MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farkındalık Videoları

+15
Pinokyo
nunu
MİsmailJ
bluemj
themanattheback
hsbmj
NotAlone
leydis
B'uu
Sirduwolf
bo-bo
Berfin
MJ-4EVER
tubM
nesronic
19 posters

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Farkındalık Videoları - Sayfa 4 Empty Geri: Farkındalık Videoları

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 3:06 pm

He he aynen öyle. En azından Coca Cola düşman tarafı belli , ama tarafsız "gibi" görünenden korkarım çünkü düşmandan daha çok zarar verir.Yani uzun bişey burada konuyu sorularla daha çok dağatmayalım Çelik.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Tem. 12, 2010 3:10 pm

Ya arkadaşlar biraz aklınızı başınıza devşirin diyesim var, kusura bakmayın kaba bir tabi oldu ama... Coca cola ne, Cola Turka ne, pepsi ne ya , hepsinin birbirinden farkı ne??? Hani Cola zararlıdır almayın içmeyin diyin de eyvallah diyeyim de Coca almayın da Turka alın nedir ya... Kutup ayısı değil de çöl ayısı yani...

evet bence de cola almayın içmeyin ama turkası tırısı vırısı farketmiyor. Ben arapça bilmem ama göz var nizam var, videodaki ters yazılışın bahsedildiği gibi arapça yazılışla ne kadar örtüştüğünü bana 5 yaşında bir çocuğa anlatır gibi anlatırmısınız lütfen...

"Coca Cola" nın ters yazılışından falanca anlam çıkıyor, iyi tamam o zaman bir de "Cola Turka" nın da tersini bi elden geçirmek gerek...

Cola karşıtlığımı yapıyorz Turkasının reklamını mı?

Burcu'yu da ayrıca destekliyorum...

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 3:11 pm

neyse daha siyaset yapmıcam zaten kimseyle..bıktım artık bişeyleri söylemekten..ben Fethullah gülen i savunmuyorum ama bu dediğin bana yanlış geldi sadece
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 3:13 pm

Çok doğal bişey bu Çelik sinirini bozma bence aynı şeyi düşünmek zorunda değiliz.Sonuçta hepimizi burada tutan 1 tek kişi var herkesin ortak yönü geri kalanı değişik olabilir.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 3:14 pm

hayır Coca Cola yazsa sadece böyle bi anlam çıkmıyor ama o yazım şeklinin tersi o anlama geliyor..Cola Turka normal yazılıyor..ama ben ikisinide içmeyin derim senin dediğin gibi çünkü çok zararlı bişey olduğunu çok önceden beri biliyorum ama hala Pepsi içiyorum insanın içesi geliyo yaw Very Happy Very Happy Very Happy ..bi yarışmada adam 8 litre içmiş birinci olmuş ve 10 dakka soınra ölmüş delüü Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından themanattheback Ptsi Tem. 12, 2010 4:51 pm

Öncelikle Merhaba,

Burcu, videoyu paylaşma amacım Cola Turka reklamı yapmak değildi -ki halen de değil. Bundan daha uzun videolar vardı ve içinde Siyonist İsrail ile Amerika tarafından katledilen insanların acıklı görüntüleri vardı. (Google'da biraz aratırsanız bulursunuz.) Benim için bunlar acı birer gerçektir ama bazıları için videolar duygu sömürüsü gibi gelebilirdi. Bu yüzden "acıksız" ve en kısa olanını koymaya çalıştım. Reklamsız olanı olsaydı onu koyardım. Ben ne Cola Cola aleyhine ne de Cola Turka adına çalışmıyorum. Mümkün olduğunca kola denen zıkkımdan uzak durnmaya çalışıyorum ama eğer illa ki alınacaksa tavsiyem Coca Cola, Pepsi harici kolalar olur. Neden? Çünkü bahsedilen bu markaların kimlere hizmet ettiği belli. Yoksa "yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı" türünden bir zihniyetim yok. Ve sizlere tavsiyem kola denen o rengini böcekten alan aromalı kezzaptan içmeyiniz. Son olarak Fethullah Gülen'den de uzak durmaya çalışın.

Hoşça kalın.

themanattheback
Cezalı Üye

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 5:37 pm

çok güzel yazmışsın eline sağlık..Burcu videonun amacına bakmadıda sondaki reklama takıldı Very Happy ..insan ne isterse onu görürmüş Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..bende fethullah gülen i hazetmem okadar parası nasıl oldu meçhuldü ben o adamı hep karanlık olarak gördüm ve hala öyle görüyorum...bende kola içmemeye çalışıyorum para veripte asla kola almam mesela alacaksam portakal suyu falan alırım..ama Antalya da otelde çalışırken millet içip duruyodu depodan bende dayanamayıp içiyodum hehehe Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Tem. 12, 2010 5:52 pm

Çelik ne istersem onu görürüm evet ama şurdada yanlışın var her müslüman senin bildiğin müslüman değildir.İlluminatiye hakaret ederiz masonları kınar gebersin israil deriz ama bu duygularımızı o videoyu yapanlar ve adı geçen herkes öyle güzel kullanırki sen uyanığım diye gezersin Smile

Portakal suyu alıyorsanda Cappy alma oda Coca Cola company Wink
B'uu
B'uu
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Tem. 12, 2010 6:01 pm

ohooo herşey düşmanlarımızın malı valla Very Happy ..ülker fethullah'ınmıymış bilmiyodum Very Happy ..ozaman biz bişey yemeyelim ekelim biçelim sıkalım suyunu içelim bakın kafiyeli oldu Very Happy ..ben orda kola turka lafına takılmadım valla kola turkada hiç içmem ne yalan söyliyim Very Happy ..

biliyorum müslümanlar arasında birsürü munafığın olduğunu (munafık = Müslümanım diyipte dinsizin önde gidenine denir Very Happy ) ..ben kimsenin inancından emin olamadım şuana kadar (annem dışında ) ..ve hiçkimseye kanacak kadarda cahil değilim..mesela din hocam bişey derdi çok bilgili olmasına rağmen dediğini araştırırdım..ben öyle birinin lafına kanıpta peşinden hurraa giden bir adam değilim ..oyüzden hiçbir siyasi parti ve hiçbir din tarikatına dahil olmadım olmamda..çünkü benim kendi zekam var ve kimsenin dediğine uyacak bi yapım yok Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından themanattheback Ptsi Tem. 12, 2010 7:18 pm

Merhaba,

Burcu, Coca Cola kullanmaya devam edebilirsin ama şunu da unutma ki Cola Turka, Coca Cola gibi şeytanca din (İslam) düşmanlığı yapıp katillere bağış yapmaz. Bunları bile bile vicdanın rahat bir şekilde Coca Cola kullanabiliyorsan birşey diyemem. Sadece Din ve vicdan özgürlüğündür. Yalnız, savunduğum için değil sadece merak ettiğim için soruyorum; Cola Turka ne işler çeviriyor ki Coca Cola'dan daha kötü olabiliyor?

Hoşça kal.

themanattheback
Cezalı Üye

Mesaj tarafından tubM Ptsi Tem. 12, 2010 9:04 pm

Cola sevmiyorum ve içmiyorum. Ama bazen insanın canı öyle çekiyor ki Cola, kendime şaşırıyorum yani Smile Ve öyle durumlarda Coca Cola'dan başkasını tercih etmem açıkçası. Damak alışmış işte Coca Cola'ya, Turka'nın tadını beğenmiyorum Smile
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 12, 2010 9:12 pm

aslında ben canım çektiği zaman şaşırmıyorum.çünkü hepsinin içinde aynı bağımlılık yapan madde var.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bluemj Ptsi Tem. 12, 2010 9:58 pm

Coca-Cola sağlığa zararlıdır Smile Very Happy

En son bluemj tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 11:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yanlış yorum ,yanlış insan :))

bluemj

Mesaj tarafından nesronic Salı Tem. 13, 2010 11:25 pm

Emek sinemasının yıkılması ile ilgili bir süredir devam eden davayı biliyorsunuz. Sinemaseverler de yıkılmaması için bir çeşit eylem başlattı... Neyse, ben de dahil oldum tabi, yerine alışveriş merkezi planlanıyor da Mad

Gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirme maili alıyorum, bugün aldığım mailin ise bizi de ilgilendirdiğini düşündüğüm için aynen kopyalıyorum Wink

................................................................................

Merhaba,

Emek sinemasının başına gelenleri yurtdışındaki sinemaseverlere ve sinemacilara kestirmeden anlatmak icin sitemizin ingilizce bolumunde çağimızın en önemli film yonetmeni Michael Moore'un son filmi 'Kapitalizm bir Ask Hikayesi' belgeseline atıf bulunuyor.

Babası işçi olan Moore bu filminde Amerikan toplumunun hem çalışan kesimlerine hem de dünyaca ünlü orta sınıfına, Hollywood'un aksine, 2008'de baslayan dunya ekonomik krizinin gerçekleriyle bakıyor.

2003 yilinda Irak savasi henuz 5. gunundeyken Oscar ödülünü almak için sahneye çiktiğinda teşekkür konuşması olarak 'Kurgu zamanlarda yasiyoruz, kurgulanmis sebeplerle savaşıyoruz, utan Bush' diye bağıran ve bu nedenle hem salonda hem de salon disinda cesitli protestolara ve saldirilara maruz kalan Michael Moore'un bu filmi kendisine gore de en iyi çalışması.

Son on yılın en iyi 10 filminden biri secilmis de olan bu film artık ülkemizde neredeyse her gün kullanılan küresel sermaye sözünün etten kemikten halini gormek isteyenlere, 'Emek'in koltuklarına gazoz dökülmüş o yuzden yıkacaklar' şeklindeki açıklamaları inandırıcı bulmayanlara büyük fırsat.

Birkaç ay önce sinemalarımızda gösterilen ama ilgi görmeyen bu film yalnız ABD'yi degil, tum AB'yi, Almanya ,Italya, Yunanistan ve tabii ayni finans şirketlerinden borçlanan Türkiye'yi doğrudan ilgilendiriyor.

Filmin baş aktörü dünyanin en güclü küresel sermaye şirketi Goldman Sachs Yunanistan'in da batışında bizzat rol oynamış, hem Almanya hem de Yunanistan'in dolandiricilik sorusturmasi acmayi dusundukleri, ABD'de dolandırıcılık sorusturmasi acilmasi icin arastirmalar yapilan, Rolling Stone dergisinden Matt Taibi'nin dunyanin kanini emen vampir ahtapot dedigi Wall Street sirketi.

Filmde pek cok sahne sizi şaşirtacak, küresel sermaye şirketlerinden (bankalar ve finans sirketlerinden) ele gecirilen dahili bir iki yazisma da bunlar arasinda.

Venedik Film Festivali'nden Dario Bonazetti'nin dilekçemizi imzalarken 'Italya'nin sizden ogrenecekleri var' demesi gözünüzde belki biraz daha anlam kazanacak.

Belki bir baska sey daha dikkatinizi cekecek, Turkiye'ye de yerlestirilen ve okumuslarca propagandasi yapilan AB/D demokrasisinin özünün 'Hakimiyet kayitsiz şartsız küresel sermayenindir.' olduğu.

Mehmet Kurtkaya
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Çarş. Tem. 14, 2010 11:07 am

Paylaşım için teşekkürler,hakimiyetin kayıtsız şartsız küresel sermayenin olduğunu neredeyse artık bilmeyen kalmadı ama bazıları o kadar umursamaz ki,bu aymazlık nereye kadar sürecek göreceğiz. Crying or Very sad
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 11:50 am

bu adamın bir belgeselini seyretmiştim.zengin amerikan şirketlerinin çalışanlarını nasıl köle gibi gördüğünü ve vergi kaçırdığını anlatıyordu.ama en çok aklımda kalan :bazı eyaletlerde işe polis almak için bir zeka testi yapılıyormuş.ama zeki olanları almak için değil.aptal olanları seçiyorlar.hükümetimiz neden polislerin aptal olması gerektiğini düşünüyor diye soruyor ve heryerden kovuluyordu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Sirduwolf Çarş. Tem. 14, 2010 1:05 pm

Amerika'da binin üstünde farklı farklı polis teşkilatı varmış.Amaçlarının polis devlet oluşturup kişileri kontrol altına almakmış.Bu olaylar çok sinirimi bozuyor. Mad
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Eyl. 08, 2010 12:19 pm

