MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı

+7
biyoloji
mjmyhero
umut356109
MJ-4EVER
MİsmailJ
nesronic
B'uu
11 posters

Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı Empty Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Mayıs 08, 2010 11:29 am

Murray destekçileri mahkemede görünmeye başlamışlar.Önümüzdeki ay yapılacak olan duruşmada büyük bi gösteri planlandığını öğrenmişler(tmz)
Murrayın yakın arkadaşları dışında ,hastaları ve bir grup klisie görevlisi Houston'dan Las Vegas'a otobüs kiralayayıp 14 Haziranda orada olacaklarmış.

Önümüzdeki ay yapılacak miting için bazı tabela fikirleri var:

-Conrad Murray insanları öldürmez.Propofol yok..!
-Michael kendini öldürdü.!Üstesinden gelin.
-Siyah ya da beyaz, ücretsiz Conny bu gece! (Conny,Conrad herhalde)
-Conrad smooth criminal değil.
-Herkes hata yapar.İddaa..!
(Heryerini çevirmedim ama isteyen benim atladığım yerleri çevirebilir:)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı Empty Geri: Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Mayıs 08, 2010 11:41 am

Haha, hoho, hihi Laughing iyiymiş bu haber Laughing

Beklenen 8 Mayıs hadisesi bu olsa gerek, cidden daha ala bir şey düşünemiyorum Laughing

Michael kendini öldürdü.!Üstesinden gelin. kısmı da ripperlara herhalde Laughing Michael kendi ölümünü hoaxladı, fakeledi, üstesinden gelin denmiş resmen Laughing Laughing Laughing
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı Empty Geri: Conrad Murray Destekleyenler Gösterme Planı

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Mayıs 08, 2010 12:01 pm

BOW 8 Mayıs önemli demişti.Bu haber BOW un söylediğini kanıtlıyor.Çok iyi bir haber.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Mayıs 08, 2010 1:09 pm

vayyy beee bukadarda atıpta tutulmaz arkadaşlar böyle şeyler benim bow a olan inancımı kuvvetlerndiriyor hatta % 100 e ulaştı diyebilirim bunlar tutuyorsa haziran dönüşü olacak gibime geliyor..bazıları tesadüf diyor bow un dedikleri e artıık bukadarda olmaz..8 mayıs önemli Tmz yi takip edin demişti alın işte oldu Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Mayıs 08, 2010 1:41 pm

Çoğu şeyde olduğu gibi Bow bunda da yanılmamış.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Mayıs 08, 2010 4:31 pm

Satır araları çok şey söylüyor Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından mjmyhero Ptsi Mayıs 10, 2010 11:48 am

-Conrad Murray insanları öldürmez.Propofol yok..!
-Michael kendini öldürdü.!Üstesinden gelin.

hele bu iki cümle oldukça ilginç. Smile
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından biyoloji Ptsi Mayıs 10, 2010 3:06 pm

Peki Bow gazeteci ise TMZ nin bir parçası olamaz mı?
sonuçta insanları sürekli oraya yönlendiriyor.
Ve TMZ ile ilgili söylediği herşey doğru çıkıyor bounce

biyoloji

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Mayıs 10, 2010 5:51 pm

Propofol yok değil;

Propofol öldürüyor, yani insanları Murray değil propofol öldürüyor, demek istiyor. Wink
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından Riri Ptsi Mayıs 10, 2010 6:11 pm

nesronic demiş ki:Haha, hoho, hihi Laughing iyiymiş bu haber Laughing

Beklenen 8 Mayıs hadisesi bu olsa gerek, cidden daha ala bir şey düşünemiyorum Laughing

Michael kendini öldürdü.!Üstesinden gelin. kısmı da ripperlara herhalde Laughing Michael kendi ölümünü hoaxladı, fakeledi, üstesinden gelin denmiş resmen Laughing Laughing Laughing

Hayır,Michael bağımlıydı ilaçları kendi isteğiyle kullandı denmek istenmiş.

Riri

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Mayıs 10, 2010 6:37 pm

Riri demiş ki:

vallaha mı, ben de yanlış anlamışım demek...

Hiç hiciv diye bir şey duydun mı Riri???
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Riri Ptsi Mayıs 10, 2010 7:33 pm

nesronic demiş ki:
Riri demiş ki:

vallaha mı, ben de yanlış anlamışım demek...

