MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb

+13
Riri
umut356109
sinem_mj
Ruhkıran
zehra
mjnuray
Alex
Berfin
B'uu
Sirduwolf
bo-bo
MJ-4EVER
nesronic
17 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 Empty Geri: Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb

Mesaj tarafından nesronic Perş. Tem. 01, 2010 5:13 pm

Yok Mdenz, kusurluk ne var ki, söylediklerinin hepsinde haklısın Very Happy

1-3-5 eeee anladık tesadüf de nasıl bir tesadüfler zinciridir ki bu dediğin gibi. Hadi diyelim ki bizlerin algıları artık tamamen yaşadığı fikri yönünde çalışıyor olsun da, gerçekleri göremiyor olalım, iyi de nereye baksak believerlığa körükleniyoruz, kendim uydurmuyoruz ki Very Happy Uyduruyorsak da cidden süper zekayız hepimiz yani bu kadar uydurabildiğimize göre Smile

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 Empty Geri: Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb

Mesaj tarafından NotAlone Perş. Tem. 01, 2010 5:21 pm

ne kusuru deniz.valla çok guzel konuşmuşsun Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından Riri Perş. Tem. 01, 2010 5:42 pm

nesronic demiş ki:kendim uydurmuyoruz ki Very Happy

"Sen nasılsınız?" gibi olmuş. Very Happy

Riri

Mesaj tarafından nesronic Perş. Tem. 01, 2010 8:17 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından mjmyhero Cuma Tem. 02, 2010 10:01 am

ayçiçeği sen nelere kadirsin Very Happy
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından sinem_mj Cuma Tem. 02, 2010 10:14 am

Pazar günü köye gidicem inşallah..Şimdi heeeeeeeeeryer Ayçiçeğidir..
Nete giremem belki ama hep sizleri , Michaelı hatırlatcak bana ..Yanlız olmadığımı hissettirecek.. Heart Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 586927 Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 991999
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından blue sea Cuma Tem. 02, 2010 11:22 am

Ayçiçeklerine benim içinde bol bol bak Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 586927
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından Ruhkıran Cuma Tem. 02, 2010 12:09 pm

sinem_mj demiş ki:Pazar günü köye gidicem inşallah..Şimdi heeeeeeeeeryer Ayçiçeğidir..
Nete giremem belki ama hep sizleri , Michaelı hatırlatcak bana ..Yanlız olmadığımı hissettirecek.. Heart Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 586927 Lisa Marie Presley Wants Flowers at MJ's Tomb - Sayfa 2 991999

harika.Ayçiçekleri arasında dua et bu sıkıntı bitsin diye Embarassed
iyi tatiller Smile
Ruhkıran
Ruhkıran

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 10, 2012 3:22 pm

aslında bunun yeri burası mı bilmiyorum ama ekleyeceğim sayfada yanlızca kişisel görüşler içeriyor.yani önemli olmayabilir.ama iddia edilen şey ilginç,olabilir mi acaba? diye düşündüm.şimdi bu Lisa bu ay yeni albüm çıkaracak ya,ilk yayınladığı şarkı da şu oldu ya;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
şimdi şu aşağıdaki sayfada adamın biri demiş ki;şarkının sözlerine bakın,sözler Lisa nın Scientology den ayrıldığı ya da dışlandığı anlamına geliyor olabilir mi?
linkin içinde şarkı sözleri de var.tam anlamını bilmiyorum.belki inceleyince ''nerden varmışlar bu kanıya '' deriz.ama aynı linkte bir başka iddia daha var.Elvis in yıllar önce Scientology tarikatı ile ilgili tam olarak şöyle düşündüğünü iddia etmiş de ona güldüm ben;
‘Fuck those people! There’s no way I’ll ever get involved with that son-of-a-bitchin’ group. All they want is my money.’ - Elvis Presley..bunu gerçekten demiş mi bilemiyorum. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Nis. 10, 2012 4:05 pm

Elvis bu tarikat hakkında böyle düşünüyorken,kızı nasıl onların bir üyesi olmuş acaba bu laflar doğru mu diye baktım.Scientology den hoşlanmayanlar diye bi sayfada Elvisin söylediği rivayet edilen şeyler şurdan geliyor;
burad anlatılana göre Elvisi in işortaklarından biri olan Lamar Fike anlatmış;bir zaman Elvisin kızarkadaşı olan peggy lipton,bu scientology ile ilgileniyormuş.bir gün bu kız Elvis ve lamar fike beraber bir limuzine binmişler ve LA da Scientology nin bulunduğu binaya bir görüşme yapmaya gitmişler.adamlar hemen elvis için bir çizelgeler ve saçma şeyler hazırlamaya başlamış.sonra ordan çıkmışlar ve lamar fike nin dediğine göre elvis demiş ki;
Fuck those people! There's no way I'll ever get involved with that son-of-a-bitchin' group. All they want is my money'' kız arkadaşı peggy birkaç yıl Scientology üyesi olmuş ama Elvis de ona demişki;''Scientology den uzak dur,sanki onlar bir kobraymış gibi''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Nis. 10, 2012 6:05 pm

Ya birde benim LMP ile ilgili garibime giden başka bir olay var. İlk zamanlar daha MJTurkfan'a üye olduğumda Karen Faye'in LMP hakkında söylediği birkaç şeyi çevirmiştim.O zanlar düşman gibi konuşuyordu Lisa hakkında,o cadı diyordu,Michael'ı ölümüne hatta benden bile kıskanıyor diyordu.Yani düşman ilan etmişti adeta kendine kadını.Ne zaman Karen LMP ile dost oldu anlayamıyorum ya.Şöyle adam akıllı anlatsın anlayan biri varsa Rolling Eyes Geçen yine Lisa'nın yeni açtığı twitter hesabındaki şarkısının linkini verdiği twiti RT etmiş bu karen denen svimsiz. Gerçi ben LMP'yi de sevmiyorum ama bu KF ayrı bir samimiyetsiz yahu...Arada da övüyor falan Lisa'yı,çok uyuz oluyorum Evil or Very Mad
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 11, 2012 4:52 pm

bu konu bayağı konuşuluyor galiba.yani bi kişi düşünmemiş sadece.şu şarkının videosunun sonunda yapılan yorumlardan bazıları;
tabii bunlar da kişisel görüşler ama bazı kişiler demiş ki;
''Lisa nın sonunda Scientology nin şeytanlılları konusunda gözünü açması an meselesiydi zaten.''..sonra başka biri; ''Scientology Lisa yı ve çocuklarını Londra da taciz ediyor.onları takip ediyor.'' sonra başka biri;''Scientology,Lisa yı ve çocuklarını rahat bırak'' sonra yukardakilerden biri '' nası olsa albümle ilgili röportajlar vermeye başlayacak.işin aslını öğrenmek içinm sabırsızlanıyorum'' demişler.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 15, 2012 9:09 am

dün bir video görmüştüm .hoax için yapılmış değildi.bizimkiler dikkat etmiş ama.Lisa Marie bir restoranttan çıkıyor,yanında insanlar,gazeteciler resim çekiyor falan.yeni albümle ilgili soru soruyorlar.arkada bir yerde bir kaç sn. bizim meşhur -hatman-lerden biri görülüyor.dün vaktim olmadı ya da bugün önemseyeceğimi düşünmedim.şimdi de videoyu bulamıyorum.bulan buraya eklerse sevinirim.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 16, 2012 6:55 am

Thankee-sai...Long days and pleasant nights. Sleep
Anonymous
Misafir
Misafir

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics