MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Tuhaf Belgesel...

+7
KING-MJ
Pa$Ha
BaRBaRouS
leydis
sinem_mj
nunu
deep_inside
11 posters

Bir Tuhaf Belgesel... Empty Bir Tuhaf Belgesel...

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Kas. 27, 2010 10:15 pm

Spiegel TV iki gün önce bir belgesel yayınladı...Belgeselin adı King Lonesome ya da Almanca adıyla König Einsam yani Yalnız Kral...Belgesel tuhaf bir şekilde başlıyor, ekranda yalnızca Michael'ın gözleri var ve Michael'ın sesi duyuluyor: "This is Michael Jackson. Everyday and every way I feel better and better. I love you. This is Michael Jackson." yani
"Ben Michael Jackson. Her gün ve her yönden kendimi daha da iyi hissediyorum. Sizi seviyorum. Ben Michael Jackson."

Bu sözleri ne zaman nerde söyledi ya da söyledi mi bilmiyorum...Belki de bu ilk kez duyuşumuz...Ne olursa olsun bir belgesele başlamak için tuhaf bir yol...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Keep believin'...
deep_inside
deep_inside

Bir Tuhaf Belgesel... Empty Geri: Bir Tuhaf Belgesel...

Mesaj tarafından nunu C.tesi Kas. 27, 2010 10:18 pm

deepcim bu çok ilginç ne diyeceğimi bilemiyorum Shocked o gözlükleri çıkarırken içimize bakması beni çok korkuttu her zaman izlediğimiz bu görüntü bu kadar yerine cuk diye mi oturtulur söylenecek hiçbir şey yok kendimi yormucam her şey ortada Shocked sadece şunu söylemeliyim
ben bu adamın cesaretinden ve yapabileceklerinden kırkuyorum Bir Tuhaf Belgesel... 815857 Bir Tuhaf Belgesel... 5192 Bir Tuhaf Belgesel... 815857 Bir Tuhaf Belgesel... 5192
nunu
nunu

Mesaj tarafından deep_inside C.tesi Kas. 27, 2010 10:23 pm

Tam bunun üstüne şunu söyleyeyim o zaman, 1 saat önce yeğeni Anthony şöyle dedi:

@ATONCLASSIC
Anthony Jackson
Michael was brave.

Michael cesurdu.
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından sinem_mj C.tesi Kas. 27, 2010 10:30 pm

Çok sağol deep_inside ..

Nasıl bir belgesel başlangıcı bu !.
Ama şunu da söylemeliyim ki Michael'ın sesi çok tuhaf geldi. "Everyday and every way" kısmı sanki özellikle inceltilmiş gibi.Burayı başka biri söylemiş, düzenlenmiş olabilir mi Rolling Eyes pale

Bende böyle bir cümle duymadım Michael'dan hiç.
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından leydis C.tesi Kas. 27, 2010 10:50 pm

Çok güzel bir haber ilkönce teşekkür ederim,ingilizce olduğunda iyi kötü anlıyorum ama almanca bilmiyorum neler söylendiğini çok merak ettim çevirecek biri olursa iyi olur.Bir şeyi paylaşmak istiyorum,Amerika',İngiltere'de,burada gördüğümüz gibi Almanya'da veya bir çok ülkede Mj ile ilgili programlar,belgeseller yapılıyor neden Türkiye'de böyle programlar yapılmıyor?Sanki öyle bir insan hiç yokmuş gibi davranılıyor,bu kadar kanal var yapılmadık acayip program kalmadı bir tek onunla ilgili program yapılmıyor,entersan geliyor bana. Exclamation
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Kas. 27, 2010 10:53 pm

hayatım o kadar yapay gündemimiz var ki,boşlukları da magazin zırvaları dolduruyor.
bu açılış güzelmiş.arkasından ne çıkarsa çıksın bu saatte duymak iyi oldu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından BaRBaRouS C.tesi Kas. 27, 2010 11:44 pm

Bunca zamandır a'dan z'ye kadar herşeyi izledim,takip ettim. Aklıma tek takılan şey şu; Ya bu olanlar tümüyle 1 oyunsa?! Ben burada umut kırmak istemiyorum. Sakın sözlerimi yanlış anlamayın. Hemde asla! Nesrin,Berna ve Burcu kardeşlerim iyi tanırlar beni bu konuda. Ama bi şeye her zaman komple bakmak gerekiyor. Dediğim gibi tüm bu olanlar zengin züppe lokal ve birleşim çocuklarının bir oyunuysa?! Çünkü gerçekten böyle bir oyun yoksa,tüm bu olanlara(konserlerin ileri tarihe atılış olaylarından,ambulansın evin bahçe kapısının çıkışından,Ted olayına kadar herşey gerçeği yüzümüze vuruyor. O yaşıyor! Tüm bu olanlarda bir oyun söz konusu değilse MJ i sevipte yakından ilgilenipte yaşadığını düşünmemek gaz maskesiyle gül koklamaya benzer.. Daha kendimi nasıl ifade edebilirim bilmiyorum Very Happy Kör olsan duyarsın,sağır olsan görürsün tüm bu olanları. Ama körü körünede kimseye kızamıyorsun. Herkesin duyguları,bakış açıları elbette farklı olabiliyor..
BaRBaRouS
BaRBaRouS

Mesaj tarafından Pa$Ha C.tesi Kas. 27, 2010 11:59 pm

BaRBaRouS demiş ki:Bunca zamandır a'dan z'ye kadar herşeyi izledim,takip ettim. Aklıma tek takılan şey şu; Ya bu olanlar tümüyle 1 oyunsa?! Ben burada umut kırmak istemiyorum. Sakın sözlerimi yanlış anlamayın. Hemde asla! Nesrin,Berna ve Burcu kardeşlerim iyi tanırlar beni bu konuda. Ama bi şeye her zaman komple bakmak gerekiyor. Dediğim gibi tüm bu olanlar zengin züppe lokal ve birleşim çocuklarının bir oyunuysa?! Çünkü gerçekten böyle bir oyun yoksa,tüm bu olanlara(konserlerin ileri tarihe atılış olaylarından,ambulansın evin bahçe kapısının çıkışından,Ted olayına kadar herşey gerçeği yüzümüze vuruyor. O yaşıyor! Tüm bu olanlarda bir oyun söz konusu değilse MJ i sevipte yakından ilgilenipte yaşadığını düşünmemek gaz maskesiyle gül koklamaya benzer.. Daha kendimi nasıl ifade edebilirim bilmiyorum Very Happy Kör olsan duyarsın,sağır olsan görürsün tüm bu olanları. Ama körü körünede kimseye kızamıyorsun. Herkesin duyguları,bakış açıları elbette farklı olabiliyor..

Aslında haklısın yani az da olsa insanın kafasında bir çok soru işareti kalıyor. Tamam. herşey ortada belgeler, fotoğraflar, videolar yeterli gelmiyor bize ve bizde böle düşünmeye başlıyoruz. Daha fazlasını görmek istediğimiz için ama umarım tüm bu olanlar oyun değildir ve umarım Michael gerçekten yaşıyordur.. Bu arada ki bu sadece benim düşüncemdi yanlış anlaşılmasın Michael'ın ''Kaçırılma'' olasılığını bile düşünmüştüm. (illuminati konusunu araştırdığım zaman)
Pa$Ha
Pa$Ha

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Kas. 28, 2010 11:02 am

o konuşan MJ değilki ya nerden çıkardınız?
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından leydis Paz Kas. 28, 2010 5:20 pm

Barbarous fikrini söylemişsin yanlış anlaşılacak bir şey yok bunda,ben onun yaşıyor olmasını o kadar istiyorum ki,ona rağmen zaman zaman bu şüpheye düşmüyor değilim,demoralize oluyorum,bu gibi duygular normal yaşayışımı bile etkiliyor bazen,her alternatifi düşünmek gerekiyor tabii ki bu yaşadığımız şeyin ne olduğunu er geç öğreneceğiz,mutlaka hayattaysa da anlaşılacaktır,hayatta değilse de anlaşılacaktır.Birini karşılıksız sevmek,kilometrelerce öteden onun izini takip etmeye çalışmak,sabır isteyen herşeyden öte yürek isteyen bir durum,sonunun nereye varacağı ayrı konu onun izlerini takip etmek dahi çok özel duygular yaşatıyor insana.Kısaca söylemek istediğim, ona giden yolda yaşanacak her şeyi göğüslemeye hazır olarak çıkılıyor bu yola sonumuz hayır olsun. I love you
leydis
leydis

Mesaj tarafından mj_dodo Paz Kas. 28, 2010 7:08 pm

ses gercekten cok degisik ya Rolling Eyes
mj_dodo
mj_dodo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Kas. 29, 2010 9:19 pm

Niye yayık yayık konuşuyor ki Very Happy ..Ses Michael ın This Is It deki tonuna benzemiyor değil ama emin olmak güç
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pa$Ha Ptsi Kas. 29, 2010 9:42 pm

MJ-4EVER demiş ki:Niye yayık yayık konuşuyor ki Very Happy ..Ses Michael ın This Is It deki tonuna benzemiyor değil ama emin olmak güç
Aynen ama ses onun değil..
Pa$Ha
Pa$Ha

Mesaj tarafından gismo Salı Kas. 30, 2010 8:38 pm

Bu ne ilginç bişey böyle pale
gismo
gismo

http://www.gzmaksut.blogspot.com/,https://www.facebook.com/gzmaks

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Kas. 30, 2010 9:14 pm

Bu sesler Michael Almanyada hastaneye kaldırıldığındaki konuşmasından olabilirmi acaba ?..Hem alman belgeseliymiş sanırım bakmadım ?
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından mj_dodo Çarş. Ara. 01, 2010 4:47 pm

MJ-4EVER demiş ki:Bu sesler Michael Almanyada hastaneye kaldırıldığındaki konuşmasından olabilirmi acaba ?..Hem alman belgeseliymiş sanırım bakmadım ?

Evet akıllıca. Very Happy Biz herseyi hoax a yordugumuz icin tongue
mj_dodo
mj_dodo

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Ara. 02, 2010 11:17 am

ben bu sesin Micheale ait olduğunu düşünüyorum.
Benimde yabancı dilim İngilizce almanca hiç bilmiyorum.neler söylediklerini çok merak ettim doğrusu.anlatmak istediklerini anlmamış olsamda gördüğüm şu herkesin gözlerinde ona duyulan özlem var.tıpkı bizim gibi dünyanın her köşesinde milyonlarca insanın gözlerinde kalbinde hala sevgi ve özlemle beklendiğini görüyorum.siyahi beyaz,çekik gözlü sarı saçlı,farklı dini inançları ve yaşam tarzları olan birbirinden habersiz milyonlarca insanı koskocaoman bir aile haline getiren Michaele sonsuz teşekkür ediyorum.iyi ki bu dünyadan senin gibi biri geçti ve iyiki biz seni gerçek karakterin ve sevgi dolu inanılmaz kocaman kalbinle tanıma şansı bulduk.seninle aynı zamanda nefes alıp beraber büyüdüğüm için her zaman mutlu olucam Michael.seninde dediğin gibi.you are not alone Michael.we are here.we love you so much. HD
mjmyhero
mjmyhero

- Similar topics