Hiç hiciv diye bir şey duydun mı Riri???

Tabii ki,hiciv olma olasılığı da var.Ama iki yere de çekilebilir bu,onu hatırlatmak istedim.Umarım hoax'la ilgili birşeydir.

Riri

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 10, 2010 7:38 pm

bu sloganları hazırlayanlar(c. murray destekçileri) ile fotoğraftaki yazıyı hazırlayanlar aynı değil değil mi?bu fotoğrafı çünkü daha önce de görmüştüm.ayrıca bu kendini öldürme hikayesinin bu ilaçlardan anlayan bir kişi için elle tutulur tarafı yok.teoride çok küçük bir ihtimal, pratikte imkansız birşey.bir bilirkişi için bu savunmanın çok uyduruk olduğunu anlamak kolay.bana inanın bu çok uyduruk bir savunma.daha önce de doktorun hayranlarına seslendiği bir konuşma izlemiştik.aynı michaelın taciz iddiaları zamanındaki konuşmasına benziyordu.işlerin kızışması göstermelik.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Mayıs 10, 2010 8:28 pm

Bi daha çeviri yapmasam mı ? Very Happy Very Happy Twisted Evil

Sonuçta kola öldürdü demek MJ kendi kendini öldürdüye çıkar zaten böylede haber var .Murray öldürmedi ,propofol öldürdü eeee tek başına propofol MJ'in damarına girmediğine göre .Murray öldürmediğine göre? evet çıkan haberlerde propofol öldürdü ama Murray değil.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Mayıs 10, 2010 9:19 pm

Riri demiş ki:

Tabii ki,hiciv olma olasılığı da var.Ama iki yere de çekilebilir bu,onu hatırlatmak istedim.Umarım hoax'la ilgili birşeydir.

hicivi yapan benim Riri...

-------------------------

Haber o kadar gülünç ki zerresini ciddiye almadım ki bu zaten bir haber de değil... Kaynaklar TMZ'ye yapacakları şovu mu anlatmışlar hatta slogan cümlelerine kadar. Bunun tamamen TMZ'nin uydurması olduğu aşikar bana göre ve açıkça da söylenmek istenen şey zaten ortada. Okuma okuma dediğim şey bu yani harfleri bir araya getirip çıkan kelimeyi okumaktan bahsetmiyorum, durum okuması...

Beri yandan bir grup manyağın ki orada MJ için adalet diyen göstericiler de olacak tutup şimdi biz de Murray için gösteri yapıcaz demesini ya da bunu önceden duyurmasını belli etmesini hiç inandırcı bulmuyorum. Ne için yapılacak bu şov, kim yapacak? MJ düşmanları mı yapacak, böyle bir şeye cesaret edebilecek kaç akılsız kişi var, orada mahkeme olurken üstelik. TMZ harika bir haber yaptı, Michael kendini öldürdü dedi gayet ironik gayet altı dolu bir haber. Bence de Michael kendini öldürdü ama nasıl öldürdüğüne bakalım derim...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Mayıs 11, 2010 2:48 pm

bir flashback daha yaşatıyorlar bize:michael 13 haziranda suçlamalardan aklandı.bu mahkeme de 14 haziranda.iyi bir tarih seçilmiş.bakalım neler olacak.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mayıs 14, 2010 12:15 pm

Joe Jackson, MJ fanlarından Murray fanlarına saldırmamalarını rica etmiş Smile

Haberdeki satır araları güzel Wink

army of famously passionate Michael Jackson, army army army Smile biz ordu kurduğumuz iddia ediyorduk ama medya da teyid etmeye başladı artık... Army of Michael Jackson, güzeeeel Smile

Bu haberden ve güya Joe'nun söylemlerimden çıkardığım; anlamadan dinlemeden yargılamayın... Kanun hüküm vermedikçe kimseyi kendi fikrinizce suçlu ilan etmeyin... Tıpkı bir zamanlar Michael'ın başına geldiği gibi...