burada Michael Moore hakkında konuşmuşuz.geçen gün Sicko isimli belgeselini seyrettim.türkçe seslendirilmiş.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ABD nin kokuşmuş,çürümüş,milyonlarca sağlık sigortasız insanının dünyanın en kötü sağlık hizmetini aldıkları ,milyonlarcasının hiç sağlık hizmeti almadığı bu sistemi neden değiştirmediği anlatılıyor.çünkü insanlar umurlarında değil.süper zengin sigorta şirketleriyle yaptıkları anlaşmalar önemli.taa 50 yıl önce şu anda yaptıkları gibi yapay düşmanlar yaratarak,gündemi yalan haberle doldurarak sağlık sistemlerini sosyal olmaktan çıkarmışlar.clinton zamanında Hillary Clinton sağlık sisteminin değişmesi gerektiğinden bahsetmiş ama sigorta şirketleri onu uygun fiyatla satın almışlar ve bu konu bir daha açılmamış.ha, g.w. bush zamanında yine açılmış,ama daha da kötüleştirmek için.işin ilginci amerikan halkı sosyal sağlık hizmeti denen şeyin yanlızca komünist ülkelerde olduğunu ,ve kötü işleyen bir şey olduğunu sanıyor.öyle bir uyutulmuşlar ki.iki parmağını kaybettiğin bir kaza yaşarsan,amerikada sana üzgünüm dostum,sigortan yanlızca birini karşılıyor,hangi parmağını dikeceğimizi sen seç bari diyebiliyorlar.batılı ülkeler arasında bebek ölümlerinin en fazla olduğu ülke.dünya sıralamasında yanlış ilaç kullanımı yüzünden ölümlerin ençok olduğu ülke.sağlık hizmeti kalitesi açısından slovenya ve kübanın da altında bir ülke.işin bizi ilgilendiren kısmı, ... varmış gibi biz ve bizim gibi gelişmekte olan ülkeler aynı sistemi uygulamaya başladılar.bizdeki sağlıkta dönüşüm olayının gittiği nokta burasıdır.neden fransa ,kanada gibi sosyal sağlık hizmetini daha iyi bir şekilde uygulayan ülkeleri örnek almıyoruz.çünkü bizi daha çok köle haline getirmek istiyorlar.daha şimdiden muayene katkısı ilaç katkısı ödemeye başladı Türk insanı.eğitim ve sağlık dönüşümünü tamamladığında,üniversite okumak için de,sağlık hizmeti almak için de zengin olmanız gerekecek.köle gibi çalışıp,asla hakettiğinizi alamayacaksınız.çünkü yaş ortalamasına göre 35 yaşına geldiğinizde,en azından yarınız,hayat boyu kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlara başlayacak.Türk insanının kronik hastalıklara yakalanma oranı çok yüksek.hadi siz yırttınız,eşiniz ,çocuğunuz olacak,köle olmak için hep bir sebebiniz olacak.amcım siyaset yapmak değil.çok iyi bir şeymiş gibi bize sundukları sistemin,ilaç firmaları ve sigorta şirketlerini zengin etmek,aynı zamanda modern,mutsuz,hastalıklı köleler yaratmak amacını taşıdığını söylüyorum.belgesel de şunu anlatıyor:THEY DONT REALLY CARE ABOUT US!
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Eyl. 08, 2010 1:37 pm

Bütün cümlelerini destekliyorum Mdenz, 5 yıla yakın özel sağlık kuruluşlarının özellikle kağıt, evrak bölümlerinde çalışmışlığım gitgide kokuştuğumuzu bana da iyice belgeledi. Devlet hastanelerinden hep şikayetçiydik ama özelleştirme artık eski ve kalabalığından yakındığımız devlet hastanesi sistemini aratır olmaya başladı ne yazık ki...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Eyl. 08, 2010 2:09 pm

Mükemmel yazmışsın Şengün abla ..Amerikan uşaklığı yapmaya devam edersek bizde onlar gibi düzenbaz bir ülke olmaya mahküm olacağız..Biran önce kendimize gelmemiz lazım
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından leydis Çarş. Eyl. 08, 2010 6:07 pm

Siyasetle ilgisi yok yaşanan acı gerçekleri güzelce dile getirmişsin.Ortalama tahsil derecesi 3,5 yıl olan bir ülkede yaşıyoruz maalesef insanlar çok kolay kandırılıyor,okuyan araştıran,sorgulayan beyinler her şeyi çözüyor ama bu insanların toplam nüfustaki sayıları yeterli değil.Amerika dünya düzenini kurmayı hedeflediği için bizim gibi ülkelerin siyasetini ve siyasetçisini de kendisi belirliyor ve böyle iğrenç bir düzen çıkıyor ortaya,çok ciddi bir hastalık varsa ortada para su gibi gidiyor nasıl gittiğini anlamıyorsun bile.Oysa herkesin sağlık,eğitim gibi en temel haklardan eşitçe,en üst seviyede yararlanma hakkı olmalı,bu bugün itibariyle bir rüya ama dilerim birgün bu hayal gerçek olur. I love you Bu arada Mj i çok seviyorum. Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 04, 2011 1:31 pm

aylar sonra Michael Moore dan devam edelim o zaman.çünkü geçenlerde FB. da Change Project diye bir sayfada bir konuşmasını gördüm ve burada da paylaşmak istedim.The Corporation (Şirket) adlı belgeselden bir sahne bu konuşma.ben Corporation ı seyretmedim ama seyredilecekler listemde.M.Moore bu belgesele konuk olarak katılmış ve bu bölümde şunu anlatıyor:çoğumuz düşünmüşüzdür,bu adam küreselleşmenin ve çok uluslu dev şirketlerin düşmanı.onları hatta abd. hükümetlerini eleştiren,iplerini pazara çıkaran filmleri yapmasına ,abd sinemalarında gösterilmesine nasıl olanak bulabiliyor,neden engel olmuyorlar ona.ve yine dev şirketlerin bu tür yapımlara yapımcılık yapmasına ne diyorsunuz,bunun açıklamasını yapmış.Change Project in sayfası şu,orda Türkçe Altyazılı bu açıklama,BİRŞEYLER YAPABİLECEĞİMİZE İNANIYORUM başlıklı video:
ama face kullanmayanlar için aynı konuşma şurda ama altyazısız.ben altyzıyı alta aktarayım o zaman olmazsa:

-Bunun çok ironik olduğunu düşünmüşümdür.Yani tüm bunları yapabiliyorum yine de nerdeyim.Görsel Medyadayım.Büyük şirketlerin sahipleri olduğu stüdyolar tarafından yayınlanıyorum.Şimdi ben temsil ettikleri herşeye karşıyken,beni neden yayınlıyorlar?Ve ben onların parasıyla,onların inandıkları herşeye karşı çıkıyorum.Tamam mı?..Çünkü ONLAR hiç bir şeye İNANMAZLAR.beni yayınlarlar,çünkü bilirler ki ; benim filmimi veye TV. programımı isteyen milyonlarca insan var.ve böylece para kazanacaklar.ben de düşüncelerimi ortaya koyabiliyorum çünkü kamyonumu kapitalizmdeki bu inanılmaz kusur boyunca sürüyorum.AÇGÖZLÜLÜK KUSURU.Anlatıldığı gibi zengin adam sana ipi satar.onu asacağın ipi..eğer bundan para kazanacağını düşünürse.evet ben ipim.umarım,ipin bir kısmı.ve yine inanırlar ki,insanlar beni izlediğinde,veya bu filmi ,onlar sanırlar ki,bilirsiniz,sizin için şöyle düşünürler,;.bunu izlerler ama hiçbirşey yapmazlar,çünkü onların beynini uyuşturup onları aptallaştırmada öyle başarılı olmuşuzdur ki,yani hiç etkilenmeyeceklerdir,insanlar oturduğu divanlardan kalkmayacak ve gidip politik birşey yapmayacaktır...Buna inanıyorlar,ama ben tersine inanıyorum.inanıyorum ki birkaç insan bu filmi izledikten sonra divanından kalkacak ve birşeyler yapacak.bu dünyayı tekrar elimize geçirmek için herhangi birşey.. Michael Moore
FB. daki sayfanın bu videoya kişisel yorumu da şöyle:
The Corporation adlı belgeselden bir sahne.

“Eğer etkili olamayacak kadar küçük olduğunu düşünüyorsan, yatak odana hiç sivrisinek girmemiş demektir.” Betty Reese

Kendimiz, çocuklarımız ve dünyamız için yapmamız gereken 6 basit şey:

1) Bilinçlen.
2) Bilinçlendir.
3) İhtiyacın olmadığı sürece hiçbir şey satın alma.
4) Geri dönüşüm yap.
5) Et yemeyi azalt.
6) Yenilenebilir enerji talep et
adamın bu açıklaması hoşuma gitti.bizi gerçekten,gerçekten umursamıyorlar.gerçekten de They don't really care about us..yani.ip örneği güzel olmuş.adamı boğmayı planladığın ipi adam sana seve seve satar.çünkü o bundan para kazanıyor ama senin bu fikri asla eyleme geçiremeyeceğini biliyor.Michael ın da hayatta olması o tip adamlar için ne ifade eder?bu fikre göre bundan pek tırstıkları söylenemez,hatta umursadıkları da.çünkü biz yanlızca fikirleri konuşuyoruz,eylemleri değil.eylem şu olur,onun geri gelmesi.peki bizim için eylem ne olur onu bilmiyorum,divandan nasıl kalkacağız?ama son günlerde,internetle ilgili gelişmeler,artık onların da fikirleri umursamaya başladığını gösteriyor,zira fransa da da int e kısıtlama getirilmesini talep etmiş sarkozy.aynı şekilde son günlerde bir gelişme daha var,ayrıntılara bakacak vaktim olmadı ama galiba çinli bir grup hacker bu adamlara karşı yaramazlık yapmış.Abd. den resmi bir kaynaktan şöyle bir açıklama gelmiş:Siber saldırıları savaş sebebi sayarız.bununla ilgili bilgisi olan aktarırsa sevinirim.yani böyle böyle tüm dünyada int kısıtlanacak,istedikleri bu ve bahaneler yaratıyorlar.bu adamlar bir toplantıda karar aldı herhalde artık bu Bilderberg toplantısı mıdır,yoksa bunun kardeşi olan bir toplantı mıdır?İnt bize ters,en iyisi biz bunu kısıtlayalım dediler.tamam birşeyler yapamayacak kadar uyuşmuş ve aptallaştırılmış olabiliriz,ama en azından bu durumumuzun farkına varmak,daha genç neslin eyleme geçmesine basamak sağlıyor,sanırım o adamlar da kendilerine bu kadar güvenmekle ve dünya halklarını bu kadar önemsememekle hata ediyorlar.Sivrisinek lafı güzelmiş:yanlızca onların yatakodasına hiç sivrisinek girmemiş.

Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 04, 2011 9:00 pm

ve son günlerdeki siber saldırıyla ilgili ayrıntı:
ABD hükümeti, savunma sistemlerine internet üzerinden gelecek saldırıları savaş nedeni saymaya hazırlanıyor.

Pentagon’un yeni ‘savaş kitabı’na göre, ABD, gerekli gördüğünde sanal saldırılara, konvansiyonel silahlarıyla misillemede bulunabilecek.

Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 04, 2011 9:04 pm

Siber saldırı derken de şunu kastediyorlarmış:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Paz Haz. 05, 2011 8:42 am

Bence bu da yemek istedikleri ülkeleri yeme bahanesi olacak onlara,Afganistan'a bir bahane bulmuştu,Irak' a da öyle e hep aynı numara tutmaz,birileri uyanabilir o zaman Siber diyelim,ne bileyim senin hekırlarının düzenlemeyeceğini o saldırıları. Belki o ülke adına düzmece bir siber saldırı düzenleyecekler bunlar bize saldırdı,hadi gidip ülkeye girelim güzel numaraymış bakalım neler olacak,bunlar her geçen gün dozu arttırıyorlar sonumuz pek hayırlı olmayacak gibi görünüyor. Siber olacak bir saldırının karşığını siber ver konu kapansın o zaman. Twisted Evil Nereye bağlamışlar olayı kırk yıl oturup düşünsem böyle garip buluşlar yapamam kafaları çok acaip şeylere çalışıyor bunların acaip derken anormal demek istedim Mad İnternet bize ters lafın çok hoşuma gitti Şengün kendileri yarattılar ama kendi silahlarıyla vurulacaklarını bilemediler herhalde, sonradan baktılar ki insanlar bu sistemden çok yararlanır oldu, bu iş bizim için kötü olacak şunu yasaklayalım gitsin,ülkemizde bundan nasibi alacak gibi görünüyor, tabii ki bir takım kılıflar hazırlanarak, nasılda belli küresel bir karar olduğu,9 yıldır iktidarda olanlar yeni mi farketmişler internette olanları, birden bire kötü ilan ediliverdiler zaten onların sebep olarak gösterdikleri şeyler senelerdir vardı,iktidara gelince hemen yasaklasaydın o zaman kendi fikrinse Evil or Very Mad Olanları küresel çapta okuyabilmemiz için internete ihtiyacımız var,dilerim erişimler kesilmez ya da bizler bir şekilde erişmeyi becerebiliriz, paylaşımın için teşekkürler Şengüncüm.
leydis
leydis

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics