MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farkındalık Videoları

+15
Pinokyo
nunu
MİsmailJ
bluemj
themanattheback
hsbmj
NotAlone
leydis
B'uu
Sirduwolf
bo-bo
Berfin
MJ-4EVER
tubM
nesronic
19 posters

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Farkındalık Videoları - Sayfa 3 Empty Geri: Farkındalık Videoları

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 15, 2010 10:33 pm

Yenisi geldi, erkek arkadaşlar biraz kızacak gerçi ama gerçeklerle yüzleşin yani Very Happy

Güzel bir konuşma, alt yazısını hazırlayan arkadaşı tanımıyorum ama emeğine sağlık... Osho'yu da mutlaka araştırın arkadaşlar, video biraz ağır ve sıkıcı gelir gibi olabilir belki ama mutlaka sonuna kadar izleyin Wink

Keyifli seyirler Wink

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Haz. 16, 2010 5:44 am

Çok güzel bi Videoydu Nesrin abla..sanki yavaşlatılmış oyüzden okadar ağırdı Very Happy ...şu yazarın hikayesi çok etkileyici..erkeklerin daha az duyarlı olmasının sebebi ise maalesef dünyadır dünya her zaman erkeği ön plana atmıştır..''nasılsa güçlü bu işi başarır,hadi oğlum sen yaparsın '' gibi gazlamalarla erkekleri canavarLAŞTIRDILAR..kadınlarda geri planda kalarak daima bunlara üzüldüler ve mecburen duyarlı oldular..dediği gibi her insanın içinde duyarlılık vardır ve bunu ortaya çıkarmaktır mühim olan...tekrar teşekkürler video için bu adam 90 yılında vefat etmiş
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 16, 2010 9:55 am

Rica ederim, güzel videoları buldukça buraya aktarmaya devam Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Çarş. Haz. 16, 2010 10:22 am

Henüz 1 saat 58 dakikalık filmi yeni bitirdim,1 hazirandan itibaren bizim pasaportların ÇİPLİ olarak verilmeye başlandığını hatırlarsak nereye doğru gittiğimizi daha iyi anların şimdiden pasaportumu değiştirdiğim zaman olacakları düşünüyorum ben çipli istemem diyeceğim bakalım ne olacak? Daha neden çip takmayı düşünüyorlar ki,bütün dünyayı ele geçirmişler işte her şey onların zaten, bu anlatılanlardan onu anlıyoruz,bu korku neden?Ah Michael bizi yalnız bırakma canım.
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 16, 2010 10:37 am

Daha ele geçirmediler işte, başlangıç noktasındayız henüz. Benim pasaportum yok mesela dolayısıyla benim kişisel kayıtlarım da ellerinde yok ama ne yapabilirler bu durumda kredi kartım kullanılabilir, eh onu da iptal ettim zaten Twisted Evil

Kimlik kartıma bir iyilik düşünülebilir zamanla ama onunda daha zamanı gelmedi, çipli kimlikler çıksında bakalım onun da icabına bakarız...

Ne de olsa buzdan para ile cola makinelerinden cola apartlamış ya da telefon jetonlarını delip, iple sarkıtıp tek jetonla istediğimiz kadar konuşmuş bir milletiz biz. Çipinde panzehirini biz bulucaz eminim Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Haz. 16, 2010 10:42 am

Bir de sadece ele geçirmek dişlerinin kovuğuna yetmiyor belli ki, kontrol altında tutmaları da gerek. Bu da çip zımpırtısı ile mümkün tabiki. Çipliysek gözlerimizi kapalı tutarlar ya da biz korkumuzdan sesimizi çıkaramayız zaten ama misal bizlerde çip yok ve bir süredir gözlerimiz açıldıkça açılıyor, sesimiz çıktıkça çıkıyor...

Hele benim çipim olsa vay halime Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 16, 2010 1:15 pm

ben şuanda 2. video addendumun yarısındayım.ekonomiyle ilgili terimleri anlamakta her zaman güçlük çektim.bir kaç tane açgözlü banker(bana göre piramidin tepesindekiler onlar artık böyle düşünüyorum)zamanında bu sistemi kendi kazançları için ortaya atarak biriki imza atıp FED i kurmuşlar diye 5 milyar insan şu anda köle durumunda.demek ki iç borç bütçe açığı gibi bizi ezen şeyler hiçbir zaman bitmeyecek çünkü bankacılık sistemi buna izin vermiyor.bir hayatımız var ve onlar istiyor diye hakettiğimizden daha kötü yaşıyoruz.bugün tesadüfen iki bankacı bana zorla sigorta yapmaya çalıştı.onlara anlamadığım şeyleri sordum ve bu sistemin değişmesi mümkün mü dedim.bana imkansız.dediler.yani sihirli bir şey olsa ve dünyadaki bütün borç kayıtları silinse sistemde iyileştirme yapılsa.bunu isteme bu nun sonu çöküş olur dediler.tabii ki 4 yıllık eğitimlerini çöpe atmaktan bahsetmek olur bu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 16, 2010 2:05 pm

michaelın da finansal sistemi eleştirdiği bir konuşması vardı değil mi?ne kadar bilgili ve duyarlı kulakları çınlasın ama canı yanmasın Farkındalık Videoları - Sayfa 3 586927
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından hsbmj Çarş. Haz. 16, 2010 5:30 pm

Çok teşekkürler Nesrin abla ..

Bu konularda bilinçli olmak , gözümüzün açık olması insanı mutlu ediyo gerçekten .
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Misafir Cuma Haz. 18, 2010 5:55 pm

addendum u bitirdim.adamın itirafları çok sarsıcıydı.panama ve ekvator liderlerinin ölümüne sebep olan açıklamalar bizdeki bazı trafik kazalarının şaibeleri hakkında haklı olabileceğimizi gösteriyor.hatta aynı çevresel şartlar ve aynı hayat tarzına rağmen dostları çok uzun yaşarken ******ün neden bu kadar genç öldüğünü de sorgulamalıyız.chavez umarım dayanır.aklıma geçen aylarda yaşanan depremlerin yapay olduğunu söylemesi geldi.bu adamlara direnen liderler olbiliyormuş demekki.sonuçta hayal edilen dünya güzel ama bu nasıl gerçekleşir çok zor olur.bu adamlar dini inançların üzerinden ellerini çekerse ve diğer anlatılanlar uygulanabilirse dini inançlar da kavga değil zenginlik sebebi olur.bir tek burda farklı düşünüyorum.insanlığın inanca ihtiyacı var.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Cuma Haz. 18, 2010 10:04 pm

Mdenz demiş ki:sonuçta hayal edilen dünya güzel ama bu nasıl gerçekleşir çok zor olur.bu adamlar dini inançların üzerinden ellerini çekerse ve diğer anlatılanlar uygulanabilirse dini inançlar da kavga değil zenginlik sebebi olur.bir tek burda farklı düşünüyorum.insanlığın inanca ihtiyacı var.

Aynen katılıyorum Mdenz ve dediğin gibi, anlatılan dünya ya da yaşam biçimi nasıl kurulur, olabilir mi bilmiyorum. Böyle bakınca insana imkansız gibi görünüyor ama aslında hiç ihtiyacımız yokken petrole mahkum edilmemiz ve bu uğurda (sırf birileri tatmin olsun diye) çarpıştırılmamız, insana "bir şey yapmalı" dedirtiyor...

Ve insanın-insanlığın inanca olan ihtiyacına da katılıyorum, en inanmıyorum dediği noktada bile insan sığınacak bir güç mutlaka arıyor. Kötü olan ise insanın bu doğal ihtiyacı ya da güdüsü bazılarınca keşfediliyor ve bir çeşit psikolojik tahribatla birilerinin çıkarları doğrultusunda kullanılıyor ve bu birileri bu şeyleri gayet yasal, kanuni ve bilimsel yollarla yapıyorlar. O halde, bu şeylere karşı direncimizi arttırabilmek için aynı silahla karşılık vermek durumundayız yani yasaları, kanunları ve bilimi (herkes kendi payına düşen kadar ile) iyi bilmek, anlamak, kavramak zorundayız. Ne kadar bilirsek üzerimizde oynanan yalan yasalara ya da psiklojimizi ve bilincimizi bozmaya yönelik bilimsel oyunlara karşı o kadar donanımlı oluruz...

Neyse, yenisi geldi bu arada Very Happy

Bu öncekiler gibi bir belgesel değil, içerik benzer de anlatımı farklı, belge üstüne belge patlatmıyor, daha ziyade öyküleme yaparak anlatıyor. İnsanın, evrenin bir kopyası olduğu fikrinden yola çıkarak (ben de buna inanıyorum), yerkürenin yaşayan akıllı bir varlık olduğunu anlatıyor. Diğer yandan, öz benliğimizdeki insancıllığımıza, vicdanızmıza (yani bir anlamda Tanrı'ya) karşılık, bizi yoldan çıkaran egolarımızdan (yani Şeytan'dan) bahsediyor. Dünyayı egoların yıkıma sürüklediğini falan da anlatıp sonrasında ne yazık ki örümcek ağına düşmüş sinek gibi çırpınmamıza neden olan bürokrasilere dönüyor...

