MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!

2 posters

Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!  Empty Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Nis. 12, 2012 3:24 pm

Kardeşleri döndüğü için ne kadar mutlu La Toya. İnsan biraz üzüyor numarası yapar Michael'sız Jackson Five ama herkes çok mutlu.Canlarım benim.Seviyorum sizi Jacksongiller Very Happy

*Luno Jo uzmanı arkadaşımızdan Smile ve özellikle Deepten yorum bekliyorum.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!  Empty Geri: Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!

Mesaj tarafından Misafir Perş. Nis. 12, 2012 4:10 pm

ben niye üzerime alındım bilmiyorum da LunaJo kişisel bi yorum yapmamış ayrıca da dünya üzerindeki herkesin ingilizce bildiğini farzettiği için altyazı koymamış.o yüzden ben yanlızca '' ay ne de güzel gülüyolar,keşke beni de aralarına alsalarmış'' dan başka yorum yapamıycam. Razz Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!  364876
Deep ne diycek acaba? arada bi yerde Mike and others are going on tour,hehehehe!'' falan demiş herhalde.bu haber bana nedense geçenlerde Jermaim in MJJC ye verdiği röportajı hatırlattı.''aslında son bir kardeşler konseri için Michael anneme söz vermişti.'' demesini. scratch
Anonymous
Misafir
Misafir

Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!  Empty Geri: Latoya Jackson says fans won't miss MJ during J5 reunion!

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Nis. 12, 2012 6:52 pm

Pinokyo demiş ki:Kardeşleri döndüğü için ne kadar mutlu La Toya. İnsan biraz üzüyor numarası yapar Michael'sız Jackson Five ama herkes çok mutlu.Canlarım benim.Seviyorum sizi Jacksongiller Very Happy

*Luno Jo uzmanı arkadaşımızdan Smile ve özellikle Deepten yorum bekliyorum.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

LaToya biraz saçmalamış Michael'ı aramayacaksınız bile derken...Özür dilerim ama ben her koşulda Michael'ı ararım Jackson5'ın içinde ya da dışında! Ama tabi, her zamanki gibi bulmaca çözdürüyorsa, yani metafor kullandıysa, "michael'ı aramayacaksınız bile" demek o "zaten orada olacağı için onu aramayacaksınız" anlamına geliyorsa, o da ayrı tabi...Aksi durumda, bu çok sinir bozucu bir söylem olmuş, Jackson kardeşlerin Michael'a ihtiyacı yok, onsuz da muhteşemler demeye getirmiş oluyor çünkü...
deep_inside
deep_inside

- Similar topics