:otopsi resmlerimi cıkıcakmş bn anlamadm.

her ne olursa olsun canınızı sıkmayın. hiç bir zaman 26 haziran sabahını bir daha yasamayın. bn son bi kaç aydır herşeyi kabullendm evet MJin yasadıgına inanıyorum. ama yarın sabah bu otopsilerden en kötü haber bile gelse asla moralimi bozmam. hatta azcık bile olsa sevinirm. çünkü dönerse bi 26 haziran daha yasamamız gerekicek ve bunu kaldıramam. ayrıca öldügünede asla inanmam. sadece dönmekten vaz gecip saglam kanıtlar yarattıgına inanblirm.

Duygularıma tercüman olmuşsun...Bu saatten sonra öldüğüne kolay kolay inanacağımı sanmıyorum,hele şu manken kullanarak otopsi canlandırması yapacaklarını duyduktan sonra bunun gerçekleşeceğini hiç düşünmüyorum,bakış açımı MJ lehine çevireli çok oldu...Bundan sebep ben de bu olayların hoaxı besleyen yeni damarlar olduğuna karar verdim...Yani en azından kendi selametim için böyle düşünmeliyim Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Nis. 29, 2011 11:39 am

MicHale demiş ki:Fotoğraflardan biri Michael'ın çıplak vücudunu gösteriyormuş fakat yargıç belli bölgelerin kapalı olacağını söylemiş (ehh yani bi zahmet). Diğeri kıyafetleriyle sedyeye yatırılmış şekilde çekilmiş. Şimdi bu fotoğraflar neyin kanıtı olacak ben bunu hiç anlamadım doğrusu Sleep

İnsanları Michael'ın öldüğüne inandırmak için zorluyorlar sadece. Bu fotoğrafların davanın konusuyla uzaktan yakından ilgisi bile yok bence.

Dava Michael öldümü ölmedimi konusunu işliyor da ona fotoğraf sunuluyor sanki Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

- Similar topics