Keyifli seyirler;

NOT: Bu arada, yine "bu da ne" dedirtecek bazı söylemler karşınıza çıkacak hatta birine ben de "oha, o kadar da değil artık" dedim, dediğim yeri görünce anlayacaksınız hemen neden bahsettiğimi Very Happy

Bu yüzden hepimiz, bakış açımıza, kişisel inanç sistemlerimize ters düşen bu bazı kısımlara takılmadan, filmin tümünde anlatılmaya çalışılan bütünü kavramaya çalışalım. İnsan olmanın ilk gerekliliği, insanı insanlıktan çıkarmaya çalışan oyunları farkına varmaktan geçer aslında. Bunun için de herşeyi ama herşeyi anlamak, kavramak, dinlemek lazım. Seçim bize ait, dinleriz ve seçeriz ama seçmek için de alternatif bilgiyi ön yargısızca dinlemek, görmek zorundayız...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 19, 2010 11:21 am

Şimdi, arkadaşlar dün gece "Uyandırma Projesi" adıyla Müslüman Amerikalı'ların başlattığı bir proje keşfettim. Uzun soluklu bir dizi ile bir çok bildiğimiz-bilmediğimiz ya da tam olarak farkında olmadığımız detaylar anlatılıyor. Daha ben de hepsini izlemedim. Şimdilik daha çok ön anlatım-tanıtım gibi olan ilk iki bölümünü eklicem. 5-6'şar dakikalık bölümler, mutlaka izleyin...

Önceki eklediklerimle ortak noktaları da var yani konu temelde insan düşmanları. Bu projenin farkı İslami bakış açısıyla yaklaşması. Öncekiler dinleri yalanlarken ve insanoğlunun dini kurumlarca kandırıldığını iddia ederken bu proje dinlerin varlığı kabul edip, ancak bazı kurumlarca modifiye edildiğini ve sanki dinler yokmuş fikrinin empoze edildiğini iddia ediyor. Ama temelde dava aynı; birilerinin efendi olma tutkusu ve bizleri köleleştirme çabalarının ifşa edilmesi... Bizim için ise önemli olan bakış açısı ne olursa olsun bazılarının bu olanları anlatıp herkesi uyandırmak istiyor olması...

Uyandırma Projesi, hazırlayanlarca şöyle tanımlanıyor; "Noreagaaa ve Achernahr takma adlı iki araştırmacının, Hashemsfilms, Kur’an-ı Kerim, İncil ve Tevrat’tan ilham alarak yaptığı dünya dinlerindeki Anti-Christ, Deccal, İmam Mehdi ve İsa’nın ikinci gelişi gibi konuları içeren “The Arrivals” dizisinin Türkçe altyazılı halidir.

İnsanların Gerçekleri Duyması için Elimizden Gelenleri Sizlere Sunmaya ve Açıklamaya Çalışacağız."

Tüm bölümleri yavaş yavaş eklicem, birden yüklenmeyeyim dedim Smile

Keyifli Seyirler;
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 22, 2010 9:20 pm

bu gün ntv de bir altyazı geçti.amerikada finansal sistemin hataları konuşuluyormuş ve bankacıları temsil eden biri sistemde değişiklik yapmak bankaların sonu olur demiş.hoşuma gitti ama devamı gelmedi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından themanattheback Paz Tem. 11, 2010 2:51 pm

nesronic demiş ki:Şimdi, arkadaşlar dün gece "Uyandırma Projesi" adıyla Müslüman Amerikalı'ların başlattığı bir proje keşfettim. Uzun soluklu bir dizi ile bir çok bildiğimiz-bilmediğimiz ya da tam olarak farkında olmadığımız detaylar anlatılıyor. Daha ben de hepsini izlemedim. Şimdilik daha çok ön anlatım-tanıtım gibi olan ilk iki bölümünü eklicem. 5-6'şar dakikalık bölümler, mutlaka izleyin...

Önceki eklediklerimle ortak noktaları da var yani konu temelde insan düşmanları. Bu projenin farkı İslami bakış açısıyla yaklaşması. Öncekiler dinleri yalanlarken ve insanoğlunun dini kurumlarca kandırıldığını iddia ederken bu proje dinlerin varlığı kabul edip, ancak bazı kurumlarca modifiye edildiğini ve sanki dinler yokmuş fikrinin empoze edildiğini iddia ediyor. Ama temelde dava aynı; birilerinin efendi olma tutkusu ve bizleri köleleştirme çabalarının ifşa edilmesi... Bizim için ise önemli olan bakış açısı ne olursa olsun bazılarının bu olanları anlatıp herkesi uyandırmak istiyor olması...

