MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ABC7 Court News

4 posters

ABC7 Court News Empty ABC7 Court News

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Tem. 16, 2013 8:15 am

Aeg mahkemesini naklen anlatan medya kuruluşunun twiter hesabını iyi izlememiz gerektiğini düşünüyorum.Tuhaf bir hesap , gayet güzel ipuçları veriyor.O yüzden ayrı bir başlık açmamız gerek diye düşündüm.Bir kaç gün önce UGH !!! dedi bugün attığı tweet ise aşağıdaki gibidir.
Very Happy Very Happy 

Tier 1 are top artists: U2, Madonna, Bruce Springsteen, Bon Jovi, Erk said. “MJ is in a class of his own, King of Pop, no one came close."

Pinokyo

ABC7 Court News Empty Geri: ABC7 Court News

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Tem. 16, 2013 10:21 am

Strong: Had MJ not died in 2009, you estimate he would've gone on tour 3 more years, 4 more tours after that until age 66, correct?

Erk: 4 more tours, until age 66, was my professional opinion.

Nasıl yani ?? This is it tur gerçekleşseydi bu adamlar Michael'a 4 tur daha yaptırıp , onu 66 yaşına kadar çalıştıracaklar mıydı ??? Shocked Shocked 

Pinokyo

Mesaj tarafından emretelime Salı Tem. 16, 2013 11:36 am

Ben 50 yaşında zorla 66 yaşıma kadar çalıştırılmak zorunda kalsaydım ben de ölmeyi tercih ederdim.

Yavaş yavaş Michael neden kendini ölmüş gibi gösterdiğinin cevaplarını bırakıyor sanki. Olur da bir gün dönerse ''66 yaşıma kadar zorla çalıştırılmak zorunda kalacaktım. Buna maruz kalsaydım zaten ölecektim.'' gibi bir cevapla kimsenin aklında soru işareti bırakmazdı bence.
emretelime
emretelime

Mesaj tarafından liberian girl Salı Tem. 16, 2013 7:07 pm

arkadaşlar türkçelerinide yazın lütfen bende twitter da gördüm bu sayfayı ama maalesef anlamıyorum sizde takip ediyorsunuz diye ne görsem buraya bakıyorum ve çok teşekkür ederim ki sizde görmüş ve paylaşmış oluyorsunuz Smile ama bnm gibi ingilizcesi olmayanlara çevirirseniz çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

liberian girl

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Tem. 17, 2013 7:48 am

Tamam anladığım kadarıyla açıklayayım.Dünde Michael'ın hayatı boyunca yaptığı turları ve turlar sırasında kaç yaşında olduğunu sorguladılar.This is it tour boyunca 260 gösteri yapılacakmış.O sırada Michael'ın 50 yaşında olduğunu düşünürsek , bence Michael bu şovları yapamazdı demeye getiriyorlar.Kafam karıştı şimdi.Michael'ın çok hasta olduğu ve öleceği haberi 2008 Aralık'ta ortaya çıkmamış mıydı.Aeg sağlık durumu netlik kazanmayan ve 50 yaşında olan birinin nasıl 50 şov yapabileceğine nasıl inanır.Konserleri yapmak için Michael'ın çok sağlıklı olması gerekmiyor mu ? Bir şirket nasıl böyle bir ticari riske girer ?

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Cuma Tem. 19, 2013 8:01 am

inanması güç gelebilir size ama önceki konserlerinde de bazı aksaklıkların sonuçlarını bildiğim için zaman zaman bu hoax işinde bazı anlaşmaların karşılıklı olduğunu düşünüyorum
nunu
nunu

Mesaj tarafından liberian girl Paz Tem. 21, 2013 4:26 pm

Teşekkür ederim Pinokyo

liberian girl

- Similar topics