Mevzu Murray değil, mevzu yargılamak... yargılamak, hakkında hüküm vermek istediğiniz kişi Michael Jackson'ın katili bile olsa bırakın kanun yargılasın, siz ordan burdan duyduğunuz, aldığınız bilgilerle kimse için hüküm vermeyin...

güzel haber, sevdim Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Mayıs 14, 2010 12:26 pm

Nesrin abla neler çıkartıyosun yaaa...helal valla..bu sitenin gülüsün sen flower Very Happy ...herşeyden bişey çeıkartabiliyoruz artık.onlarda başladı iyice tiyo vermeye hadi hayırlısı Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mayıs 14, 2010 12:37 pm

Teşekkür ederim Very Happy

Bu arada, bu haberin olduğu sayfanın üzerinde bir reklam var;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Neymiş bi bakayım dedim, verilen adrese girdim, dünyanın en büyük MJ tributüne davetliyiz Very Happy

Linketi videoya bir göz atın, hoax videolarının ayrılmaz müziği eşliğinde orduya bir katkıda biz olalım bakalım Wink

TMZ aynı şeyi daha öncede yapmıştı, yine bir kötü haber gününde üstte Mike is not dead diye reklam ekledi, reklamını yaptığı siteye girince de ne çıktı karşımıza, hoax videosu Laughing
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Cuma Mayıs 14, 2010 4:18 pm

her ne kadar inancım tam desem de bu mahkemeyle ilgili haberler beni biraz huzursuz ediyor.şimdi böyleysem mahkeme günü yaklaştıkça epeyce morale ihtiyacım olacak.14 haziranda birşeyler olmalı.en azından michael dönmese bile selam söylemeli.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından V C.tesi Mayıs 15, 2010 3:04 pm

Bow ayın 8 inde bişiler söylemiş bununla ilgili Very Happy
V
V
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 12, 2010 1:31 pm

arkadaşlar tmzde kongre üyesi sheila jackson lee nin murray i desteklediğiyle ilgili bir haber var.üstelik bu kadın michaelın cenaze? sinde konuşma yapmış.kongreye michaela saygı ile ilgili bir önerge vermiş.şimdi de murraye destek veriyormuş ve onun için dua edecekmiş.amerikan meclisinde de believer var anlaşıldı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 12, 2010 9:01 pm

Sanırım bu haberi diyorsunuz...

Sabahtan vaktim olmadı haberi eklemek için, haberin içeriğini falan geçiyorum, her haliyle bizden yana görünüyor ama başlık ve son cümle (Sheila Jackson Lee'nin sözü) beni yamulttu Very Happy Hata başlığı görür görmez sen çok yaşa kara Murray diye nara atasım geldi Smile

Bahsi geçen mitingte ya da Lee'nin duasında "seni seviyoruz Murray" denileceği ile ilgili bir bilgi yok haberde, başlık TMZ'nin işgüzarlığı. Ha, ironi yaptı derseniz o da mümkün ama söz konusu TMZ olunca ironiden fazlasını hissettiriyor Very Happy

Başlık; "Dr. Murray Rally: We Love You" yani; "Dr. Murray mitingi: Seni Seviyoruz" derken haber "There is no knowledge of any event. There is no truth to the story." yani; "Hiç bir olayın bilgisi yok, hikayede hiç gerçek yok" diyerek noktayı koymuş...

Nereye isterseniz çekin, ben bayağı işime gelen tarafa çektim Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 08, 2010 11:12 am

Arkadaşlar ben size şunu içtenlikle söyleyebilirim ki bu Murray hüküm falan almaz bi güzel yırtar zaten en son Miami'de tatil yapıyordu kerata düşünün artık Wink demiştin dersiniz.

Şimdi buradan çıkan iki sonuç var ya Amerika cidden MJ ölümü istedi (bakınız ortada ne bi tutuklama ne de bi suçlu var hatta bu herif lisansını bile kaybetmedi ne demek ya..!! adam ecelinden gitti gibi davranıyor herkes aile'i saymıyorum bile onlara her şey tın para gelsinde ister dünya yansın ayrıca hiç birini samimi bulmuyorum kendi çocukları dahil onlarda çok yapmacık davranıyor)onun için elini kıpırdatmıyor veya onun ölmediğini ve işin içinde bir iş olduğunu düşünen bizler haklıyız babalar gibi ve bu Murray'da bu planın bi parçası.

Bazen acaba diyorum MJ gerçekten öldümü ama ister bu site olsun ister başka site öyle şeyler okuyurum ki tam emni olamıyorum bir türlü.

Ya da birileri bizimle acaip dalga geçiyor hayır Mj'nin CD veya DVD satışları için desem MJ bu sanki bunlara ihtiyaç mı var gene satar gene satar.

Ceres

- Similar topics