Uyandırma Projesi, hazırlayanlarca şöyle tanımlanıyor; "Noreagaaa ve Achernahr takma adlı iki araştırmacının, Hashemsfilms, Kur’an-ı Kerim, İncil ve Tevrat’tan ilham alarak yaptığı dünya dinlerindeki Anti-Christ, Deccal, İmam Mehdi ve İsa’nın ikinci gelişi gibi konuları içeren “The Arrivals” dizisinin Türkçe altyazılı halidir.

İnsanların Gerçekleri Duyması için Elimizden Gelenleri Sizlere Sunmaya ve Açıklamaya Çalışacağız."

Tüm bölümleri yavaş yavaş eklicem, birden yüklenmeyeyim dedim Smile

Keyifli Seyirler;

Merhaba,

Ben de dün itibariyle tüm bölümleri yalayıp yutmuş bulunuyorum. Bir 50 bölüm daha olsa hiç üşenmeden izlerim. Kesinlikle izlenmesi gerekiyor. Hatta bir tane de sloganım var; "Zeitgeist'e gelme, Gelenler'e gel." Yani açılımı "Zeitgeist'ın oyununa gelme Gelenler'e gel." Neden Zeitgeist'e gelme diyorum. Çünkü;

Dikkatli olun, uyanıyorum derken uyumayın. Balık tuttum derken oltaya gelmeyin.

Uyanık kalın, Hoşça kalın

themanattheback
Cezalı Üye

Mesaj tarafından nesronic Paz Tem. 11, 2010 4:56 pm

Ben hala hepsini izleyemedim, en kısa zamanda bitiricem de, aslında Zeitgesit'la aynı yöne giderken birden yolarına ayırmışlar gibiler Smile

Zeitgesit'ın da ekarte edilmemesi gerektiğini düşünüyorum ama, din çerçevesi dışında parmak bastığı bilgilerin herkesce izlenmesi gerek. Aslında hepsini gözden geçirip kendi zihin süzgecimizden geçirmeliyiz, Zeitgesit veya Gelenler ne farkederki, önemli olan bilgiyi seçmek, ayıklamak Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından themanattheback Ptsi Tem. 12, 2010 2:24 pm

Merhaba,

Dindar ya da dinsiz herkesi ilgilendiren bir konu ama dindarları da ilgilendiriyor. Gördük videolarda gerçek İseviliğin nasıl saptırılıp putperestliğe ve hatta satanizme dönştürüldüğünü, serinin tamamını izlerseniz 11 Eylül'ün ne anlam ifade ettiğini ve İslam'ın nasıl karalandığını, Siyonistlerin ayrıntılarda sakladığı şeytanları göreceksiniz.

Şimdi size yakalanan bir şeytan da ben göstereyim (gerçi daha önce görmüşsünüzdür ama görmeyenler de vardır);

Uyanık kalın, Hoşça kalın

themanattheback
Cezalı Üye

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 2:41 pm

Coca Cola almamamı söyleyip Cola Turka al diyen bir videoya her tarafımla gülerim.themanattheback paylaştığın için teşekkürler videoya bir zorum var sadece.

Benim için Coca Cola = Cola Turka ikisininde patronu birbirinden kötü ve inanın birini seç deseler belkide coca cola'yı seçerim..........
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 2:44 pm

Cola Turkanın sahibi Türkiyedir Burcu ne demek istiyosun ????
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 2:45 pm

benim bildiğim Cola Turka nın patronu Tayip Erdoğan
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 2:50 pm

Ben Türküm ama Cola Turkanın sahibi değilim tıpkı senin gibi ,bizdemi sorun var...

Tayyip değil ,onuda kullanan biri colanın sahibi.

En son Burcu tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 2:52 pm

Kullanan kim söylesende bizde bilsek madem bukadar eminsin
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 2:53 pm

Ülker , patron fettullah gülen hadi hayırlı olsun öğrendin.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 2:55 pm

Fethullah Gülen in ne zararını gördün şuana kadar ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 2:55 pm

He sen bu soruyu bana soruyosan önce benim şu soruma cevap ver . Sen faydasını gördün mü ?
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 3:02 pm

hayır faydasını da görmedim yararınıda..ama sen Allaha (C.C.) ve Hz. Muhamed (s.a.v) resmen hakaret eden İsraili seçiyosan demekki sana büyük bi zararı dokunmuş öyle değilmi ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics