MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuhaf bir video...

4 posters

Tuhaf bir video... Empty Tuhaf bir video...

Mesaj tarafından deep_inside Salı Şub. 14, 2012 8:09 pm

Youtube'da tuhaf bir videoya denk geldim, aslında ses kaydı...Mahkemede MJ'in ilaç etkisi altındayken konuştuğu gibi konuşan birinin sesi...tıpkı o ses...aslında çok ürkütücü çünkü ses şöyle diyor: Merhaba ben Michael Jackson, benim ölümüm sadece bir show, dünyanın en büyük showu...Lütfen bana inanın...Sonra başka bir mesaj daha geliyor peşinden, diyor ki: Merhaba ben Michael Jakson...sizi çok ama çok özledim, sizi çok seviyorum...Lütfen benimle iletişime geçin..lütfen beni arayın lütfen ...Hepinize ihtiyacım var...lütfen beni arayın lütfen...hepinizi seviyorum...sonra şarkı söylemeye başlıyor...sanki aklı başında değilmiş gibi, gülüyor, şarkı mırıldanıyor...çok ama çok tuhaf...bir de siz kulak verin bakalım:

deep_inside
deep_inside

Tuhaf bir video... Empty Geri: Tuhaf bir video...

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Şub. 14, 2012 8:56 pm

Bence Michael değil Deepcim.Ama çok canım sıkıldı ne yalan söyleyim.Hep iyi olduğunu düşünüyoruz ama ya değilse pale

Pinokyo

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Şub. 14, 2012 9:06 pm

Bence Michael değil. Sesini kötü ses kalitesi altında kamufle etmiş gibi. Paylaştığın için teşekkürler deep inside Smile . Ayrıca videoda facebook ve youtube linkleri yazıyor ve "mjfakesongs" şeklinde uzantıları var. Sanırım yapan kişi de kabul ediyor fake olduğunu. Tuhaf bir video... 733568
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından deep_inside Salı Şub. 14, 2012 9:23 pm

Pinokyo demiş ki:Bence Michael değil Deepcim.Ama çok canım sıkıldı ne yalan söyleyim.Hep iyi olduğunu düşünüyoruz ama ya değilse pale
MİsmailJ demiş ki:Bence Michael değil. Sesini kötü ses kalitesi altında kamufle etmiş gibi. Paylaştığın için teşekkürler deep inside Smile . Ayrıca videoda facebook ve youtube linkleri yazıyor ve "mjfakesongs" şeklinde uzantıları var. Sanırım yapan kişi de kabul ediyor fake olduğunu. Tuhaf bir video... 733568
Rica ederim, yorumlarınız için ben teşekkür ederim...Bu şahsiyetin youtube kanalına baktım ben, tuhaf başka ses kayıtları da var, ben de MJ olduğunu düşünmedim sesin ama çok tuhaf bir his uyandırdı içimde ne biliim... Rolling Eyes
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından KING-MJ Cuma Şub. 17, 2012 11:10 am

MJ değil ama bu kalitesiz ses olayını bende denicem kim denese MJe benziyo sesi arkadaş güzel iş...
KING-MJ
KING-MJ

- Similar topics